Кошулинський довірився депутатам-“свободівцям”

1

На сайті ЦВК оприлюднено список довірених осіб кандидатів на президентських виборах. Рух ЧЕСНО поцікавився, кому ж кандидат Руслан Кошулинськийдовірив свою репутацію на Київщині.

Довірені особи, згідно із законом, ведуть агітацію та сприяють кандидату на посаду Президента України у виборчому процесі, представляють його інтереси у відносинах з виборчими комісіями, іншими державними органами та органами місцевого самоврядування, засобами масової інформації, об’єднаннями громадян, виборцями. Про це йдеться в статті 67 закону “Про вибори Президента України”.

Ось список тих, кому довіряє на Київщині Руслан Кошулинський.

У Києво-Святошинському районі та Приірпінні (округ №95) довіреною особою кандидата є приватний підприємець Віктор Осауленко.

Фото з Facebook-сторінки Віктора Осауленка

Він є помічником депутата Києво-Святошинської районної ради Олександра Кириченка.

У регіоні Осауленко мало відомий громаді та є єдиною довіреною особою Кошулинського, що не є депутатом. Від цього округу до облради потрапив атовець Ігор Домбровський.

“Обговорювалося питання, хто хоче бути довіреною особою. Я сказав, що утримаюся, бо треба бути в ОВК. Багато роботи потрібно зробити довіреній особі. А я – один депутат від “Свободи” на всю північ Київщини. Іванків, Бородянка, Вишгород, Приірпіння – усе за мною (у “Свободи” в облраді лише 6 депутатів – прим. ЧЕСНО). Я на агітації з кандидатом їздив, сам агітував окремо. Осауленко – це представник Києво-Святошинського районного осередку”, – коментує Домбровський.

У Бучі, Славутичі, Бородянському, Вишгородському, Іванківському та Поліському районах Київщини (округ №96) довіреною особою Кошулинського є пенсіонерка Людмила Близнюкова. Вона очолює Бородянську партійну організацію ВО “Свобода”. Наразі є депутаткоюБородянської районної ради, членкинею постійної комісії районної ради з питань агропромислового комплексу, земельних відносин, лісового та водного господарства. Близнюкова також є членкинею жіночої громадської організації “Яворина” Київщини.

2018-го Людмила Близнюкова була однією з претендентів на посаду голови Бородянської об’єднаної громади. 2015 року вона безуспішно балотувалася до Київської обласної ради від ВО “Свобода”.

Фото зі сторінки Людмили Близнюкової у Facebook

Кошулинський під час свого агітаційного туру побував особисто і в Бучі, і в Ірпені.

На Білоцерківщині (округ №90) Кошулинський довірився приватному підприємцю Вячеславу Хмельницькому. Він є депутатом Київської обласної ради, де очолює комісію з питань управління комунальною власністю, приватизації, житлово-комунального господарства та впровадження енергозберігаючих технологій.

В облраді “Свобода” сформувала коаліцію з “Батьківщиною”. Індекс опозиційних голосувань, на відміну від Київради, у “Свободи” тут украй низький і 2017 року не перевищував 2%. Отже, “Свобода” спільно з “Батьківщиною” несе політичну відповідальність за рішення облради.

2014 року Хмельницький безуспішно балотувався до Верховної Ради. Був помічником нардепа-прогульника Олега Гелевея, який нині є депутатом Київської міськради від ВО “Свобода”.

У Макарівському районі (округ №91) Кошулинський довіряє приватному підприємцю Геннадію Яковюку. Наразі він є депутатом Фастівської міської ради від ВО “Свобода”. 2012 року невдало висувався до парламенту від “Свободи”, а 2015-го – на посаду Фастівського міського голови.

За результатами роботи 2016-2017 років Яковюк є прогульником засідань сесій та постійної комісії Фастівської міськради.

У Фастові індекс опозиційності “Свободи” 2017 року був досить низьким до провладної партії “Нові обличчя”, яку очолює екс-мер Ірпеня, фігурант антикорупційних розслідувань Володимир Карплюк. Навіть у самих представників “Нових облич” у Фастівській міськраді індекс опозиційності вищий, ніж у “свободівців”.

В Узині (округ №92) довіреною особою Руслана Кошулинського є Юрій Деркач. На посаді голови Іванівської сільської ради він пропрацював 10 років. Зараз він є директором санаторію “Дружба”, що належить Ставищенській районній раді, а також депутатомСтавищенської районної ради, головою постійної регламентної комісії. Він очолює Ставищенську районну організацію ВО “Свобода”. 2014-го балотувався до Верховної Ради від ВО “Свобода”, але не пройшов за списком.

Фото з Facebook-сторінки Юрія Деркача

У Миронівці (округ №93) кандидат у Президенти Руслан Кошулинський довірився голові Миронівської районної ради Олександрові Даниленку, який 2012 року безуспішно балотувався до Верховної Ради за списком ВО “Свобода”, 2014-го знову йшов у нардепи, але вже як самовисуванець, а 2015-го – до Київської облради від “Свободи”. 2010 року він невдало висувався до Херсонської міської ради від “Пори”. Політик, так само, як і Хмельницький, був помічникомдепутата ВРУ попереднього скликання, прогульника Олега Гелевея.

В Обухові (94-й округ) Кошулинський довіряє підприємцю Валерієві Воробцю, який є депутатом Обухівської міськради від ВО “Свобода”, членом постійної комісії з питань планування, бюджету та фінансів. Він безуспішно балотувався до Київської облради 2015 року.

Фото зі сторінки Валерія Воробця у Facebook

Валерій Воробець активно агітує за Кошулинського не лише на своїй Facebook-сторінці, а й розносить агітаційні газети.

У Броварах (округ №97) Кошулинський довіряє Сергієві Калішуку, який є депутатом Баришівської районної ради від ВО “Свобода”, членом постійної комісії з питань соціально-економічного, інвестиційного, культурного розвитку, бюджету, фінансів та цін.

Згідно з даними ресурсу YouControl, він керує ПП “Екоенергофорум”. За

інформацією на сайті “Посіпаки”, Сергій Калішук був помічником народних депутатів Михайла ГоловкаТараса ОсауленкаБориса ТарасюкаІвана Стойка.

2015 року він невдало балотувався до Київської обласної ради від ВО “Свобода”, а 2012-го – до парламенту.

У Яготині, Борисполі, Переяславі-Хмельницькому (округ №98) кандидат у Президенти Кошулинський довірився, як зазначено на сайті ЦВК, тимчасово безробітному Віталію Гордієнку.

Повний тезко Гордієнка є помічником нардепа від “БПП” Павла Різаненка. Проте, як з’ясував Рух ЧЕСНО, це дві різні особи.

“Я не є помічником Різаненка й ніколи ним не був. Працював заступником директора сільгосппідприємства, а потім – головою Бориспільської РДА. Це був 2014 рік, після революції. Я вже понад 10 років є членом політичної партії “Свобода”. Не вперше я й довірена особа. Був і керівником окружного штабу на парламентських виборах 2012 року, і довіреною особою Тягнибока 2014-го”, – пояснює Гордієнко.

“Ми контролюємо роботу ОВК, я веду агітацію. Кошулинський був у нас і в Переяславі-Хмельницьку, і в Борисполі, і в Згурівці, і в Яготині”, – довірена особа Кошулинського розповідає, як триває агітація на Київщині.

Однак на Facebook-сторінці Гордієнка відсутня агітація за Руслана Кошулинського.

Нагадаємо, що рух ЧЕСНО висвітлює перебіг агітаційної кампанії на Київщині в щотижневих дайджестах.

Рух ЧЕСНО проаналізував довірених осіб у столиці Петра Порошенка, Володимира Зеленського та Юлії Тимошенко, а також довірених осіб на Київщині таких кандидатів: Юлії Тимошенко, Анатолія ГриценкаЮрія БойкаІгоря Смешка.

Окрім того, Громадський рух ЧЕСНО зібрав інформацію про кандидатів у Президенти у спецпроекті Polithub, де кожен виборець має змогу не лише знайти біографію кандидата, а й перевірити його на доброчесність.

Фото на кавер узято з Facebook-сторінки Руслана Кошулинського

Авторка: Ірина Латиш, аналітикиня руху ЧЕСНО

1 Comment

  1. Віталій Гордієнко 21 Березня 2019 at 17:11

    Шановна пані Ірино Латиш. На жаль, ви припустилися прикрої помилки у посиланні на фейсбук–сторінку довіреної особи кандидата у Президенти України Руслана Кошулинського – Віталія Гордієнка, адже це сторінка зовсім іншої людини.
    Ось посилання на сторінку саме того Віталія Гордієнка https://www.facebook.com/profile.php?id=100003010112112

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539