Карплюк піариться на ремонті інфекційного відділення і порушує режим самоізоляції

1

Сьогодні 20 березня екс-мер Ірпеня, який добровільно написав заяву про складання повноважень ще 2018 року, прийшов до Інфекційного відділення в Бучі, де роблять ремонт бізнесмени.

Через це у Бучі виник грандіозний скандал. Справа в тому, що роботи головно роблять бізнесмени. Навіть не бюждет Ірпеня. І на сесії в Ірпені 2019 року депутати чітко відкомунікували, що будуть просити допомоги. І допомагати в важкий період громаді, де місцеве самоврядування Володимира Карплюка довело медицину і освіту  “міста здоров’я Ірпеня” до рівня країн тертього світу, бізнесмени погодилися за умови відсутності піару Карплюка і його команди на їхніх грошах.

Але домовленості, як бачимо, не були дотримані.

Але є ще гірша обставина. Всім відомий факт, що Володимир Карплюк летів у Лісабон. Його чітко видно на фото, де він на борту літака разом з екс-прем’єром Олексієм Гончаруком.

Виліт відбувся 7 березня. Навіть якщо припустити, що Карплюк повернувся наступного ж дня 8 березня в Україну і додати 14 днів карантину, то 22 березня це найшвидша дата, коли Карплюк міг би вийти між люди. Та й то, просили не виходити, якщо в тому нема потреби. Карплюк не медик. Він не зцілює людей від коронавірусу.

Для довідки, Португалія, куди катався Карплюк, вже ввела надзвичайний стан через коронавірус.  І на карантин у 14 днів йшла екс-міністерка охорони здоров’я. Але хто чув, щоб Карплюк дотримувався якихось правил?

Вже нардеп Сергій Шахов з групи “Довіра” доходився по ефірах та на комітет Вреховної Ради, що зараз частина нардепів сидять на карантині.

Але піар та ще й в медзакладі – це святе у рік виборів. Виборці мають знати про те, як про їхнє здоров’я піклується політик, що розвалив медицину.

Це інфекційне відділення в Бучі. Поки Карплюк і його команда займалися бюджетним гречкосійством – ставили парки, лавки, які грандіозно заливало дощами напередодні паралментських виборів (такі проектанти), на медицину гроші не виділялися аж до пандемії.

Медзаклади в регіоні закривали, а те, що функціонувало, як ці інфекційка в Бучі, мало забезпечення на рівні зубожілого хліву. Тепер на останній сесії, щоб підібратися поближче до виборців, частина з яких люблять гречкосіїв, депутати ІМР виділили 1,5 млн на бюджетну “гречку”. А чи врятує рейтинг “Нових облич” та “гречка”, коли вбита медицина, освіта та інфраструктура? Коли про медицину і піар на ній згадують в часи світової пандемії?

Зараз громада просить в петиції, щоб в Коцюбинському невідкладно відкрили медзаклад, який команда Карплюка закрила 2019 року. Прошу по можливосіт небайдужих цю петицію підписати.

Хтось щось казав про відповідальність перед законом тих осіб, які не дотримуються карантину? Не можете притягнути Карплюка за те, що відбувалося в Приірпінні останні 6 років, так хоч тут подивіться, що людина приїхала з Лісабону і ходить де хоче. Тепер вся команда “Нових облич” в зоні ризику.

Авторка: Ірина Федорів, журналістка і мешканка Коцюбинського

1 Comment

 1. antimafia 23 Березня 2020 at 19:47

  Об искусственности коронавируса сказано уже много. На эту тему написано достаточно статей. Искусственный, рукотворный вирус + искусственное нагнетание паники. Как только истерия достигает достаточного уровня – вводится серьёзное ограничение гражданских свобод (свобода передвижения, свобода собраний, свобода слова и т.п.). Т.е. происходит установление диктатуры на вполне легальных основаниях. Не случайно первой площадкой для опробования такого метода стал Китай. Там уже и так диктатура, и речь в данном случае шла только об усилении уже имеющейся диктатуры. Далее – Иран, там тоже не нужно устанавливать диктатуру с нуля. И уже потом – Италия, Франция, Испания.
  Зачем это делается? Да потому что с каждым годом простой народ всё больше прозревает, что так называемая “элита” – она сплошь состоит из бандитов, мафиози, мошенников и прочих негодяев. Чтобы отвлечь народ от таких выводов и сохранить власть, международной мафии остаётся только запускать какие-то форс-мажорные события – войны, кризисы, эпидемии. И тогда народу становится не до мафии, ему лишь бы выжить. А мафия в таких случаях ещё и профит получает – народ бесправен, значит его легче ограбить.
  Искусственное нагнетание паники проследить очень просто: посмотреть, на каких сайтах и в какой день начали одна за другой появляться публикации про коронавирус, быстро вытесняя все остальные новости. Потом такие сайты писали уже исключительно про коронавирус, как будто стараясь затмить им все остальные проблемы. “Нет ничего, есть только коронавирус” – вот такой слоган подошёл бы для нагнетателей паники. Выявили сайты – затем смотрим, кто владелец, на кого работает и т.д. И сразу видно за чей счёт этот коронавирусный банкет.
  Конечно, не следует бросаться в другую крайность и считать вирус совсем уж мизерной угрозой. Но статистика по обычному гриппу тоже может показаться угрожающей. Если озвучить, сколько человек умерло от обычного гриппа в этом году, да ещё систематически раздувать страх перед гриппом – получим такую же паническую реакцию, как и с этой “короной”. Кроме того – туберкулёз, гепатиты, пневмонии и т.д. И вот можно подумать, что была тишь и гладь, пока не появилась КОРОНА, из-за которой надо весь мир поставить на уши, всех загнать по домам и к каждому дому приставить жандарма. Действительно ли вирус опасен настолько, что людей надо в буквальном смысле держать под домашним арестом?! Неужели раньше не было вирусов в этом мире? Нет, они были, есть и будут ещё долго. Только никогда ещё не было, чтобы под предлогом вируса людей превращали в бесправное стадо.
  Вопрос в том, является ли этот вирус “учебным” (для проверки реакции народа) или это уже “настоящий”, под предлогом которого свободу прикрутят по максимуму. Скорее всего, действительно “учебный”, поскольку смертность от него не выглядит такой уж страшной (от других причин ежегодно гибнет намного больше людей и об этом не сильно шумят). Так что же делать? Ну вот и показать мафии достойную реакцию – ваши фокусы не прокатят, вирус вирусом, но знайте меру – не превращайте планету в концлагерь. Так что наоборот, не по домам надо сидеть, а выходить на протесты против чрезмерного ограничения гражданских свобод под предлогом борьбы с вирусом.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539