Коронавірус на Київщині: на всю область 138 тестів. Дорослих везуть в Білу Церкву, дітей – в Боярку

0

Дорослих пацієнтів з підозрою на коронавірус на Київщині будуть доставляти до Білої Церкви. Дітей повезуть до Боярки. Таку відповідь на запит надав Департамент охорони здоров’я на запит редакції.

Додатково на всю область є лише 201 резервне ліжко у 13 різних медзакладах, з переліком яких можна ознайомитися у відповіді департаменту.

 

У відповіді також зазначається, що на всю Київську область є лише 138 тест-систем (лист від 20 березня) . У Білій Церкві 22, у Борисполі 91, в Ірпені 11. Поставки тест-систем очікують до 26 квітня. Але вони мізерні. Заклади охорони здоров’я Київщини замовили выд 25 до 150 тест-систем. Для порівняння лише з аодин тиждень Німеччина, де дуже низькі показники смертності від коронаівірусу проводить 160 000 (!!!) тестів.

Цей ресурс в Київської області є на майже 1,8 млн населення. Саме таку кількість показує сайт Головного управління статистики Київської області.

Нагадаємо, соліст гурту “Друга ріка” Валерій Харчишин, який мешкає в Приірпінні був ушпиталений до Білої Церкви, де спершу взагалі не виявилося тест-систем.  Він обурювався, що швидка везе до Білої Церкви, а не до найближчої лікарні в місті Києві.

Натомість нардеп Сергій Шахов з депутатської групи “Довіра”, який з трибуни парламенту заявляв, що нема ніякого коронавірусу, після того, як у нього діагностували це вірусне захворювання з Обухівського району був ушпиталений не в Білу Церкву, а в Олександрійську лікарню в Києві.

Київ єдине місто, яке робить аналізи з 100% результатом на ранніх стадіях. В Києві, як зазначав Рух ЧЕСНО, наявні 5700 тест-систем, підготовлено 1330 ліжок, окрім того, що є 30 реанімаційних ліжкомісць, наявні 324 апарати штучного дихання, 2 апарати екстракорпоральної мембранної оксигенації (ЕКМО), що буквально заміщують легеневу функцію на відміну від штучної вентиляції легень.

Інфікційне відділення Ірпінської лікарні, яка розташована в Бучі, повністю зруйноване за часи головування Володимира Карплюка – очільника партії “нові обличчя”. Бізнесмени домовилися відновити відділення дл ягромади своїм коштом. Під час будівельних робіт Карплюк, який нещодавно прилетів з Лісабону і не пробув 14 днів у самоізоляції, прийшов у інфекційне відділення, аби сфоткатися на фоні будівельних робіт для піару.

“Громада Приірпіння” підготувала матеріал про те, як триває боротьба з коронавірусом в Німеччині.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539