Чого так боїться “успішний” мер Ірпеня Карплюк-67
— 27 Грудня 2015 0В цьому сюжеті, побудованому на документально-доказовій базі, чітко проглядається хронологія корумпованого будівельного бізнесу сімей екс-регіонала Анатолія Федорука та Володимира Карплюка.
Не будемо заглиблюватися в опубліковані раніше матеріали, але є деякі моменти, яких насправді дуже бояться фігуранти сюжету.
А саме, це природа походження коштів, вкладених ними в будівельний бізнес. В цьому ролику, прошу звернути увагу на (5-та хв. 45 сек.) те, як Карплюк нервово заперечує існування “Договору про спільну діяльність” № 1/2012 від 14.02.2014 р. в якому вказані їхні грошові вклади.
Так ось, ТОВ “Будрегіонінвест”, будучи Стороною № 1 цього договору, показало свій діловий вклад в сумі майже 92 млн. грн.
А у відповідності до статуту “Будрегіонінвесту” дольова участь сімей Карплюка і Федорука рівна, тобто 50 % на 50 %.
Це означає, що сім’ї в особах Людмили Федорук та Анатолія Федорука, а також Лариси Карплюк та Володимира Карплюка здійснили діловий вклад в будівництво лише двох багатоповерхових будинків у житловому комплексі “Річ-Таун” майже по 46 млн. грн. кожний.
Другою стороною в цьому Договорі виступає особисто Володимир Карплюк з вкладом майже в 4 млн. грн., тобто сума ділового вкладу сім’ї Федорука майже 46 млн. грн., а сім’ї Карплюка – близько 50 млн. грн.
У договорі чітко видно не лише прізвища, а й чималі суми.
Звісно, цим хлопцям дуже тяжко, а фактично неможливо довести легальну сторону походження цих коштів, які в кримінально-корумпованому середовищі мають назву “чорного налу”.
Саме тому вони відхрещуються від самого факту існування цього Договору на відео.
У той же час, не є таємницею той факт, що їхня діяльність, як “успішних мерів” та будівельних бізнесменів повністю залежить від доброї волі нашої доблесної прокуратури.
Так ось, як би прокуратура не надавала кримінальну “кришу” цим героям, але вона не лише не заперечила, а й повністю підтвердила редакцію цього Договору, від якого так відхрещувався Карплюк в сюжеті.
Щоб прокуратура належним чином перевірила природу походження цих грошей, то отримала б підтвердження, що ці кошти мають статус “чорного налу” та не відповідають легальному їхньому доходу на той час. Адже мета їхньої діяльності – отримання надприбутків в будівельному бізнесі та легалізація (відмивання) доходів, отриманих злочинним шляхом.
Вважатимемо, що цей матеріал буде нашим зверненням не до цієї прокуратури, яка залишилася нам у спадок від режиму Януковича, а до Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
Повірте, тут є широке поле для діяльності на результат.
Залишити відповідь