Контакти:

pigmaliones # gmail . com

Якщо Ви бажаєте надіслати свій матеріал для публікації, просимо Вас прочитати інструкцію, як слід оформлювати текст для Інтернет-публікації. Це суттєво пришвидшить роботу редакції під час верстки матеріалу.

Редакційний колектив:

Ігор Домбровський — колумніст та у 2014 році військовий кореспондент “Громади Приірпіння”.

БезымянныйАктивіст, який бере участь у захисті Біличанського лісу та розбудові місцевого самоврядування Приірпіння.

Активна громадська діяльність змусила згорнути власний логістичний бізнес до мінімуму.

У березні 2014-го року добровольцем пішов на фронт у складі 72-ої білоцерківської бригади, де перебував як замкомандира роти механізованої бригади.

Має дві вищі освіти. Навчався в КПІ за фахом “інженер-технолог” та в Київському національному економічному університеті імені Вадима Гетьмана за фахом “економіст”.

Олена Жежера — колумністка і журналістка “Громади Приірпіння”.

Безымянный

Авторка скандального розслідування про т. зв. Бучанське межигір’я, яке через підставних приватизувала родина екс-нардепа-комуніста Ігоря Калєтніка, якого згодом оголосили в розшук.

Перемогла у програмі FLEG, що фінансується ЄС.

Працювала журналістом у друкованих виданнях з 1996-го року.

З 2012-го року працює на одному із загальнонаціональних телеканалів України.

Освіту отримала в Національному університеті імені М. П. Драгоманова — на факультеті української філології.

Ірина Федорів — колумністка та журналістка “Громади Приірпіння”.

Безымянный

Авторка резонансних розслідувань про дерибан Біличанського лісу. Двічі отримувала нагороди у програмі FLEG, що фінансується ЄС.

Авторські колонки про відкриття небезпечного озера кандидатом в нардепи Петром Мельником та дерибан квартир владою Бучі у день Святого Миколая преміювала Асоціація польських журналістів.

У 2014-му році — член журі цього ж Україно-польського конкурсу журналістської майстерності.

Працює на одному із загальнонаціональних каналів з 2005-го року. До того працювала помічником юриста в Інституті медіа-права. Також викладає авторський спецкурс у Національному університеті “Києво-Могилянська академія”. З 2010-го року — депутат Коцюбинської селищної ради.

Освіту отримала в Інституті журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Випускниця освітньої програми “Цифрова журналістика майбутнього (Digital Future journalism)” на базі Києво-Могилянської академії (Україна-Великобританія) та Літньої академії Олександра Квасневського з питань європейської інтеграції (Польща).  Закінчила Українську школу політичних студій (Україна — Франція). Експерт літнього університету демократії Ради Європи.

Усі члени редакції, як і інші колумністи та дописувачі “Громади Приірпіння”, працюють для громади на волонтерських умовах.

***

Перший секретар Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко так охарактеризував роботу редакції “Громади Приірпіння”:

“Сильною стороною сайтів, таких як kotsubynske.com.ua, є те, що журналісти не лише висвітлюють новини, але й дають матеріали з чіткою громадянською позицією. З одного боку — це аматорські ресурси, бо це не бізнес-структура, яка приносить кошти. Але з іншого боку — вони розміщують професійні матеріали, які якісно відрізняються від блогів за змістовним наповненням. Це потужний авторський проект”.

Сайт заснований 2010-го року двома корінними коцюбинчанками, які згодом надали доступ журналістам та активістам регіону до платформи громади.

1 Comment

  1. Олександр Шатній 22 Грудня 2014 at 11:11

    Доброго дня! Я займаюсь реалізацією пілотного проекту в сфері житлового та комунального господарства. Я проживаю в смт Коцюбинське тому, перша інформація, яка з’явилась на сайті – інформація про житло смт Коцюбинського. Першопочаткова версія сайту – глобального інформаційного ресурсу доступна за посиланням. Ділюсь посиланням – можливо комусь зручно користуватись даним посиланням http://www.gisfile.com/api/gkh/proj

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539