ПЛАТИ КОМУНАЛКУ ON-LINE

В наш регіон зайшов Всеукраїнський сервіс з прийому комунальних послуг в інтернеті – iPay.ua, який спеціалізується на прийомі платежів від населення і грошових переказах з картки на картку.

Тепер жителі Коцюбинського, Бучі, Ірпеня, Ворзеля і Гостомеля можуть оплатити всі комунальні послуги через Інтернет всього за 1 хвилину з комп’ютера, планшета або мобільного. Це допоможе уникнути черг в банках або на пошті.

До онлайн оплати доступні такі підприємства:

УЖКГ Біличі, УкрОпт Мастеренерго, Київобленерго, Київоблгаззбут, Теплоенергопостач,   КП Ірпіньводоканал, ДЗ Світлячок.

Також доступна послуга «платіж за реквізитами». Іншими словами можна сплатити будь-який рахунок / квитанцію / платіжку будь-якого підприємства або дитячого садка на яких присутні реквізити (ЄДРПОУ, МФО, р/р).

Якщо у вашому регіоні є підприємство, послуги якого ви хочете оплатити, але його немає у вище перерахованому списку – залиште коментар, ми передамо ваше прохання сервісу iPay.ua і вони його підключать на прийом платежів або ви можете cплатите свій рахунок через послугу  «платіж за реквізитами».

 

1 Comment

  1. Александр 28 Лютого 2018 at 13:12

    Улица Доковская 9 кв 33а Бабак А В переведенны по случайности лишние средства в суме приблезительно 800гр прозьба повернуть назад

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539