Сайт створили мешканці селища Коцюбинське у 2010 році перед місцевими виборами, коли стало відомо, що місцева влада роздала в приватну власність ділянки в Біличанському лісі. 

Активісти селища мали на меті зробити публічним процес дерибану Біличанського лісу та діяльність місцевої влади в цілому й звернулися до журналістів з проханням допомогти – висвітлювати всю інформацію на цьому сайті.

До 3 річниці заснування сайту редакція на початку літа 2013 року оновила дизайн сайту так, щоб читачам було більш зручно ним користуватись.

За останні кілька років сайт завдяки активності дописувачів значно розширив свою тематику. Автори почали надсилати свої матеріали не лише про селище Коцюбинське, а й про Ірпінь, Гостомель, Київ.

Через те, що в Приірпінні немає ресурсу, який би давав широкий спектр правдивої інформації про місцеве самоврядування та проблеми громади, Сайт громади селища Коцюбинське у 2013 році стає комунікаційною платформою для громад Приірпіння й просить читачів з регіону надсилати інформацію за адресою pigmaliones@gmail.com .

Фотографії чи відео, подані разом з текстом, вітаються, але не є обов’язковими.

“Сильною стороною сайтів, таких як kotsubynske.com.ua, є те, що журналісти не лише висвітлюють новини, але й дають матеріали з чіткою громадянською позицією. З одного боку – це аматорські ресурси, бо це не бізнес-стурктура, яка приносить кошти. Але з іншого боку – вони розміщують професійні матеріали, які якісно відрізняються від блогів. За змістовним наповненням. Це потужний авторський проект,” – додає Сергій Томіленко, перший секретар Національної спілки журналістів України.

Реклама на Сайті громади селища

Редакція сайту згодна розміщувати на сайті рекламу на умовах соціальнох відповідальності рекламодавця перед громадою.

Це одначає, що безпосередньо редакція не буде брати грошей за розміщення реклами.

Рекламодавець, якщо він хоче розміщувати свою банерну рекламу, повинен зробити свій внесок у розвиток громади селища.

Наприклад, за попереднім погодженням з редакцією Сайту громади селища, оформити передплату школам селища на потрібні освітнім закладам видання, встановити новий елемент на дитячий майданчик в селищі, тощо.

Редакція пропонує громаді внизу під цією інформацією подавати ідеї, які міг би втілити рекламодавець з користю для громади.

Тривалість розміщення банеру на сайті прямопропорційна внеску у розвиток громади.

Редакція не розміщуватиме за жодних умов реклами алкоголю, тютюну або будь-яких інших продуктів чи установ, які сприяють нездоровому способу життя.

Редакція не розміщуватиме за жодних умов реклами політичних партій.

Щодо банерної реклами конкретних політиків, то рішення редакції буде прийматися колегіально з огляду на діяльність того чи іншого політика в регіоні в не залежності від його партійної приналежності.

Ця діяльність повинна бути системною й не носити виключно передвиборчий характер.

Рекламний банер можебути розміщений на безоплатній основі, якщо людина чи організація, робить нематеріальний внесок – присвячує свій часовий та людський чи організаційний ресурс для того, щоб зробити життя громади кращим, бере участь у вирішенні проблем громади.

У кожному конкретному випадку редакція буде приймати рішення колегіально

9 коментарів

  1. Сон 28 Червня 2013 at 13:25

    Наконец федора заработала денег и сделала более менее сайт. Но почему синий попахивает ПР, да и скоро выборы, видно пойдет на мера Коцюбинского, порядок наводить.

    95.158.48.1**

  2. Editor 28 Червня 2013 at 13:53

    Доводимо до Вашого відома, що сайт створений на безкоштовній платформі WordPress. На сайт поставили абсолютно безкоштовний для всіх користувачів WordPress шаблон ZeeStyle (даємо посилання для перегляду). Розглядались інші варіанти платформ, але ця була обрана не за кольором, а за зручністю й функіями.

    Жодна політична сила попри те, що тут були розміщені інтерв’ю та матеріали про членів Партії регіонів, ВО “Батьківщини”, Во “Свобода” тощо, не має жодного впливу на редакційну політику сайту.

    Редакція схилялась до того, щоб встановити ось такий шаблон: Global News. Але він виявився неприйнятним для оновленої версії WordPress з поєднанням старого архіву Сайту громади селища.

    Для наступного оновлення дизайну, яке, можливо, буде наступного року, Ви та інші читачі можуть пропонувати свої варіанти шаблонів WordPress. Ми їх розглянемо. Пріорітет віддаємо шаблонам сайтів новин та он-лайн журналів.

    Дизайн сайту був незмінним три роки, оскільки в людей, яким коцюбинчани дали доступ були виключно права на редагування й написання матеріалів. Прав до червня 2013 року на зміну дизайну власник сайту не давав через те, що втратив паролі доступу. Наприкінці травня 2013 року паролі редакції вдалося відновити.

    Все, що робиться на цьому сайті – відбуваєтсья без залучення будь-яких фінансів. Більше того сайт на переконання редакції має бути виключно соціальною платформою для реклами, коли рекламодавці будуть давати свою рекламу не на фінансових умовах, а на умовах вирішення нагальних соціальних проблем селища.

  3. марина 12 Липня 2013 at 12:45

    Здравствуйте, могу дать идею для статьи – в Гостомеле по улице Щорса самовольно поставили шлагбаум. На время ремонта главной трассы стоит все время большая пробка, потому ездили в объезд, по улице Щорса, а вчера увидели там шлагбаум на ключе. Дорога не тупиковая и то, что ее перекрыли – безобразие, была дорога – и тут ее не стало…

    213.186.217.1**

  4. Инна 22 Грудня 2013 at 21:36

    Здраствуйте, сегодня целый день пытаюсь добавить коментарий к одной из ваших статьей на сайте, но комментарий не добавляется. Почему? Если вы за справедливость то почему блокируете комментарии, которые опровергают Вашу статью

    95.132.245.**

    • Editor 15 Січня 2014 at 09:41

      Всі коментарі, якщо не містять ненормативної лексики і не є спамом – додаються.

      Вам система написала про те, що коментар додано і він перебуває в режимі очікування? Як правило пост-модерація (додавання) займає до 3 днів, бо члени редакції можуть не щодня мати можливість зайти в адмін-панель.

  5. Миколай 21 Січня 2014 at 16:46

    А чому, якщо редакція сайта така не заангажована і незалежна, то не можна дізнатися про тих осіб, які входять до складу редакційної колегії, або інформацію про авторів статей. Відомий ресурс whois який дає інформацію про власника інтернет сайту – пише, що сайт зареєстровано на “noname”. Ось ваша прозорість і відкритість до публічної соціальної платформи. Всі статті суцільний субєктивізм і замилювання очей людям, які вірять всім на слово і не прагнуть піддати ваші твердження хоча б йоті сумніву. Важко вести бесіду з людиною якої не знаєш. Якщо ви дійсно такі відкриті – дайте інформацію про себе, щоб люди мали змогу знати від кого дізнаються про написане на цьому сайті.

    83.142.232.2**

    • Editor 31 Січня 2014 at 10:39

      Пане Миколо, яку інформацію про авторів статей Ви б хотіли бачити на сайті? Коротку біографічну довідку (народився, живе працює)?

      Всі автори є реальними людьми й інформацію про них, як правило, знайти в Інтернеті не проблема з різних джерел. Якщо брати УП і журналістів Лещенка чи Наєма, то там немає довідки на кожного з них. В інтернеті знайти інформацію про людей дійсно не проблема.

      До того ж більша частина з авторів цієї платформи – публічні. Але ми поговоримо з часом з людьми, які можуть допомогти адаптувати платформу вордпрес. Просто напишіть, що конкретно про авторів Вас цікавить й в якій формі Ви хотіли б бачити довідку про колумніста.

      Власником сайту до минулого року включно була людина, яка просто три роки тому реєструвала сайт на прохання мешканців селища Коцюбинське й ніякого відношення до редакційної політики як не мала, так і не має. Це просто людина, яка знається на реєстрації сайтів.

      З літа через хакерські атаки прийняте рішення перевести сайт на закордонний сервер.

      Прозорість полягає в тому, що колонки автори підписують своїм прізвищем. Є фото. Люди реальні. Що тут може бути не так?

      Щодо новинного потоку сайту, там де немає прямого авторства, то зайдіть на платформу УП – новини подаються без авторства – це нормально в усьому світі.

      Адміністративний доступ до платформи мають близько 10 осіб. Постійно користуються 5 найактивніших дописувачів і кілька техадмінів.

      Коли виникають якісь питання або ставиться під сумнів юридична безпека того, що пише хтось з авторів – матеріал направляється на аналіз Інституту медіа права та незалежних медіа-експертів. Після консультацій й підтвердження, що текст жодним чином не порушує вимоги українського законодавства – він публікується.

  6. Ірина 18 Грудня 2014 at 12:51

    Підкажіть, будьласка, як можна розмістити на вашому сайті соціальну рекламу про безоплатну правову допомогу малозахищеним та малозабезпеченим верствам населення??? Дайте свої контакти, можливо електронку.

    (Електронка вказана у тексті, під яким Ви постите – pigmaliones # gmail . com . Окрім цього, Ви можете сконтактуватись через Facebook групу.)

  7. Valery Shevchenko 1 Листопада 2018 at 11:04

    Добрий день.
    Цікавить розвиток бджільництва в Україні.

    Цікавить розвиток країни через розвиток сіл, районів та міст України.
    На кожен населений пункт потрібно зробити 10 інвест проектів і відкрити народний бізнес.
    Мета, створення нових робочих місць для українців.

    InvestorUkraine@ukr.net
    +380 97 435-91-86
    +380 50 870-18-94

    ШУКАЮ УКРАЇНЦІВ, У ЯКИХ МОЗОК ПРАЦЮЄ ДЛЯ РОЗВИТКУ НАРОДУ І УКРАЇНИ.
    https://www.youtube.com/watch?v=SsL1S4RGY_4
    https://www.youtube.com/watch?v=lV5kIvyhvbE
    https://www.youtube.com/watch?v=PaMK-9itaS8
    Як стати розумним за 5 хвилин. https://www.youtube.com/watch?v=jzL-iIO4Frg

    САМООБОРОНА В УКРАЇНІ
    Розвиток самооборони в Україні в селах, районах та містах України.
    Всі українці повинні розвивати самооборону на місцях.
    Для розвитку самооборони потрібно створити умови та підготувати фахівців.
    InvestorUkraine@ukr.net

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539