Прилипко на сесію в Гостомель привів “камуфляжників”
— 26 Вересня 2014На Гостомельську сесію прийшли люди в камуфляжі. Як виявилося, це так званий батальйон “Південь”, який дислокується в Гостомелі за адресою вулиця Леніна, 3. На сесію невідомих чоловіків привела публікація на “Сайті громади Приірпіння”, яку вони роздрукували і принесли з собою. Як стало відомо редакції, депутати мали розглянути питання депутата Ірпінської ради – “регіонала” та мільйонера…
Read more







Останні коментарі