Кличку: не здавайте Біличанський ліс!!!
— 26 Червня 2014Сьогодні облрада могла ухвалити межі селища Коцюбинське, які б узаконили дерибан Біличанського лісу на рівні облради. Питання не було в порядку денному. Його підступно мали внести з голосу. Під облраду до Києва з Коцюбинського та Гостомеля, який теж хоче шмат лісу, ті, хто організовували антимайдан у селищах, звезли депутатів рад і бюджетників. Частина їх взагалі не…
Read more







Останні коментарі