На суботнику в Біличанському лісі зібрали 2 причепи сміття (фоторепортаж)
— 28 Жовтня 2013Майже півсотні коцюбинчан вийшли цими вихідними, аби прибрати ліс по всьому периметру селища. Цього разу активісти організували прибирання не лише на Меблевій, Лісовій та Пономарьова, але й на вулиці Шевченка, поблизу ліцею. Таким чином вперше вдалося охопити максимально увесь периметр селища Коцюбинське.
Read more







Останні коментарі