На сесії щодо очищення озера виступила депутат облради Наталія Семко

15

Перед виступом Наталії Семко у селищній раді депутат Сергій Ясенєв зазначив, що якщо не вирішиться питання з каналізацією, яка зливається, зокрема і з вулиці Шевченка, то результат проекту буде під загрозою.

Селищний голова Вадим Садовський зазначив, що за інформацією, яку надали йому в ЖКГ, мешканці вулиці Шевченка, що живуть у приватних буднках під лісом, жодного разу не зверталися з проханням вивезти нечистоти.

“За планом озеро повинні почистити в цьому році. До кінця року це вже має бути зроблено. Щодо каналізацій – всі питання, які є, виходьте і виносьте на комісії. Вносьте пропозиції. Я хочу, щоб люди зібрались, щоб кожен зробив то те, то те. Ви всі можете долучатись.

Так як я йшла по екологічних питаннях, які я знаю. Я не хотіла вам раніше часу розказувати. Я зробила – і вам сказала.

Виділили всього 300 тисяч (Облрада – примітки ред.) Проект зробили до мільйона. Але ми будемо знаходити кошти інвесторів.

Озеро не для мене чиститься. Я хочу, щоб всі ходили і купались. Замовник Водгосп. Вони і підрядника вибирають. Кошти сюди не прийдуть,” – роз’яснила Наталія Семко.

Депутат селищної ради Боримський перепросив у неї за те, що надав редакції недостовірну інформацію про суму коштів, які виділила облрада.

На кінцевій 393 встановили банер з детальною інформацією про план проекту.

15 коментарів

 1. з вулиці Шевченка 30 Вересня 2011 at 17:32

  Депутат облради Семко спеціально заявилася до нашої сільради аби щось пояснити стосовно озера! А тепер вчитайтеся в одну її репліку – “але ми будемо знаходити кошти інвесторів”. А який зиск якомусь інвестору чистити наше озеро? Інвестору земелька навколо озера потрібна! А Семко нам лапшу вішає,мовляв я хочу аби всі ходили на озеро і купалися. Щас!Покупаєшся, коли озеро парканом обнесе “інвестор” за яким стоятиме наш депутатик Мацепа з “піклувальницею” Наташою Семко. Афера чистої води….

 2. Потап 30 Вересня 2011 at 20:57

  Писатель с ул Шевченко! Открой ранние произведения Ирины Федорив и посмотри список избранных народом. Фамилия Мацепа там не значится.Ребята пишите правду или ничего не пишите!!!!!!!

  • Іван 5 Жовтня 2011 at 09:26

   Шановний повірте що Мацепа не “останній із могікан”. Він член Організованого Бандитського Формування дерибанщиків. І не важливо чи є мандат чи ні.

 3. Avrora 1 Жовтня 2011 at 19:28

  Я конечно верю в сказки, но не до такой степени) Если забор поставят – первой пойду ломать)
  Единственное, что допускаю – так это то, что некоторую часть территории вокруг озера можно сдать в аренду, для обустройства нормальных площадок для пикников.

 4. Серж, Понамарьова 5 Жовтня 2011 at 00:34

  “Некоторую” – 50-80% ? По-другому Мацепа с Садовским врядли решат. Есть примеры, как в Пуще Озерной на Горенке князьки себе устроили …

  Только личная выгода, только свои барыши перед глазами.

  • Александр 25 Листопада 2011 at 15:14

   Словарный запас на высоте))

 5. Шерлок Холмс 7 Жовтня 2011 at 17:54

  Оказывается зам Садовского – пресловутый Мацепа во время помаранчевой революции не на шутку рвал и метал во имя донецких! Все признаки комплекса Наполеона (наверняка его подчиненные,бедные женщины,до сихпор плюются в сторону тодашнего “наполеончика”- Мацепы. Вспомнить уместно
  http://www.golosiyiv.kiev.ua/city.php?id=1738

 6. Шерлок Холмс 7 Жовтня 2011 at 18:05

  А хорошая штука – интернет! Буковки ведь не вымараешь и запись не сотрешь! Все тот же Мацепа,который так взолновался (вдруг!) нашим озером, 9 лет назад еще как чудил на выборах в Ирпене! Парень он, конечно, ушлый! Не верите? Прочтите ниже! А я пойду выпью чаю с Ватсоном и позже доложу вам о другом “радетеле” нашего озера – Наташе Семко. Приятного чтения!
  http://maidan.org.ua/static/news/2006/1151760837.html

  • LEX 11 Жовтня 2011 at 19:02

   Дякую Шерлок, гарна підбірка. Цікаво. От би на всіх депутатів скласти такий архів- та постійно його поповнювати. А потім перед виборами оприлюднити. Нехай “насєлєніє”(або “лохторат”- це версія яничарів) знає своїх “хероїв”.

 7. Сашко 17 Жовтня 2011 at 14:22

  люди поговаривают что Семко и за Ворзельское озеро взялась. Кто чё слышал?Наверное скоро вагончик с нашего озера перевезут в Ворзель?

 8. Avrora 17 Жовтня 2011 at 22:46

  Також у новинах бачила сюжет як Пшонка дає наганяй природоохоронним прокурорам всього за 4 кримінальних справи за минулий рік, може б ви йому підказали де шукати)

  • Іван 20 Жовтня 2011 at 11:10

   як ми тільки не підказували “генеральному кумові”, де шукати , а він все одно “і нем і глух”. Він напевно “в дол”і.

   • Сашко 20 Жовтня 2011 at 17:08

    и генерального кума под трибунал!нет возражений?

 9. Александр 25 Листопада 2011 at 15:22

  Интересные Вы люди. НИЧЕГО для поселка не сделали, но по чужим карманам прошлись. Собераете сплетни по улицам и выкладываете на форумах. Вроде как взрослые люди, а занимаетесь ерундой.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539