Павленко: Приїду й проведу лікнеп місцевій владі особисто / Колонка автора

7

РевизорПрезидент підписав указ, згідно з яким 2013 рік оголошений роком дитячої творчості.

У селищі Коцюбинське ще кілька місяців тому стало відомо про те, що музична школа опинилась через брак фінансування на межі закриття.

Журналісти телеканалу 1+1 зробили сюжет й тема набула загальнодержавного розголосу.

Попри звернення до голови Київської облдержадміністрації анатолія Присяжнюка й його обіцянку допомогти у вирішенні цього питання, на бюджетній сесії селищної ради цього тижня депутати проголосували за те, що наступного року не буде набору в музичну школу нових учнів.

Люди, яких обрали мешканці селища, не вагаючись проголосували за скорочення кількості контингенту учнів в школі з 100 до 80, а також збільшили платню за навчання мало не вдвічі.

Тепер за рік навчання, наприклад, гри на фортепіано за дитину батьки повинні заплатити близько 2 000 гривень.

Якщо в сім’ї дві дитини й вони бажають мати позашкільну освіту, з бюджету батьків лише за гру на одному інструменті за двох дітей треба віддати 4 000 гривень.

Сьогодні на прес-конференції Уповноважений Президента з прав дитини наголосив на тому, що подібні проблеми виникли через те, що в 2000 році заклади позашкільної освіти перевели на фінансування місцевих бюджетів, грошей у яких на такі витрати, як правило не вистачає.

За його словами, гарант доручив Кабінету міністрів визначити, яким чином можна перевести фінансування з місцевого на державний рівень, щоб більшою мірою захистити позашкільну освіту.

В цьому році, за словами Павленка, потрібно акцентувати увагу саме на прийнятті принципових рішень щодо удосконалення позашкілля.

Тому потрібна реальна робота органів влади на шляху до реалізації права дитини на розвиток, яке гарантує закон України та Конвенцією ООН про права дитини.

Павленко назвав рішення депутатів селищної ради Коцюбинського незаконними й пообіцяв після Нового року особисто приїхати в селище й провести лікнеп депутатам, що приймають такі рішення.

Нагадаю, що депутати селищної ради не вперше ігнорують волю президента України.

Коли Президент України на всю країну каже, що ліс збережем і тут буде Національний парк, щоб не дерибанили ні Київ, ні Коцюбинське, – місцева влада на чолі з селищним головою Вадимом Садовським вирішує, що ліс буде розданий міфічним кооперативам по 100 га на брата.


7 коментарів

 1. Мария 10 Січня 2013 at 15:30

  И какой результат? Школа работает? Приезжал ли кто либо ?

  • fedor100 10 Січня 2013 at 18:24

   Павленко обіцяв приїхати особисто після свят, попередньо узгодивши дату. Ймовірно, це буде день сесійного засідання, яке має відбутись в січні, але ще дата не призначена.

 2. Мария 11 Січня 2013 at 10:40

  Вас интересует поддержка общественных организация?

  • fedor100 11 Січня 2013 at 12:18

   Ми співпрацюємо з громадськими організаціями.

   • Мария 11 Січня 2013 at 13:49

    Как можно с Вами связаться?

    • fedor100 11 Січня 2013 at 13:57

     pigmaliones # gmail . com

     Напишіть свій мобільний – Вас наберуть.

 3. Мария 11 Січня 2013 at 17:43

  скажите, а как можно просмотреть решение сесии?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539