Присяжнюк: ми знайдемо гроші на музичну школу, діти будуть вчитися

5

Після того, як були написані офіційні депутатські звернення зокрема до очільника КОДА Анатолія Присяжнюка та міського голови Володимира Скаржинського, ситуація з фінансуванням у 2013 році музичної школи залишилась невизначеною.

Навіть після сюжету на 1+1 щодо ситуації, яка склалась з школою, батьки не мали ствердної відповіді від влади щодо джерел фінансування на наступний рік.

“Батьків зібрали й фактично змусили підписатися під тим, що вони згодні платити більше. Аргумент був один: якщо погодяться платити більше, то школу, може, й не закриють,” – говорить одна з мам, дитина якої вчиться в школі.

Після офіційних звернень до голови КОДА Анатолія Присяжнюка вирішили звернутися і за допомогою соціальної мережі Facebook.

Сьогодні зранку очільник КОДА відповів на лист й запевнив, що для школи знайдуть фінансування. З дозволу прес-служби КОДА, ця переписка оприлюднюється громаді селища.

Відповідь голови Київської облдерждміністрації Анатолія Присяжнюка є такою:

“Не відповідав Вам раніше, оскліьки вивчав ситуацію із музичною школою та її фінансуванням. За цей час я мав розмову із селищним головою. Тепер я Вам можу сказати, що музична школа в с. Коцюбинському не буде закрита і буде працювати далі. Хоча із бюджетом, як обласним, так і місцевим, є певні складнощі, ми все ж знайдемо кошти на музичну школу. Як не в місцевому, так отримаємо їх з центрального. Діти будуть вчитися, а не тинятися по вулицях!”

Редакція Сайту громади селища висловлює подяку керівникові Фонду громади села Кодаки Миколі Ревуку, який також допомагав громаді Коцюбинського у вирішенні цього питання.


5 коментарів

 1. Ревук Микола 21 Грудня 2012 at 14:21

  От тільки так рука за руку, плече в плече можна здвинути камінь споконвічної байдужості до всього що відбувається в цій країні. До речі Присяжнюк відкликається вже не перший раз, але питання в тому чи місцева влада виконує його настанови чи ні. У нас в Кодаках він доручав розібратись зі вкраденими 100. га але за рік Васильківська РДА так нічого і не зробила в цьому напрямку.

  тут більше:

  http://kodaky.org.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=121:2012-07-09-15-09-05&catid=34:2011-02-05-17-59-29&Itemid=66

  • Сашко 25 Грудня 2012 at 16:53

   Присяжнюк откликнулся уже не впервые? Вы шутник Мыкола, однако!
   Анатолий Присяжнюк крышует Коцюбинский земельный дерибан, в том числе.Достаточно телефонного звонка чтобы вадика забрали к “каталашку” сиеминутно. Но на публику лапшать, он конечно мастер. Жаль что вы и вам подобные ему верят.

 2. Мама учня 21 Грудня 2012 at 14:24

  Вчора батькам і дітям керівництво муз. школи оголосило, що запланований на 23.12.12 Новорічний концерт за півріччя скасовується через те, що школі не надають приміщення в Будинку культури.

  • Ревук Микола 21 Грудня 2012 at 15:42

   Передам цю інформацію Присяжнюку!

  • fedor100 21 Грудня 2012 at 15:52

   Редація перепитала в директорки школи. Пані Неголюк сказала, що концерт переноситься на четвер.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539