Біличанський ліс дерибанитимуть через облраду (+ документ: план нацпарку)

27

Авторка: Ірина Федорів

Коли в.о. Президента України підписав указ про присвоєння Біличанському лісу природоохоронного статусу 1 травня, ми розуміли, що за ліс ще треба буде повоювати.

Прокуратура досі судиться із тими власниками землі, які вже встигли скупити в підставних осіб ділянки. Аби зрозуміти масштаби дерибану достатньо лише одного факту: з 501 ділянки майже 100 опинились в руках депутата Коцюбинської ради Олександра Євстифєєва. І йому не соромно на комітеті ВРУ виголошувати промови: “земля крестьянам”!

І завтра перед сесією облради депутати Коцюбинської та Гостомельської рад примусово звозять працівників бюджетної сфери, аби з голосу внести на розгляд ради генплан селища Коцюбинського, де ліс іде під забудову. Для окозамилення нацпарком просять залишити лише невеличку площу насаджень.

“Що це робиться? Ви мені можете пояснити? Зараз примусово за наказом селищного голови Садовського і секретаря Ковтача обдзвонюють дитсадки, школи, поліклініки. Кажуть, що завтра треба їхати щось пікетувати, щоб нам лишився ліс. А кому нам? Нам кажуть: думайте, як ви далі тут будете працювати! Уявіть? Можете сказати, що це я вам сказала з поліклініки – я не боюсь,” – говорить працівниця медзакладу селища Коцюбинське.

Депутати Гостомеля теж діють за аналогічною схемою. Секретарка Олена Кислиця розіслала смс майже всім депутатам з проханням прийти підтримати Коцюбинське.

До слова, керівництво Гостомельської ради організовувало разом з пані Кислицею антимайдан.

Для розуміння у Коцюбинського з Гостомелем у дерибані спільна межа.

Про те, що питання тягнутимуть з голосу кажуть джерела в облраді.

“Це депутатка Наталія Семко й екс-“регіонали” мутять воду,” – пояснює джерело в облраді.

До слова? Семко – член комісії з питань екології. Але екологія її цікавить менше, аніж можливість подерибанити землю столиці. Нагадаю, саме вона проводила агіт-компанію Петра Мельника у 2012 році й підприємство її чоловіка отримало від облради за це хороші переваги.

Один з екологів сьогодні зачувши, що планують під облраду зганяти бюджетників, аби про лобіювати дерибан Біличанського лісу сказав: “Може їм подзвонити й сказати, що приміщення заміноване? Ну як ще з ними боротись, якщо вже підписаний президентський указ”.

Додатком до цього указу є чіткий картографічний матеріал із визначенням меж нацпарку.

Голова КОДА Шандра все погодив.

І зазначив лише одну примітку: просить залишити Коцюбинську селищну раду як орган місцевої влади. Простою мовою: я проти, аби Коцюбинське приєднували до Києва.

Але зараз мова не йде про приєднання селища до столиці, хоча результати соцопитування довели, що кількість тих, хто хоче приєднатись до столиці – більша.

Мова йде про чергову спробу вернути назад дерибан або перед місцевими виборами просто запіаритись.

Один з депутатів облради телефоном зі мною говорив про цю колізію й от що зазначив:

“Ви розумієте, 6 з гаком тисяч гектарів для нацпарку – то забагато. Це хтось про лобіював так… а було б непогано дати 4 тисячі Коцюбинському. Нехай 2 тисячі буде нацпарк, а 2 тисячі пустимо на розвиток”.

Хочеться таким “чоловікам”-депутатам сказати: не на базарі. Є державний інтерес і дерибан ніхто не дасть прикрити. Це верх цинізму після того, як за зміни в країні люди поклали життя.

А для розуміння широкого загалу пояснюю:

У 2008 році відбувся дерибан і 501 ділянку завели депутати на себе і підставних. Були видані акти права власності. Відбувся системний перепродаж. І десь 100 ділянок потрапило до рук депутата Євстифєєва, пару десятків депутату облради Вадиму Башуну, який лобіює теж це питання.

У 2010 році перед місцевими виборами, коли громада дізналась про масштабний дерибан, вона обурилась. І дери банники спробували заманити громаду думкою: а дістанеться і вам! От побачите! І що? Жодна людина не отримала жодного акту, бо це було по суті протизаконно. От Вам і передвиборча локшина.

Після цього на слуханнях самі ж Коцюбинчани підтримали промову Скіпальського про те, що мешканці Коцюбинського хочуть нацпарк.

Тобто громада на відео аплодувала ідеї нацпарку, а не Садовському, Євстифєєву чи Ковтача.

І ми зібрали 15 тисяч підписів. Ще 2 роки боротьби і зрештою отримали указ.

Виникає питання, чого не йметься дерибанникам???

Відповідь проста. Через рік вибори. Що вони за ці 4 роки зробили, крім того, що обіцяли землю?

Ось вулиця, яку навіть до виборів не зробив Петро Мельник.

Це значить, що асфальт тут буде не скоро. Перевізники фактично знищують новий транспорт. В народі цю вулицю називають бульваром Садовського.

Кажуть, що Коцюбинському нема куди розширюватись? Чергова брехня. Новий ЖК “Коцюбинський” – кілька тисяч мешканців і буквально нещодавно дали дозвіл на забудову ДОК-у “Атланту”, який будує житло для ще 6 тисяч. Жодної соціальної інфраструктури від забудовників селище не отримало.

Для порівняння 15 тисяч населення, а буде ще + 2 тис + 6 тис. Тобто селище збільшить населення в 1,5 рази. І це немає розвитку? А де соціальна сфера? А про неї – ніхто не дбає.

Екс-“регіоналу”Садовському дуже треба знов перемогти, бо це по суті його будівництво, яке розпочалось з порушенням всіх вимог закону – без зміни цільового призначення і т д. Він має домовленості з забудовниками.

Тому зараз бюджетників залякують, тих кому можна – обіцяють ділянки. Робиться приціл на місцеві вибори у 2015 році.

Ну і не без того, щоб відбити собі ті ділянки, на які вже є акти. Бо Євстифєєву, Башуну та іншим не хочеться втрачати те, що забрали в народу.

Оскільки завтра примусово звозять бюджетників, наші активісти, зокрема Андрій Скіпальський, збирає на 10:15 активістів. Ми просимо всіх небайдужих доєднатись.

Більше того, шановні бюджетники, ви всі точно знаєте, в яких умовах живете в селищі Коцюбинському. Якщо Вас привезуть на акцію – наша буде поруч. Не стидайтесь переходити. Влада екс-“регіонала” Садовського вже на волосині. У якій країні житимемо ми і наші діти – залежить від нас.

Тому сідайте у їхні автобуси й прекрасно добираєтесь на наш мітинг! 🙂

Я особисто звертаюсь до всіх колег журналістів – не дайте їм протягнути на сесії те питання, яке ми виборювали 5 років.

Авторка: Ірина Федорів, “Українська правда”.

27 коментарів

 1. федор 25 Червня 2014 at 15:38

  Нужно пикетировать под домом Иры Федорив (там дубы росли на месте дома), которой стоит задача “отжать” у Коцюбинского территорию и навязать жителям мнение, что они хотят быть киевлянами. Медалей себе навешала после указа Турчинова, даже не вникнув в суть данного указа. Исполнив задачу Киева она получит место в Киевсовете. Ура товарищи!!! Ира депутат Киевсовета, который мигом освоит территорию которая исторически принадлежит поселку Коцюбинское. Да и контролировать сельсовет намного проще чем Киевсовет. Думайте своей головой жители Коцюбинского. Парк нужно создавать исключительно на территории поселка Коцюбинского но со статусом НАЦИОНАЛЬНОГО!!!! Ире глубоко и свысока на Коцюбинское, и в лесу она дальше 100 метром не была и о том, что лесхоз косит деревья переживая, что времени мало осталось, она якобы не знает… Хотя может они ей за “крышу” песком для ее округа дань отдают? Ира ты за кого борешься и чьи интересы защищаешь Коцюбинчан или киевлян????

  93.127.52.**

  • Ірина Федорів 25 Червня 2014 at 16:29

   Я Вам скажу одне. У Вас є право пікетувати будь-де і Ви можете його реалізовувати.

   Коли є сумніви: як діяти – дій по закону.

   Дайте мені документи, де йдеться, що з бюджету Коцюбинської ради йде фінансування на утримання лісгоспу, який з часів СРСР обслуговує цю територію.

   У жодному з останніх 4-х бюджетів я не бачила такого фінансування. Де офіс, як в Святошинського ЛПГ? Скільки там працівників?

   Фінансування йшло через Київраду. Ви матеріали справи вивчали? Бачили документ, де виконком Ірпеня (не Київрада) пише, про те, яка площа селища?

   Я не відстоюю інтереси Києва. Може скажете, що Євстифєєв з 100 ділянками відстоюватиме завтра під облрадою інтереси Коцюбинського? Смішно… І Башун… в якого кілька десятків тих ділянок.

   Статус нацпарку, за який ми боролись, не дає можливість Коцюбинській раді та Київраді приймати жодних землевідводів. Київрада безсила. Тобто місцеве самоврядування, яке насичене черновецькими та євстифєєвими не має доступу до цього ресурсу.

   Голова облради Шандра, який заступив на цій посаді Присяжнюка, і тепер представляє інтереси області погодив межу нацпарку на території Києва і є його підпис. Тобто він абсолютно підтримав ідею нацпарку на території міста Києва. (Дивимось доркумент).

   Тепер про депутатство. Про яку Київраду мова? Я не балотувалась… У Вас недостовірна інформація. За Вашою логікою, я б уже мала покинути Коцюбинське і йти до Київради. У мене були пропозиції навіть від міського голови Львова йти від “Самопомочі” до Київради. Я відмовилась. Були й інші пропозиції – я всім казала, що взяла зобов’язання перед громадою Коцюбнського і це буде зрада своєї громади на користь іншої. Це кар’єризм.

   З цього питання до депутата Миколаєнка, будь ласка. Ви щось наплутали.

   Щодо того, де я була в лісі. Знову Ви спотворюєте інформацію. Ми виставляли фото з території рубок, які потім працівники лісгоспу засадили новими саджанцями. Депутат Черніков фотографував, там була пожежа. Це видно на його ж фото.

   http://bit.ly/1sEDcqf

   Ми це проконтролювали.

   До речі, контролювати селищну раду важче, аніж Київраду. На Київраду ходять журналісти. В селищних радах все відбувається дуже тихо. Про дерибан 2008 року дізнались у 2009-му.

   Оскільки я відхилила всі пропозиції до Київради, залишилась вірна округу, якому звітую про роботу, зібрала 15 тисяч підписів за нацпарк – виконую передвиборчу програму, за яку голосували коцюбинчани в моєму окрузі.

   Моє депутатство – це витрачені власні кошти, власний час, який я могла б провести так, як більшість депутатів. Я 5-й рік без відпустки працюю на громаду. Порахуйте, скільки разів ходили у відпустку селищний голова та секретар.

   У країні війна, а вони “п’ють водичку”, оздоровлюються… тфу.. та у відпустку під Слов’янськ – допомагати нашим… Чоловіки…

   Прошу всіх депутатів-патріотів Коцюбинського кілька років дати звіт про роботу в округах. Нема. Зате на засіданнях ідуть питання про виділення землі під магазини, автопаркінги, забудови наших депутатів… То більшість в раді – патріоти власного бізнесу, а Коцюбинське їм так болить, як стан покриття на вулиці Залізнична, як дитсадки і т д.

   • Никита 25 Червня 2014 at 17:11

    то что в ирпене виконком сделал ошибку- это школьнику понятно, а вы уже трубите на всю страну. Та площадь,что там написана ровно 3-я часть СУЩЕСТВУЮЩЕЙ застройки сел.Коцюбинское. Вырубки в лесу действительно есть и очень много.Ездил, видел. На пожар списывать не надо..Там и до сих пор машины из леса выезжают груженые. Только вот прокуратура Киева не реагировала на жалобы, наверное прикрывает этот бизнес.

    83.142.232.2**

  • Ольга Матюшина 25 Червня 2014 at 16:50

   Справді, дуже логічним є те, що в межах Коцюбинського проблеми вирішувати легше ніж в масштабі Києва. Але треба спитати людей, а чого їм так кортить приєднатись до Києва? Бо насправді проблем багато в селищі, а вирішувати їх ніхто не поспішає. Значно вищі тарифи на комунальні послуги, переповнені маршрутки, яких ще чекати казна скільки треба, жахлива ситуація з ДНЗ, поліклініка – це все те, що дуже болить людям. І люди бачать, що в Києві якось воно все по іншому. І як би Іра Федорів чи хтось другий не агітував про повсякденні проблеми люди вряд чи забудуть. Це природно, що люди хочуть туди, де на їх думку менше проблем. Якби місцева влада працювала на користь коцюбинчан, то й питань про приєднання до Києва не виникало. Так як розмовляють з людьми в нашій селищній раді, я в жодній установі Києва не зустрічала. Таких очільниць ДНЗ теж щось ніде не бачила. Про транспорт і дороги підіть у людей спитайте, вам розкажуть краще за мене.

   А ліс має бути збережений!!! Це не підлягає обговоренню, яка різниця чия це територіальна одиниця, ліс то є ліс, це наш ліс для наших дітей. Чи може хтось хоче щоб з вікон дому паркани були замість лісу? А що робити будемо коли все вирубають?

   95.158.25.1**

  • Любовь Кириченко 25 Червня 2014 at 16:53

   Федор, вопрос не в том Коцюбинский это лес или Киевский – главное – чтоб остался лесо-парковой зоной, а не очередного мандатника собственностью!!

   И вопрос – какие леса на ваше мнение более ухожены? – наш или киевские? Почему то леса в Киеве( например-на Троещине) чистые, зарослей нет,борьбы за то, чья территория тоже, строительных работ на территории леса тоже нет….

   185.11.81.2**

   • Никита 25 Червня 2014 at 17:21

    Правильно относительно леса. Он должен остаться, но остаться не в виде оболочки, внутри которой горы мусора, а ЛЕСОМ. Уж лучше пусть стоят дома и территория облагорожена вокруг,чем жить рядом со свалкой. Посмотрите Бучу. Я недавно проезжал ЖК вдоль варшавской трассы в лесу. Так там и деревья сохранили и высадили много новых и вообще приятно находиться . Вот к этому надо стремиться.

    83.142.232.2**

    • Любовь Кириченко 25 Червня 2014 at 18:13

     может там и порядок, но просмотрите видео (в той же Буче) – https://www.youtube.com/watch?v=dr_8eAdok4w

     Знаете все таки не хочется, чтоб эта ситуация повторилась и у нас..
     При таком радиационном фоне как на Киевщине, каждый кусочек леса ценный. Застройтсво домиками и облагораживание чревато вырубкой деревьев..Про экологию сейчас мало кто вообще вспоминает.

     185.11.81.2**

    • Ольга Матюшина 25 Червня 2014 at 19:24

     Ми маємо те, що маємо. І це результат бездіяльності місцевої влади.

     95.158.25.1**

 2. Любовь Кириченко 25 Червня 2014 at 15:40

  они не в праве требовать от бюджетников присутствия и поддержки их грязных планов.

  “От побачите! І що? Жодна людина не отримала жодного акту, бо це було по суті протизаконно. От Вам і передвиборча локшина “- насколько мне известно только Акты люди и получили ))) поставили в рамку и забыли – и больше никаких новостей…Лес в полной своей территориальной целостности ВСЕГДА должен оставаться парковой зоной!!!!! никаких других вариантов!!

  А вот мне может кто-то обьяснить – почему возле Пономарева 34, с краю леса стоят гаражи и заброшенный грузовик???? на каких основаниях там стоят гаражи??? С тех пор как их поставили появились бутылки и битые стекла!!!

  Сегодня гаражи, а завтра что??? асфальт для удобства выезда машин прокладывать??? .. достаточно того, что многие обнаглевают и просто заезжают в лес на машине. Надо у главных троп бетонные глыбы уложить, чтоб проезда не было..

  185.11.81.2**

 3. Иван_Николаевич 25 Червня 2014 at 16:30

  Ира, а может уже хватит пургу нести. Действительно, вы читали этот Указ Турчинова – сплошной папулизм который нереально воплотит в жизнь. В схема организации подписана только Киевземом и Киевской экологией вместе с Комунальным предприятием Киеврады “Святошинское ЛПГ”, согласование Коцюбинской рады там НЕТ!!! И это то за что Федорив понавешивала себе орденов на грудь. А то что у поселка нет нормальной границы с 1991 года ее не интересует, и то что в том же лесу строится “Бионик Ленд” и к нему недавно прорубили через тот же Беличанский лес дорогу с Кольцевой и этого Ира Федорив в упор не видит и не говорит об этом (кстати это уже было сделано после Указа Турчинова) и эту дорогу видно в публичной кадастровой карте и каждый может зайти и убедится. А не видит Ира это потому что спелась с ТОВ “Бионик Ленд” ведь именно ТОВ “Бионик Ленд” в том же лесу под эгидой Ирины Федорив незаконно поставили капитальную детскую площадку. Ира, сейчас во времена, когда в стране через Киселевскую пропоганду идут военные действия, может хватить манипулировать сознанием общественность с помощью вашего сайта и канала СТБ и дескредитировать поселок вцелом.

  77.120.246.1**

  • Ірина Федорів 25 Червня 2014 at 17:27

   Я читала не тільки указ, а й опублікувала сьогодні карту. Там видно, що стоять погодження і голови Київської облдержадміністрації і Держагенство земельних ресурсів. Так що ви лукавите й маніпулюєте, з огляду на те, що документ є в тексті колонки – всі можуть з ним ознайомитись.

   Ви лукавите, коли говорите, що тема Bionic Hill не піднімається нами.

   http://bit.ly/1lbIkbO – Суд заборонив будівництво Bionic Hill

   http://bit.ly/1q9ogys – люди воюють за житло

   http://bit.ly/1kFYs5r – Нью Васюки – колонка Андрія Скіпальського

   http://bit.ly/1wx8U7m – про рішення на дорогу до Біонік Хілл

   Так що Ви лукавите. Я чесно не знала про те, що там в лісі йде вже будівництво дороги. лісники мене не інформували. Я поточню але оскільки зараз ми зайняті сесією облради і цей процес може затягнутись – у нас просто немає фізично сил розпорошуватись. Тому, як чоловік, беріть частину роботи на себе.

   Я впевнена редакція сайту надрукує Ваш матеріал.

   Щодо домовленостей з Bionic Hill, ми зустрічалися восени. І після того, як бачите наприкінці 2013 року прекрасно публікували весь інформаційний потік, який був щодо судів.

   Ми звернулися з вимогою дати людям житло, побудувати соціальну інфраструктуру й зробити дороги. Перший пункт залежить і від міноборони.

   Щодо забудови й законності не можу фізично розірватись тому не раз пропонувала всім дописувачам, які піднімали це питання, спрямувати сили на його вивчення. Ми щодо цих питань пікетували Київраду, яка приймає рішення.

   • Никита 25 Червня 2014 at 17:34

    а ви зауваження Шандри викладіть?

    83.142.232.2**

    • Ірина Федорів 25 Червня 2014 at 17:38

     Чудні… Так подивіться, воно викладене 🙂

     Його рукою написано: “Вважаю за доцільне зберегти Коцюбинську селищну раду, як орган місцевого самоврядування”.

     Так вона ж і залишилась.

     • Никита 25 Червня 2014 at 17:58

      Ну на сколько понятно из зауваження, то глава обладминистрации не против расширения нацпарка, но при условии сохранения территории Коцюбинского. И нацпарк не должен накладываться на территорию поселка. Следовательно схему необходимо откорректировать, и только после этого она будет считаться утвержденной. вот так вот Ирино.

      83.142.232.2**

   • Иван_Николаевич 25 Червня 2014 at 18:18

    Ось – ось і зауваження Шандри викладіть крупним планом. І не забудьте викласти рішення Київради від 28.02.2013 року про затвердження проекту встановлення межі, де прямо вказано включити селище Коцюбинське у склад м. Києва, а з приводу того, що в публічній кадастровій карті дорога площею 30 га вже більше двох місяців горить синім кольором вам не відомо, то якійсь у вас не зрозімілі інформатори. Як про питання яке буде виноситися з голосу на сесії облради ви дізналися, а як дорога під носом вже два місяці будується ви і гадки не знали. Може ви ще скажете, що і побудований дитячий майданчик в лісі ТОВ “Біонік Ленд” за вашим сприянням, теж повна несинітниця і ви про це нічого не знаєте.
    А для того, щоб щось корисне робити в селищі – треба відстоювати в першу чергу інтереси селища, а не тикати всім, що територія селища складає 87 га, як написано на сайті Верховної Ради і в статистичній довідці Ірпінської міської ради від 1986 року. До речі це все ті ж самі аргументи, які наводять представники Київради в тих же судах. А про те, що селищу вкрай необхідна межа і про те, що Коцюбинська селищна рада прийняла рішення від 03.04.2012 року про віднесення до національного природного парку більшості території селища, що є лісопарковою зоною і що це рішення підтримала таж сама Київоблрада ви не говорите, бо це вам не вигідно. Продовжуєте парити Кісільовщину!!!! Треба давно встановити межу селища і віднести більшу його частину в національний парк, але не згідно Указу Турчинова, а по нормальному, як це робив Ющенко. Для довідки вам скажу, що КО “Київзеленбуд” не має жодних правовстановлюючих документів на відповідні території, як їх не має і КП “Святошинське ЛПГ” і вам про це відомо. А коли в жовтні 2013 року Київрада вирішила в тихушу відвести всю територію лісу в користування того ж Святошинського ЛПГ, то це рішення було скасовано в судовому порядку. От тоді Ви разом із паном Москалем вирішили цю територію закріпити за КО “Київзеленбуд” шляхом віднесення її до національного парку – при цьому БЕЗ ВИЛУЧЕННЯ У ЗЕМЛЕКОРИСТУВАЧА!!! Таким чином, де-юре, ця територія через ефімерний Указ Президента буде значитися як територія КО “Київзеленбуд” в селищі межі як не було, так і не буде. А проектом органзіації території НПП буде передбачена буферна зона в районі Біонік Хілла, де Київрада буде відводити землю. Треба все це попередити і змусити Облраду завтра розглянути це питання і затвердити межу, і другим пунктом встановити обовязок Коцюбинської ради передати всю зайняту зеленими насадженнями територію в національний парк. Я піду на мітінг і буду це вимагати, і вас закликаю очунятися і підтримати інтереси селища щодо встановлення його межі.

    83.142.232.2**

    • Инга 25 Червня 2014 at 22:02

     Очень качественно изложена информация. Необходимо это опрелюднити как можно подробней, а то мы, жители, читаем только то, что нам преподносят и не знаем реалий. Я просматриваю ситуацию вокруг Беличанского леса, но только с новостей и с сайта. Необходимо наверное провести разъяснительную работу в клубе и аргументировано рассказать про то что было, есть и будет. С Ваших строк видно,что Вы в курсе происходящего и сможете принять участие в докладе про ситуацию вокруг поселка.

     95.135.56.1**

 4. Никита 25 Червня 2014 at 16:54

  Ирина, не надо людей вводить в заблуждение.Во-первых: Национальный парк, который территориально относится к Киеву необходимо расширять за счет территорий Киева и согласовывать ее с соседями. А в данном случае все согласования прошли на уровне города и подсунули якобы “право дело” на подпись в.о.президента. Этот парк проходит по частной собственности и обречен на многолетние суды. Награды вешать себе не надо их вы получите от жителей Коцюбинского и по-полной. Во-вторых: как только появился застройщик в Коцюбинском (строит на территории ДОКА) сразу начался глобальный ремонт дороги, благоустройство территории и параллельное строительство социальных объектов. За 4 года вашими статьями вы испугали всех инвесторов и вынудили ВСЕХ жителей поселка жить в ужасных условиях с невероятно высокими ценами на отопление и т.п. Это ВАША заслуга и ваших коллег писак. Пусть люди знают кому “спасибо” говорить.

  83.142.232.2**

 5. Никита 25 Червня 2014 at 17:02

  И акты люди не получили благодаря вашим статьям по всем органам власти с клеветой и заказными статьями. Органы прокуратуры обложили сельсовет сотнями судебных исков и наложило запреты на выделения. Садовский и депутаты сделали для людей хорошее дело – выдали право на землю. Потому как вряд ли кто то еще для людей на такое пойдет. А вы у людей забрали это право на 4 года. Всем уже давно известно, что вы и ваши сторонники защищают интересы Киева (даже некоторые баллотируются в киевраду для лоббирования интересов). Вы лично ничего не сделали и ничего никогда не сделаете для поселка. Коцюбинскому нужны конкретные изменения и инвесторы. А ваша писанина только создает тормоз для развития и уничтожения населенного пункта как такового.

  83.142.232.2**

  • Ірина Федорів 25 Червня 2014 at 17:35

   А як так сталося, що в 2008 році акти отримали депутати і підставні, а коцюбинчани не отримали? 🙂 Чудо чудне… теж я винна 🙂 Де ж тоді були депутати, які оббігали округ і шепотіли: пишемо заяви. пишемо заяви 🙂

   • Никита 25 Червня 2014 at 17:46

    Ну не врите…Получали и коцюбинчане и киевляне и харьковчане… Право на землю может получить житель Украины и не обязательно по месту прописки…В 2010 году тоже не коцюбинчане получали??? Еще раз говорю – НЕ ВРИТЕ людям, они вам могут поверить!!

    83.142.232.2**

 6. Наталья 25 Червня 2014 at 17:17

  Садовский известный дерибанщик и шантажист. Чего только стоит арест квартир в комплексе ЖК “Коцюбинский” с требованиями отдать коммуникации Атланту. Ни садик, ни больницы сельраде не были нужны – у нас все есть! Скорая не ездит – я знаю, ну и что? Давайте коммуникации другому застройщику и возможность снять сельраде бабло. Пешеходный переход возле детского садика пришлось выбивать в присутствии зам губернатора киевской области. Но главное же продать как можно больше и карманы набить, а все остальные пыль под ногами. У меня у родителей маленький шахтерский городок, который не финансируется уже много лет. Так там порядка больше, чем в Коцюбинском. Садовского – в люстрацию!!! А Федорив молодец – правильно давить этих чиновников надо.

  95.158.3*.*

 7. Анастасія Матвієнко 25 Червня 2014 at 19:15

  Ну і до чого тут Ірина? Вона ж навпаки намагається допомогти. Не собі, а усім жителям Коцюбинського. Замість того, аби допомогти їй, трапляються ще й такі, у яких вистачає нахабності звинувачувати Ірину. У мене просто немає слів.

  95.135.247.1**

  • Ладко 25 Червня 2014 at 19:49

   –Вона ж навпаки намагається допомогти. Не собі, а усім жителям Коцюбинського.

   Саме так! Намагається обмежити його територію 87 гектарами, позбавивши шансів на розвиток! Крута поміч!!! Києву.. Як це називається?

   Думайте, дівчинко, головою, а не займайтеся тупим підлабузництвом своїй “Зірці”!

   46.149.190.1**

   • Анастасія Матвієнко 26 Червня 2014 at 17:30

    Про підлабузництво не може бути й мови. Я маю свою точку зору.
    Тааак, Ви маєте рацію. Без чергової дачі якогось чиновника, Коцюбинське просто розвалиться! Я не думаю, що незаконні власники ділянок у лісі мали намір будувати там дитсадки або лікарні.

    178.95.160.**

    • Ладко 26 Червня 2014 at 22:20

     –Я не думаю, що незаконні власники ділянок у лісі мали намір будувати там дитсадки або лікарні/

     А Ви подумайте, не зашкодить.
     1. Чи всі власники ділянок, які отримали ДЕРЖАВНІ АКТИ на право власності є незаконними?
     2. Чому боротьба ведеться за передачу лісу місту Київ?
     3. Чому ніхто не бореться за те, щоб люди реалізували своє КОНСТИТУЦІЙНЕ право на отримання земельних ділянок?
     4. Чому ліс на землі інших людей необхідно берегти, а на місці Меблевої 11Б рубати і забудовувати?

     Чекаю відповіді на кожне з 4-х запитань саме від Вас.

     P.S. Вас особисто задовільняють Ваші житлові умови? Ваші батьки знають про право отримання землі кожним громадянином? Вони б хотіли жити краще.

     46.149.176.**

  • Инга 25 Червня 2014 at 22:07

   она “поможет”… Кроме как недостатки ничего и написать не может…Или как она организовала субботник в Коцюбинском и это событие чуть ли не ключевое в течение года. Читайте между строк журналистов, там написано много)))

   95.135.56.1**

 8. Олег 25 Червня 2014 at 20:00

  Меня очень волнует вопрос: “Вадюша Садовский, ты еще не сел? На очччень долго?”

  Давайте ему поможем в этом.

  46.185.11.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539