Мерські дії Карплюка: як для піару порушують закон

6

Автор: Богдан Мельничук

Володимир Карплюк, який вже офіційно є міським головою, задля свого піару порушив закон. Зараз на розі вулиць Паламарчука та Грибоєдова нібито роблять парк.

Ця ділянка з 1971 року запланована під будівництво дитячого садка. проект вже виготовлений і профільна комісія кілька місяців тому прийняла рішення сплатити за нього 350 тисяч гривень.

На будівництво самого дитячого садочку, який передбачений для 110 дітей, вже зарезервовані бюджетні кошти у розмірі 11 млн гривень.

Є державний акт на цю земельну ділянку, де йдеться про те, що головним розпорядником тут є управління освіти.

І хоча офіційно програми Володимира Карплюка знайти не вдалося, але з агітаційних бордів лунала обіцянка дати громаді нові дитсадки.

samooborona

Натомість, замість дитсадка без рішень сесії чи виконкому тривають незаконні роботи з самовільного благоустрою парку.

парк

Варто наголосити, що для того, аби зрубати дерева треба, аби відповідне рішення виніс виконком й уповноважив на це “Ірпіньзеленбуд”, а з моменту обрання Карплюка не було жодного засідання виконкому чи сесії, де б подібні питання ставились на розгляд.

дерево 4

Це не перше порушення, яким Володимир Карплюк показує, що його бажання є понад закон.

Нагадаю, що не так давно за наказом Карплюка з порушенням закону перерили вулицю Грибоєдова.

Про це писав на “Сайті громади Приірпіння” Ігор Домбровський.

Тоді комунальники позивалися до суду. Хто ж тепер позиватиметься супроти міського голови за незаконні дії? Хіба прокуратура Ірпеня, яка пообіцяла провести перевірку після звернення громадян.

Варто зауважити, що парк замість дитсадка треба новообораному міському голові біля свого офісу, де, очевидно, краще прогулюватись парком.

Те, що відбувається зараз на ділянці, де мав бути дитсадок – це піар задля демонстрації швидкого результату задля чого людина, якій довірили місто порушує закон.

лес

Якщо людина не поважає закон – то рівень її політичної культури, очевидно, дозволить порушувати його і надалі.

Саме тому, щойно стало відомо, що на виборах переміг забудовник Володимир Краплюк я за власним бажанням написав заяву про припинення повноважень секретаря Ірпінської міської ради.

Коли Карплюка оголосили міським головою, моє клопотання вирішили не розглядати. Але у четвер, на щастя, питання про обрання нового секретаря вже є в порядку денному.

Я свою кандидатуру на цій посаді навіть не розглядаю, бо з чинним міським головою, який в угоду своїм інтересам порушує закон і не звертає уваги на містобудівну документацію, не бачу передумов до законної і конструктивної співпраці.

Автор: Богдан Мельничук, депутат Ірпінської міської ради від ВО “Свобода” та секретар Ірпінської міської ради

6 коментарів

 1. Безземельний Ірпінчанин 4 Листопада 2014 at 14:06

  Богдане Омеляновиче! Те , що ви в нас є це супер! Ви порядна людина! Це факт. Ну всеж таки на мою думку не треба критикувати голову міста з первих його можливо невірних дій. Все ж таки досвіду в нього небагато. Але всі бачать, що він хоче щось змінити. Звертайтесь до нього з пропозиціями. І якщо він вам відмовить то треба звертатись до громади. Дайте йому підтримку і при цьому здійснюйте нагляд за його діями. За що треба боротись? За те щоб в Приірпінні була б прозора процедура виділення земельних ділянок. Це головне. Кожен має право на землю. Мало хто знає з мешканців Ірпеня те, що Ірпінська міська рада у відповідності до статті 24 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» повинна надавати за запитами громадян інформацію про вільні земельні ділянки в межах міста. Але цього немає. Громада мовчить. А через відсутність цієї інформації мешканці не можуть реалізувати своє право на отримання ділянки, бо до заяви необхідно підкладати графічний матеріал. Я так розумію, що скоро буде замовлення нового Генерального плану та плану зонування. Бо якщо будуть затверджені нові межі, то необхідно вносить зміни. Ви пане Богдане можете інформувати громаду про затвердження межі, про витрачені кошти на замовлення генплану, про вільні ділянки. Цім ви допоможете громадянам. А просто заробляти бали на помилках нового голови – це не по чоловічому. Думайте не про свій рейтинг, а про Громаду.

  95.158.48.1**

  • ЖК Коцюбинський 4 Листопада 2014 at 18:51

   Карплюк – забудовник і не може бути недосвіченим у питаннях цільового призначення землі. І тут не питання: де краще робити дитсадок, а питанн правової культури людини. Карплюк робить що хоче та не рахується з тим, що з цього приводу думає закон.

   95.158.3*.*

 2. 4asti4ka 4 Листопада 2014 at 17:57

  Не думаю , що це саме краще мicце для наших дiточок

  81.23.24.1**

 3. Інна 6 Листопада 2014 at 14:51

  Богдан Омелянович як голова міста був не дуже рішучим, проте він досвідчений в процедурних питаннях, і я вірю в кожне слово написане в статті. Дякую Вам за цю інформацію, продовжуйте викривати незаконні дії мера. Тільки контроль буде стримувати апетити цих зайд.

  93.73.56.1**

 4. Sasha 8 Листопада 2014 at 10:06

  Якщо починаючи з 1971 року, тобто за 43 роки – змогли зробити тільки проект дитячого садочку на цій земельній ділянці, то можна уявити, коли буде сам садочок, при таких темпах….)))))) Нехай краще буде охайна територія, ніж те, що там було донедавна…. Там було страшно ходити навіть в день, куча шприців, сміття, кущі в яких сиділи різні неблагонадійні особи….. Критикувати всі вміють, а робити, – небагато. Тільки балачками порядку в місті не зробиш.

  146.0.84.1**

 5. Надежда 26 Листопада 2014 at 15:57

  Хотілось би знати за які кошти напередодні зими покрасили бордюри по вул.Жовтневій, і кладеться тротуарна плитка на в’їзді в місто, там де були тротуари з асфальту, в той час як на Привокзальній площі,як іти від підземного переходу до Фуршету зовсім нема неякого тротуару, пісок і все. і людей проходить багато, а ще б хотілось би, щоб зробили перехід від “Фуршету” через залізничну колію.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539