Інавгурація: хто прийшов привітати Карплюка?

7

На позачерговій сесії Ірпінської міської ради переможець Володимир Карплюк оголошений чинним міським головою.

Друга спроба стати міським головою Ірпеня для забудовника виявилась успішною. У 2010-му році, за інформацією “Української правди” його змістили на друге місце через протеже Миколи Азарова – Володимира Скаржинського.

Сесія розпочалась з того, що всі підвелись аби заспівати гімн. Знаковим є те, що поруч з Карплюком стояли не лише члени його штабної команди.

Найближчим виявився представник іншого клану забудовників і дерибанників – Юрій Денисенко.

Нагадаємо, що саме Денисенко, представник групи депутатів Ярослава Місяця та Валерія Пєшого, неодноразово і безрезультатно намагався посісти посаду секретаря Ірпінської ради. І тоді Карплюк йому негласно протистояв разом з чинним секретарем ради “свободівцем” Богданом Мельничуком.

Богдан Мельничук, який до цього був у статусі в.о. міського голови, виступив із заявою про складення своїх секретарських повноважень. Денисенко, який так хотів секретарювати в раді, підвівся і заперечив.

Він зазначив, що на цій сесії Карплюк вступає у свої повноваження, а всі інші питання будуть розглянуті депутатами вже на наступній сесії.

Далі Карплюка вітали червоними трояндами.

Під час інавгурації Карплюка слово взяв знаний козак Михайло Гаврилюк, який, згідно з результатами на сайті ЦВК, переміг двох забудовників – Олександра Тигова і Анатолія Федорука – і,відповідно, стане нардепом.

Гаврилюк в рады

“У мене два побажання. Перше, щоб чинний міський голова розібрався з торф’яниками. Я їхав від ОВК, яке розташоване і Ірпені, до кільцевої через задимленість аж дві години. Такий смог, що нічого не видно і нема чим дихати. Ми нищимо свою націю,” – наголосив Гаврилюк, який також прийшов на сесію.

dym

“А друге питання – це питання Біличанського лісу. Він має залишитись недоторканим. це наші легені,” – резюмував переможець виборів до Верховної ради по 95-му округу.

На сесії також був присутній прокурор міста Ірпеня Мирослав Пацкан, який сказав, що питання Біличанського лісу зараз розглядається в судах, прокуратура докладає усіх зусиль для його вирішення.

Варто нагадати, що в.о. міського голови Богданові Мельничукові нещодавно телефонували з облради й вимагали, аби той погодив нову межу смт Коцюбинське, але той зміг встояти й відмовив організаторам наймасштабнішого дерибану в історії України.

На цій сесії Мельничук сидів подалі від кланів забудовників.

Після закриття сесії з ради вийшов скандальний депутат Коцюбинської селищної ради Владислав Євстифєєв, який курує питання дерибану в Коцюбинському.

Євстифєєв потис руку забудовнику і депутату Ігореві Вишнякову і сказав:

“С праздником тебя, братишка”.

На питання журналістів, яке ж сьогодні свято, Євстифєєв посміхаючись відповів:

“День комсомола!”

Депутат Ірпінської ради та екс-“регіонал” Юрій Прилипко, який після втечі Януковича переховував його “сімейний” автопарк на складах у Гостомелі, сказав, що окрім журналістів, які сказали, що він чудово виглядає й поправився, ніхто ним не цікавиться.

Потім Прилипко перепитував у політиків Приірпіння чи дійсно він погладшав.

Опісля, депутат Коцюбинської ради Євстифєєв разом із селищним головою Вадимом Садовським відійшли й вирішували подалі від усіх якісь свої питання.

Редакція “Сайту громади Приірпіння” звернулася по коментар до Ігоря Домбровського, який після того, як люстрував екс-міського голову та “регіонала” Володимира Скаржинського поїхав добровольцем у зону АТО й зараз перебуває під ворожими обстрілами.

“Враховуючи склад ради, яка залишилась тією ж, посада міського глови не буде самостійною. Це я казав і повторюю. Голові доведеться домовлятись з групами впливу, а це – забудовники. Враховуючи те, що Карплюк і сам забудовник, то є велика небезпека дерибану в Ірпені та Приірпінні. Через кулуарні домовленості бізнес завжди домовиться з бізнесом. Просто для кожного буде різний відсоток, який потрапить до рота від ірпінського земельного пирога,” – впевнений Домбровський.

“Але я маю побажання до Карплюка. Якщо він хоче лишитись в новій історії Ірпеня – має провести ревізію попередніх дерибанів при Скаржинському та Мельнику. Через суди він повинен відстояти і повернути громаді землю. Це в його силах. У цьому випадку матиме підтримку громади. У іншому випадку його чекає доля Скаржинського,” – застерігає Домбровський.

Новообраний міський голова Володимир Карплюк у інтерв’ю журналісту “Сайту громади Приірпіння” зазначив, що готовий об’єднуватися з усіма, навіть з ворогами заради блага громади й пообіцяв у судах, де позивається прокуратура, аби повернути зелені зони, виступити за збереження рекреаційного ресурсу.

Під час бесіди з журналістами, до кабінету новообраного голови зайшла бабуся, яка відома громаді Приірпіння тим, що так відреагувала на плакати під судом на підтримку Федорука: “Смєх і аплодісмєнти”. Вона сказала, що їй 94 роки й попросила Карплюка допомагати громаді.

Карплюк ы бабулька

Наступна позачергова сесія Ірпінської ради, на якій, зі слів Карплюка, будуть розглянуті бюджетні питання, запланована на четвер, 6 листопада.

zhezheraАвторка: Олена Жежера, журналістка.

7 коментарів

 1. Громада 29 Жовтня 2014 at 10:54

  Границы будут утверждены, дерибан земли начнется по новой. Потому что в границах земли под застройку НЕТ. Пойма роздана, но и там строить нельзя. Остается ЛЕС. Жаль конечно, но наверное осталось ему недолго. Получат ли жители часть земельных участков? Большой вопрос.

  95.158.48.1**

 2. Cергій 29 Жовтня 2014 at 12:11

  Скажіть мені, а що нинішня влада буде робити з тими громадянами Укаїни які добосовісно придбали земельні ділнки. Минула влада вже намагаласьвідібрати у людей землю, невийшло. Тепер що, нова влада заради своїх благ почне поновому каламутити воду?????? Коли вони вже всі понажираються і почнуть дійсно думати про законність і права громадян які дійсно мають право влодіти добосовісно придбаним майном, які більшість придбало за останні гроші з перспективою будувати житло не тільки для себе а і для своїх дітей та внуків. Буде дійно соромно якщо ті, хто обіцяли захищати права громадянпршими почнуть їх порушувати.

  212.26.134.1**

 3. Анонім 29 Жовтня 2014 at 13:30

  Что делать тем, кто “добросовестно” купил недобросовестно выделенную землю в лесу? Наверное, то же, что и тем, кто добросовестно купил краденый автомобиль.
  Он в таком случае отправляется на штрафплощадку – навсегда. А его добросовестный покупатель остается с носом – учится на своих ошибках.

  193.29.200.**

 4. Cергій 29 Жовтня 2014 at 15:53

  Вас АНОНІМ, я вполне понял, вы ничем неотличаетесь от ПОПЕРЕДНИКОВ, идажэ догадываюсь о смысле такого ответа. Вы сами в в этом дерьме замешаны и никак неподелите чьето жэлание сосвоим. хотел обратить внимание, зависть это плохой признак, и нечево людям завидовать в том, что у них появилсь чють большэ чему Вас.

  212.26.134.1**

 5. Cергій 29 Жовтня 2014 at 15:57

  А по поводу выделения земли которая в последствии была продана другим людям, добросовесным, так их право на собственность гарантировало государство (госакт) готорым гарантировало и право о неприкосновении к имуществу. А таким образом государство и должно отвечать за такие решэния, независимо от того, кто был у власти, и обеспечить исполнениэ законых прав граждан. Умные поймут дураки о своем продолжат.

  212.26.134.1**

 6. hools 29 Жовтня 2014 at 22:38

  Сайт с конкретным пиаром группы ФЖДМ. Бесит то, что “люстрацию” Скаржинского провел Домбровский да еще и в одиночку ))) РЭМБОВСКИЙ ))) читаю все статьи на сайте, анектоды теперь не смешные…

  78.111.176.1**

 7. Анонимус 30 Жовтня 2014 at 10:28

  В Ирпене около 80 застройщиков. В Буче – один, двуликий Анус Карплюк-Федорук. Теперь в Ирпене тоже будет один! Вот и все перемены!

  37.53.165.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539