В Ірпені незаконно перерили три центральні вулиці / Колонка автора

18

До нового офісу на Грибоєдова 2 потрібно було підвести комунікації й тому, незаконно перерили ту ж таки вулицю Грибоєдова та сусідні вулиці – 8 Березня та Д. Попова.

Заручниками ситуації стали не лише пішоходи. Під’їзди до приватних будинків перериті й тутешні мешканці не можуть потрапити на свій машині у двір. Траншеї належним чином не огороджені, відповідно існує загроза, що пішохід не помітить ям.

Інспектор КП “Контроль за благоустроєм міста” Олег Салаков склав протокол про адміністративне правопорушення на виконавця робіт Валерія Максимова.

У договорі на земляні роботи з підрядником ТОВ “Газтехнікамонтаж”, яке очолює Максимов, замовником робіт є Зоя Карплюк – мати Володимира Карплюка.

Карплюк має амбіції не лише в бізнесі, але й в політиці. Він в перспективі хоче стати мером Ірпеня. Можливо, саме тому Карплюк сварився з інспектором благоустрою, який склав акт через це все беззаконня, й пояснював Салакову, що якщо він не порве акт, то враз приїдуть 30 охоронців і запхають документ в всім відоме місце.

Потім Карплюк телефонував в міліцію: мовляв, якщо буде виклик від благоустрою – він його скасовує, їхати нікуди не треба – все сам владнає.

16 січня, згідно з розпорядження Ірпінської міської ради, створили комісію по визначенню відновної вартості об’єкту благоустрою (3 вулиць).

Ігор ДомбровськийАвтор: Ігор Домбровський

PS (За роз’ясненнями в ситуації редакція звернулась до Володимира Карплюка).

Володимир Карплюк:

“Я намагався дотелефонуватись до пана Домбровського – автора даної колонки, з яким в мене було бажання поспілкуватися. Розмови не вийшло. Він свідомо не брав слухавку. Домбровский не хотів дізнатись від мене мою позицію, тому я роблю висновок, що навряд чи його можна назвати професійним журналістом, який не просто ганяється за сенсацією, а хоче висвітлювати об’єктивно проблему. Якби мені не зателефонувала і не попросила коментар журналістка Федорів, то я б цю тему взагалі не вважав за потрібне коментувати.

Дійсно, під час реконструкції офісного центру відбулися розриття вулиць в центрі міста. Моя розмова з інспектором благоустрою – вигадка автора, як і мій телефонний дзвінок в міліцію.

Більше того, я абсолютно визнаю і погоджуюсь з тим, що в органів місцевого самоврядування Ірпінської міської влади дозволів на це все ми не брали. І це було з двох причин.

Перша: прийшовши до відділу благоустрою, ми почули пропозицію з їхньої сторони видати їм хабар і зрозуміли, що будь-яких справ з цими людьми ми мати не хочемо.

Друга причина: на сьогоднішній день органами місцевого самоврядування в Ірпені не розроблено жодних регуляторних актів які би не суперечили чинному законодавству і давали б можливість виконавчому комітету на законних підставах заключати з будь-ким договори пов’язані з порушенням благоустрою та його подальшим відновленням.

Жителям міста я можу пообіцяти тільки одне, що мікрорайон, де розташований цей офісний центр буде для всіх показовим прикладом високого рівня благоустрою.”

18 коментарів

 1. партизанка Зоя 21 Січня 2013 at 23:39

  Странная фраза:”Якби мені не зателефонувала і не попросила коментар журналістка Федорів, то я б цю тему взагалі не вважав за потрібне коментувати.” Возникает вопрос зачем Федорив нужно было оправдание Карплюка? Пусть бы лучше поинтересовалась как оный господин планирует забудову Коцюбинского и уничтожение леса. Заборчик из лесу наверное и не вывозил, а присыпал листьями до лучших времен? А объяснение по отсутствию документации на проводимые работы это вообще умора. Нужно не забывать что работы с газом это особый допуск и особые риски. Это так каждый теперь может сказать что лучший способ бороться с вымогательством-это его игнорирование. Да и как-то не правдиво звучит, чтобы у окружения Петра Мельника, коим есть Карплюк, требовали хабар. Нонсенс.

  • Местный 9 Березня 2013 at 11:16

   Партизанка Зоя! Ирина Федорив прекрасно знает кто такой Карплюк. Во много благодаря ей Беличанский лес не начали застраивать. Интервью у карплюка она взяла для объективности, а забора в Беличанском лесу нету уже наверное с год если вы этого не знали!!!

 2. Уата-уа 22 Січня 2013 at 09:13

  От було б прикольно, коли офісний центр здасть в аренду приміщення, перерити під’їзди ди будівлі, а потім дати аналогічне пояснення і обіцянки з благоустрою. Карплюк, думаю, був би задоволений )))))

 3. Ігор Домбровський 22 Січня 2013 at 10:40

  Хочу повідомити пана Карплюка, що номер його телефону мені не відомий.Я не нотую номери телефонів забудовників які Забудовують-прошу не плутати з Розбудовують, моє рідне Приірпіння. Бо якби я нотував всі телефони бажаючих провести зі мною “профілактичні” бесіди(прокуратура, міліція, сбу , високопосадовці та інші ) то не мав би часу на плідну співпрацю з Забудовниками. А співпраця у нас з такими як п.Карплюк дійсно плідна, бо вони порушують, а ми про це сповіщаемо всім. І якби “профілактори правопорушень” в міліцейських та прокурорських погонах не догождали забудовникам то і приводів на реагування не було б. Але порушення були зафіксовані, і ірпінський бюджет тепер поповниться майже на 150 тисяч гривень , які у вигляді штрафів планує накласти Ірпінський Благоустрій. Дякую керівнику Благоустрою Дроку Олександру за принципову позицію. А от звинувачення в вимаганні хабаря, певно має прокоментувати особисто керівник Благоустрою Дрок Олександр. Я ж бо маю великі сумніви, що у людей які наближені до влади та Родини, звичайний клерк може щось вимагати.

 4. Іван Лисенко 22 Січня 2013 at 12:24

  Феєрична відповідь Карплюка: “я абсолютно визнаю і погоджуюсь з тим, що в органів місцевого самоврядування Ірпінської міської влади дозволів на це все ми не брали… …прийшовши до відділу благоустрою, ми почули пропозицію з їхньої сторони видати їм хабар…”
  Складно назвати Карплюка законослухняним громадянином, але він мав би повідомити правоохоронні органи про вимагання у нього хабара, інакше, працівники благоустрою також мають всі підстави називати Карплюка брехуном, як це роблю я

 5. Бартків Ігор 22 Січня 2013 at 14:08

  Якби “прохфесіонал-забудовник” та ще й колишній і мабуть майбутній кандидат на посаду Ірпінського міського голови не був брехуном, а порядною людиною він би подав відповідну заяву до правоохоронних органів про хабар. А так він і залишається брехуном та дрібним правопорушником. Ще й придумав укладати “договори пов’язані з порушенням благоустроєм”.

 6. Сашко 22 Січня 2013 at 14:59

  А Вовику Карплюку все неймется, в Коцюбинском не вышло так он чтобы рабочие не простаивали -бросил их “покращуваты” Ирпень. И как всегда с полным игнором местной громады. Одним словом типичный представитель своего патрона – Петра Мельника.

 7. В. Маяківський 23 Січня 2013 at 12:42

  Пане Карплюк! Я професійний журналіст, тому хочу дати Вам пораду, як початкуючому політикові. Не буду зачіпати багаточисельних “ляпів”, яких Ви ( чи той, хто за Вас писав – женіть його в шию) допустилися у відповіді на критичну публікацію. Народ вже зауважив більшість з них. Я про фото. Таке було б доречне на сайті знайомств з “блакитним” ухилом. Якщо мрієте зробити політичну кар’єру, пам’ятайте, фото політика повинні бути в русі, в дії. У Вашому випадку: рубаєте ліс, нищите асфальт, брешете на мітингу виборцям і вдячний електорат воздасть Вам по заслугах! Успіхів.

 8. Карплюк 25 Січня 2013 at 12:20

  Я дуже радий, що отримую критику від таких інивідумів як Бартків і Лисенко. Адже коли тебе критикують люди які нічого не створили у власному житті – розумієш, що ти не серед них! “Профффесійний” журналіст Маяківський… здається це ви просились до мене на роботу весною минулого року… Ну для чого ж таким чином виливати свій негатив пов’язаний з мою відмовою. Пан Домбровський… Мені Ви завжди були схожим на справжнього патріота. Але Ви повинні зрозуміти, що якщо лише бити себе в груди – Україну не змінеш. Потрібно себе розвивати і намагатися бути компетентним у багатьох питаннях. А ще не товаришувати з хабарниками по типу Дрока. Всім іншим дякую за критику! Але до Мельника я маю таке ж саме відношення як ви до Обами. 🙂

 9. В. Маяківський 25 Січня 2013 at 15:30

  Пане Карплюк, браво! Ще років 10 – і Ви чомусь навчитеся.! Головне вже вмієте – брехати. Досить сказати, що донька у попа шльондра і потім нехай він доводить, що має лише сина! Ще трохи підівчіться коми ставити і ціни Вам не буде.

 10. Ната 25 Січня 2013 at 17:00

  Зная Карплюка, у меня почему-то не возникают сомнения в его безнаказанности. Он как никак из другого мира. Это мир “небожителей” приближенных к власти. У них принцып один-нам можно все, а всем остальным тюрьма. Хорошо что еще есть люди которые не бояться и сопротивляются безпредельщикам и ворам.

 11. Прохожий 25 Січня 2013 at 18:29

  Карплюк прав на 100%.
  Эти деятели, как и многие другие здесь писаки, кроме фекалий ничего после себя в этой жизни не оставили да и не остявят уже.

  • Ната 25 Січня 2013 at 19:52

   Прохожему нужно не забывать, что так называемые фекалии(отловленный на гарячем Карплюк, убраный Карплюковский забор в коцюбинском лесу, отвоеванная коцюбинская музыкальная школа и т.д.) которые остались после работы активистов иногда приятнее для людей нежели хорошо пахнущий помет который оставляют после себя забудовныки обкрадывая громаду.

  • Релє 26 Січня 2013 at 01:50

   Прохожий, проходи на йух

 12. Бартків Ігор 26 Січня 2013 at 13:21

  Про свою діяльність як депутат я звітувався на протязі восьми років. Як підприємець звітуюсь перед податковою. Перед таким “карплюками” не вважаю за доцільне звітуватись. Щодо якогось створення, то і створював і приймав участь у створенні, як юрист, як депутат і як підприємець. Інше питання що бажає карплюк почути? Тому дискутувати його методом “сам дурак” не до мене, для цього хай сяде напроти дзеркала. Питань до статті він не має, а тому і намагається перейти на особистості. Факт був, стаття написано вірно.

  • Сашко 28 Січня 2013 at 17:59

   Во-во и я о том же. Факт був-значит пора садить барыгу.Куда смотрит прокуратура?

 13. Перехожий 11 Березня 2013 at 12:23

  Хочется запитати пана Карплюка – а коли буде покращено стан зруйнованого асфальтового покриття ?

 14. віктор 18 Квітня 2013 at 12:04

  Прочитавши статтю і діалог з коментаторами і я задумався. чому така не повага до тих людей, які працюють на благополуччя . покращення простої людини Приірпіння. Чому в нас багато задирак, які дійсно в своєму житті не зробили нічого корисного лише викидають бруд, обливають і вимазуть багнюкою. Коментатори дайте сові принципову відповідь. Про Карплюка В.А. можу сказати- Володимире ти правено робиш. що допомогаєш простим людям.Ми це знаємоі при виборі мера підтвердимо своїми голосами.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539