Маєток Луценка в Стоянці відвідали журналісти

1
Стоянка – елітне місце. У цьому регіоні живе не лише родина Луценків. Екс-генпрокурор Віктор Пшонка саме в Стоянці для зручності зробив собі міст і це тепер ще одна справа для правоохоронців.

Рекреаційну зону поблизу столиці, яку облюбували VIP-и, колись між собою роздерибанили політики і тепер тут квартал елітних котеджів за шлагбаумом.

“Це був державний лісовий фонд. Тоді закони позволяли цю землю передати до земель запасу а Гореницька сільська рада. А там депутати роздали потім участки. Віддана територія 30 з хвостиком гектрарів. Передавалось не за один раз до земель запасу. Це було 2005-му році, ” – розповідає лісник приміського лісництва Григорій Шпиг.

Тобто земля тут роздавалась після “помаранчевої революції”.

У одному з маєтків Стоянки журналістська ініціатива “Без парканів” розшукала родину Луценків. Охорона на КП після кількох приїздів журналістів вже знала, як виглядає знімальна група, і не пропускала журналістів та оператора.

Попередньо журналісти домовлялись про зустріч з народною депутаткою Іриною Луецнко, але не додзвонившись у черговий раз телефоном телефоном, – вирішили постукати у двері. З собою на знак гостинності взяли хліб.

“Я Вас слухаю,” – чути голос, схожий на голос екс-міністра МВС Юрія Луценка.

“Ми Вас не кликали,” – відповів голос. – “Я не чекаю сьогодні Вас в гості.  В мене є своя робота. По-перше, Ви з дружиною не домовлялись. По-друге, Ви постійно дурите охорону… Третє і головне, я нікого в гості не чекаю Вас особисто не запрошував”.

Луценко наголосив на тому, що паркан маєтку прозорий і при потребі учасники ініціативи “Без парканів” можуть, на його думку, все побачити. Екс-міністр МВС принагідно нагадав, що незаконний збір інформації переслідується законом.

Настирного журналіста Луценко назвав “чмошником”.

Зрештою вийшов син Луценка, який повідомив журналістам, що повернувся з-під Донецького аеропорту, де, як відомо, воюють кіборги. Згодом вийшов і сам Луецнко, але розмова з журналістами була короткою.

Варто зазначити, що у сусідньому Ірпені дерибанники, зокрема новообраний секретар Ірпінської ради Юрій Денисенко, приходять до влади, прикриваючись гарними зв’язками з Луценком. Редакції “Сайту громади Приірпіння” стало відомо, що нібито Денисенко перед своїм призначенням мав зустріч саме з Луценком.

“Своїми хорошими зв’язками з Луценком Денисенко вихвалявся ще два роки тому. Мені відомо, що Денисенко нещодавно брав з собою на зустріч з Луценком в Стоянку нашого новообраного голову-забудовника Володимира Карплюка. Денисенко як юрист відомий “схемщик” в питаннях дерибанів”, – розповідає джерело.

Прес-служба стверджувала, що Луценко й гадки не має хто такий Юрій Денисенко.

Нещодавно був скандал довкола 2 тис га, депутати Ірпінської ради хотіли доєднати до Ірпеня 2 тис га лісу. З слів джерела, цей дерибан запланували ще за часів БЮТ.

“Ті 2 тис га на Ірпінь ніхто не передав. Піднявся шум, приїхали кореспонденти і ніхто нічого не забрав ні одної сотки. Це самовільно хотіли забрать,” – розповідає лісник Шпиг.

Ось рішення ірпінської ради.

sam

Київське управління лісового та мисливського господарства не погодило такі межі.

sam

 

sam

Але ця земля таки увійшла до генплану Ірпеня. Про це журналістів повідомив екс-секретар Ірпінської міської ради Богдан Мельничук.

1 Comment

  1. Василий 6 Грудня 2014 at 19:00

    о чем думают эти бомжи два .идите работайте может что то построите нахрена вам туда лезть я не понимаю .нажится как то хотят на горе людском или это ЖАБА давит так что дома сидеть невозможно .чистой воды клоуны .Посмотриш как они живут и что. ума от этого не прибавится верняк .Только труд спасет вас.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539