Денисенко – мерський вибір Карплюка

1

смэх ы аплодысментиНовообраний мер Володимир Карплюк запропонував нову кандидатуру на посаду секретаря міської ради – депутата Юрія Денисенка.

Інших варіантів у Карплюка не було. Денисенко, представник клану забудовників, давно мітив на цю посаду.

Він за неї воював все літо й тоді Карплюк йому протидіяв, підтримуючи негласно “свободівця” Богдана Мельничука.

На інавгурації Карплюка поруч сидів саме Денисенко й джерела редакції “Сайту громдаи Приірпіння” ще тоді повідомили про кулуарні домовленості.

Екс-очільник Ірпеня та екс-секретар ради “свободівець” Богдан Мельничук з новообраним головою міста працювати не бажав і про це заявив у день інаугурації 29-го жовтня. Але питання секретарства відклали до наступної сесії, якій передував політичний Геловін – Відьомська ніч.

В ніч на 1-ше листопада Денисенко запопадливо зібрав депутатів у бучанському ресторані “Вікторія”, пророкуючи собі таку бажану й довгоочікувану перемогу.

ресторан Выкторыя

“Були в основному екс-“регіонали”, з “бютівців” були Олег Сотніков, Журавель і Ващенко, був “ударівець” Іван Міглазов, який прийшов в раду на місце Тішина і потім втратив мандат за рішенням ЦВК, та екс-“бютівець” Валерій Пєший. Був і Карплюк. Денисенко знайомив депутатів з Карплюком. Обговорювали питання, які будуть розглядати на першій після виборів, сесії”.

Найбільш важливе питання сесії – це і була кандидатура нового секретаря ради – Юрія Денисенка, який не дотримується чинного правопису української мови.

У четвер на сесії всі дізнались про мерський вибір Карплюка. Новообраний міський голова запропонував депутатам кандидатуру Денисенка.

Вірні соратники Денисенка – екс-“ударівці”, які поповнили лави “радикалів” Ляшка – Марина Власюк та її чоловік Ярослав Місяць, який перебуває у розшуку, – на цю сесію не з’явилися.

Але голосів цій кандидатурі не забракло. Кандидатуру Денисенка підтримали під час таємного голосування 29-ть депутатів з 33-х присутніх.

пыдрахунок голосыв

“Очікувалось, що не будуть голосувати за Денисенка “бютівці” але з ними також домовилися. Нічого не змінилося. Для чого був майдан Гідності і заради чого гинули люди?”, – говорить джерело “Сайту громади Приірпіння” в Ірпінській раді.

Екс-“регіонали” не могли стримати емоцій від перемоги свого секретаря.

Вытають Денисенка

Ігор Домбровський, який люстрував екс-“регіонала” та міського голову Володимира Скаржинського з окопів у зоні АТО коментує ситуацію редакції “Сайту громади Приірпіння”:

“Я ж казав і то неодноразово, що міський голова – це несамостійна фігура. Його можуть зняти 2/3 голосів у будь-який момент. Для того, щоб втриматися – треба домовлятися. І тому зрозуміло, що кандидатура Денисенка – це компроміс між кланом забудовників Місяць-Пєший та новообраним головою, який представляє іншу групу забудовників. громада має бути пильною як ніколи й слідкувати за тим, що виносять на розгляд сесій та профільних комісій ці ділки”.

Свідками цього таємного голосування за секретаря ради були й представники територіальної громади Приірпіння. До них Володимир Карплюк поставився зневажливо.Про це на своїй сторінці пише активіст Володимир Паламарчук.

так звана громада

Але перша сесія уславилась і тим, що депутати пост-фактум затвердили питання реконструкції та обладнання парків і демонтажу сцени в парку Правика.

Майже всі голосували “за”.

Це при тому, що новообраний міський голова розпочав рубки дерев з порушенням закону і без жодних на те дозволів.

дуб

“Забудовники Ірпеня, а майже всі депутати ради будують в Ірпені, заборгували раді лише за цей рік 120 млн гривень пайової участі. Лідери по несплаті – Вишняков, Войцех, Пєший. Думаю, зараз депутати взяли паузу, аби побачити, як поведеться з ними Карплюк. На наступних сесіях, думаю, не буде такої злагодженої гри”, – говорить джерело.

Також редакції “Сайту громади Приірпіння” стало відомо, що Юрій Денисенко працював юристом на виборах у штабі кандидата від блоку Петра Порошенка Олександра Тигова, який балотувався у 95-му окрузі й посів 2-ге місце.

Джерела розповідають, що ідея поставити Денисенка секретарем ради подають як ініціативу Юрія Луценка. Подібна інформація обговорювалась місцевими політиками влітку.

“Якщо Карплюк підтримує на секретаря Денисенка, вони разом формуватимуть команду від Блоку Петра Порошенка в регіоні на наступні вибори. Денисенко, кажуть, в хороших стосунках з Луценком”, – розповідає джерело.

Наразі редакція “Сайту громади Приірпіння” уточнює інформацію, яку надають джерела, у прес-служби Юрія Луценка.

Всі голосування на цій сесії відбувалися за участі Івана Міглазова, який не є депутатом ради. Людина, яка, згідно з рішенням ЦВК, не має передставницького мандату в Ірпінській раді, рахувала голоси депутатів під час сесії.

1 Comment

  1. Он Дебил 6 Листопада 2014 at 16:51

    Карплюк гонит. И притом сильно. Еще вчера он давал команду угомонить Денисенко, а сегодня он прогибается под ним. Политика – это грязное дело, понятно. Но зачем так плевать в сторону Громады. Денисенко и Месяц это дерибанщики. Все это знают. Это неприятные молодые люди, мажоры можно и так сказать. Громада их ненавидит. Теперь мы их видим рядом с Карплюком. Мнение о мэре падает. Хотя он неделю на посту. Значит скоро будут утверждены новые границы Ирпеня и без согласия Кабмина будут резать ЛЕС. Партия “Нові обличча” кроме грамотного Максима Плешка и неглупой Насти Попсуй НОКОГО нового не привела, и НЕ ИЗМЕНИЛА. Даже после всех дерибанов Карплюк оставил на своем посту Начальника отдела градостроительства и архитектуры Копача . Это вообще маразм. Копач знает все лазейки. Они с Денисенко просто КИНУТ Карплюка. Он не сможет их контролировать. Ибо в земельных вопросов он НОЛЬ. Только жалко людей что погибли на Майдане. Ничего не изменилось. Хорошо хоть Федорук не прошел. Иначе вообще хана Приерпенью. ((

    95.158.48.1**

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539