Лікнеп від Федорука: піар у соцмережі

9

Працівників Бучанської міської ради масово вчать користуватися соцмережею Facebook.

Проти Нового року таке рішення прийняв, як стверджують джерела редакції в міській раді, не абихто — міський голова Бучі,екс-“регіонал” Анатолій Федорук.

“Федорук кілька тижнів тому мав бесіди з керівниками всіх відділів міської ради з приводу інформації в ФБ: пишіть, мовляв, про свою роботу, щоб люди не ставили йому в соцмережі “дурних” питань. Зрозуміло, окрім нього й Васі (Олексюка — прим. ред.), ніхто цього не робив… Потім з’явилася Аліса Бородіна й Дмитро Гапченко, які мали стати, за задумом Федорука, центром роботи з громадськістю в ФБ”, — розповідає джерело в Бучанській міській раді.

Хто ж такі Аліса Бородіна та Дмитро Гапченко, котрі відтепер відповідають за піар екс-“регіонала” у новітніх медіа?

Саме Аліса Бородіна, яка, як повідомляють джерела, відповідає за сайт Бучанської міської ради і 9 травня 2014 року розмістила на офіційному сайті Бучанської ради скандальне фото Анатолія Федорука з георгіївською стрічкою. Це був серйозний медіа-прокол, оскільки у травні цього року така стрічка була уособленням сепаратизму.

Бородіна подалась шукати роботу й на сайті work.ua оцінила себе у 7 тисяч гривень на місяць. Це значно більше, ніж офіційна зарплатня голови населеного пункту у Приірпінні.

Безымянный

“Раніше вона очолювала відділ внутрішньої політики в Бучанській раді і звали її Олеся Однокопило. Потім, наскільки мені відомо, її звільнили, після чого вона змінила ім’я і прізвище, не знаю з якого переляку. Зараз вона сидить у Бучанській раді в одному кабінеті з порушником правил дорожнього руху Іваном Лисенком“, — розповідає бучанець Андрій.

Безымянный

Саме Бородіна на одній з лікнепівських летючок до свят роздала працівникам пам’ятки користування соцмережею Facebook.

пам'ятка

Судячи з того, що для прикладу користування соцмережею була взята сторінка Дмитра Гапченка, нового очільника відділу внутрішньої політики, ймовірно, він і складав її для адмінресурсу БМР.

Гапченко, головна, ФБ

Приірпіння для Гапченка не чуже. Саме тут у Податковій академії при одіозному ректорі Петрові Мельнику він здобув свою вищу освіту разом із кумом Анатолія Федорука — новообраним міським головою Ірпеня Володимиром Карплюком.

У 2004-му році Гапченко був довіреною особою кандидата в нардепи Сергія Комісаренка, на думку багатьох, “технічного” кандидата. Журналісти ВВС вважали, що він відтягує голоси в опозиційного Віктора Ющенка на користь провладного Віктора Януковича.

Логічним продовженням у кар’єрі Гапченка стало прес-секретарство у нардепа-“регіонала” Василя Горбаля. Більше того, Гапченко очолював київський осередок “Партії регіонів”.

Горбаль

Згодом Гапченко сам спробував себе у політиці й подався до Київради у списку тієї-таки “Партії регіонів”. Але те, що він не потрапить до столичного органу місцевого самоврядування, було очевидним. Його запроторили на непрохідне 59-те місце.

Серед уподобань послідовного Гапченка, який тепер працює на “екс-регіонала” Федорука, у Facebook досі є “Опозиційний блок” та прес-служба Нестора Шуфрича.

вподобання

Дмитро Гапченко, за інформацією одного з інтернет-видань, має вузьку спеціалізацію — менеджер інформаційних компаній. На сайті його прізвище стоїть в алфавітному, а не в професійному порядку, поряд з такими політтехнологами, як Сергій Гайдай, котрий провів  вкрай успішну кампанію для “Народного фронту” на останніх виборах.

За інформацією джерела в Бучанській раді, Дмитра Гапченка взяли на роботу начальником відділу внутрішньої політики на початку грудня минулого року.

Нагадаємо, рік тому саме у грудні бучанці отримали ось такі листівки, від яких Федорук відхрестився після остаточної перемоги Майдану.

kalendaryk

Зі слів джерел “Громади Приірпіння”, саме на Гапченка як політтехнолога й робитимуть ставку на міських виборах у штабі екс-“регіонала” Федорука.

До слова, один із однокласників Дмитра Гапченка розповів, що Дмитро під час Майдану Гідності їздив на автівці з георгіївською стрічкою, а коли його запросили в лютому на традиційну зустріч випускників, головною умовою було не піднімати тему Майдану:

“Мені подзвонили дівчата й запросили на зустріч випускників. Сказали, що буде Діма Гапченко й попросили не піднімати тему Майдану, бо він за “Партію регіонів” і проти Майдану. Після цього я вирішив на зустріч не йти”.

Сусіди Гапченка також підтвердили, що на його автівці був напис “Спасибо деду за победу” і георгіївська стрічка. Зараз, щоправда, подвір’я про людське око в жовто-блакитній символіці.

Аналогічна зміна позиції тепер і у Федорука — він піднімає рейтинг за показовою підтримкою АТО.

бронежилет

Технологи екс-“регіонала”, який тепер піариться у соцмережах, не погребували тим, аби у програмі кандидата в нардепи написати про події на Майдані.

А насправді Федорук ще нещодавно у своєму звіті привселюдно переконував бучанців, що пишається тим членством у “Партії регіонів”.

І коли журналісти питали його під час Майдану, чому він не залишає лав партії, — скласти партквиток відмовився. Як і більшість “регіоналів”, партійні лави полишив лише після втечі Януковича.

На другій сторінці так званої “пам’ятки” від Федорука вказаний конкретний напрям роботи для адмінресурсу.

Їм потрібно заходити на офіційний сайт Бучанської ради та на його сторінку в соцмережі й ставити лайк та поширювати позитивні новини про Бучу.

стор 2, крупно

Далі в інструкції від міського голови йдеться про те, що працівники ради мають давати в соцмережі відповіді на питання користувачів.

Либонь, це аби менше “дурних” питань доходило в соцмережі до мера.

Насамкінець вказано перелік груп у соцмережі, які, за наказом Федорука, мають моніторити працівники міськради.

Група “Буча — живемо по закону”, створена бучанцем Сергієм Лисенком, який довів винуватість посадовців міської ради в тому, що в місті не збудовано школу,  вказана на другому місці після групи “Бучанська міська рада”.

пам'ятка стор 2

Нагадаємо, з цієї групи Федорук нещодавно демонстративно вийшов.

Очевидно, готуючись до місцевих виборів, Федорук робить ставку на перевірену команду екс-“регіоналів”, які, як і він, готові перефарбуватися і стати під знамена будь-якої політичної сили, аби лише бути при владі.

Нагадаємо, під час останньої провальної парламентської кампанії екс-“регіонала” піарили на сторінках видань ТОВ “Media Brand”, яке належить екс-консультанту Сандея Аделаджі — скандальному Петрові Щербині.

БезымянныйАвторка: Ірина Влащук, бучанка

9 коментарів

 1. Тигр Парцхаладзе 8 Січня 2015 at 22:00

  Цю статтю, на думку нашого джерела в оточенні друзів знайомих одного із читачів (це стандартне формулювання для цих “журналістів”) написала Ірина Федорів, яка за інформацією нашого джерела у оточенні Льва Парцхаладзе постійно отримує вд Льва кошти за написання та публікацію “мінусових” статей по Федоруку і Карплюку.
  Чому ми так думаємо?
  Пояснимо.
  Федорів постійно називає кампанію Федопюрука провальною. Федорук – самовисуванець, зайняв третє місце, на тисячу з хвостиком набравши менше голосів, ніж Козак Гаврилюк.
  Провальною є кампанія висуванця від Блоку Петра Порошенка, управляючого фірмочкою Льва Парцхаладзе, незаконного забудовника Тігова, який потрапив до рук Парцхаладзе з команди Наталі Королевської.
  Сама Ірина Федорів з моменту знайомства з Львом Парцхаладзе купила нове авто (вона паркує його на зелених насадженнях біля багатоповерхівки у Коцюбинському, адже живе у ній, незважаючи, що багатоповерхівка була побудована на ділянці, де зрізали понад сотню дерев).
  Також Ірина добудовує новий будинок.
  Заробітна плата на СТБ навряд чи покриє такі витрати.
  Хоча, у пані Ірини є давній службовий роман з паном Бородянським (за інформацією нашого джерела в оточенні дружини пана Бородянського), завдяки якому Ірина Федорів розміщує в ефірі новин СТБ замовні матеріали.

  • Ольга Матюшина 9 Січня 2015 at 13:18

   Шановний, Ви самі визнали, що компанія Тигова була провальною. Але ж він посів друге місце, а ось Федорук – третє. Тож його компанія була ще більш провальною, ніж в Тигова :)))

   • Віктор Бархоленко 9 Січня 2015 at 14:10

    Нема що робити, як Щербині щось доводити. Лузер-політтехнолог – це і є лузер . Він ж так і не навчився навіть прізвища роботодавця “Федопюрука” писать, як слід.

    Що від нього чекати, якщо воно пнеться показати, яке ж воно профі, що живе за законами пропаганди Геббельса – чим більша брехня, тим швидше у неї повірять. Але воно ж не дочитало. Брехня має бути обов’язково правдоподібною. Як правильно зазначила пані Матюшина – на сайті ЦВК Федорук на 3-му місці.

    http://www.cvk.gov.ua/pls/vnd2014/WP040?PT001F01=910&pf7331=95

    Тобто і в Федорука, і в Тигова, які обоє є забудовниками й мають стійкий екс-ригівський запах, про що “Громада Приірпіння” писала не раз, кампанія – провальна. І, якщо порівнювати, у Федорука більш провальна, ніж в Тигова. Воно й не дивно, бо навіть тупу Геббельсівську пропаганду Щербина не осилив своїми мозгами.

    Бородянський – це не просто голова СТБ. Це людина, яка очолює Starlight – найбільшу медіагрупу в Україні (СТБ, ICTV, Новий, М1, М2, QTV). Ну звідки ж у “політтехнолога” локального розливу такі знання всеукраїнського масштабу. Він же у вікіпедії править тільки статті клієнтів! Нащо читати більше? Так от, якби був давній службовий роман, то ніякий будинок ніхто б не добудовував роками. Просто подарували б готовий будинок та й все.

    Але, якщо у лузера Щербини є інформація про те, що Бородянський одружений – це сенсація! Хай дзвонить депутату Бучанської ради, яка працює на “Телекритиці” – Світлані Остапі. Та на відміну від джерел “Громади Приірпіння”, Щербину ніхто серйозно не сприйматиме. Бо він – всім відомий лузер, який тільки здатний, що працювати то на Аделаджу, то на Жаркова, то на Федорука з Карплюком.

    • Ольга Матюшина 9 Січня 2015 at 15:10

     От люблю того Бархоленка, прямо і в лоб:))) І часу не пошкодував і виписав доходчево для недолугих:)))

     • Питання 14 Січня 2015 at 12:14

      Питання Віктору Бархоленку: чому за вас ЗАВЖДИ голосує значно менше людей, ніж за Федорука?

 2. Громада м.Ірпінь 9 Січня 2015 at 00:02

  Громада Ирпеня знает про махинации Федорука с выделением земельных участков. Но Федорук не один. У него команда. Среди них есть “оборотни” в прокурорских кителях и судебных мантиях. Как только ребята вернуться с войны справедливость восторжествует ))

 3. grey 9 Січня 2015 at 19:05

  Ну, и? Федорук – вор, бла-бла-бла. Тут написали, в фейсбуке написали. Отлично! Только это до банального места. Вы лучше думайте, что делать с ватой, для которой он швятой и которая опять переизберет его осенью.

 4. Сергей 12 Січня 2015 at 13:26

  Завтра 13.01.2014 детальний звіт прокурора про кримінальні справи по “Бучанському Межигірю” та школі, що мала бути на Вишневій. Сьогодні прокурор виявився неготовий надати детальні відповіді на питання активістів. На жаль. Зате прийшли всі втрьох: Пацкан М.В., Дутчин І.М., Рамазанов І.Е. Питання в громади прості: коли будуть винні притягнуті до відповідальності і коли справи по цим питанням підуть в суд. Так що не даремно ми це все пишемо і працюємо. Тільки завдяки розголосу цих схем припиняються дерибани і крадіжки бюджетних коштів. Громада вже стає більш досвіченою і активною. А це головне. Якщо хоча б 20-30% людей зрозуміють, що коїться, то цим крадіям місця буде мало. Тому вперед до об’єнання і справжньої відповідальності влади перед народом і громадою!!!

 5. Розсудливий 16 Січня 2015 at 01:22

  Все гарно написано, але це все не переконливо тому, що вже на стільки старе, що вже і читати набридло. Всим писакам, які пишуть оцей бруд про нашого голову міста треба хоч щось зробити по розбудові, покращені житлових умов простих людей. Взяти участь у не великих суботниках разом громадою, включитись у наведення порядку у затишному куточку Бучанському парку, вийти з граблями, віниками, пофарбувати разом з простими жителями бардюри, пішеходні переходи, посадити дерева, кущі, квіти. Тоді можна і рватись до корита, як кругом пише невдаха бархоля.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539