Федорук залишив групу “Буча – жити по Закону”

3
У соцмережі мешканці Бучі нещодавно створили групу, де обговорюють нагальні проблеми, зокрема і шкільний колапс та навчання в три зміни.До цієї групи учасники додали міського голову Анатолія Федорука, але той не витримав і кількох тижнів.

“Ми ж сподівалися на те, що у нас з владою буде сучасний діалог у соцмережі. Федорук навіть спершу коментував під постами учасників, але довго читати правду від громади, певно, не зміг. Легше слухати своїх підлабузників, які розповідають, що він – нібито найкразщйи господарник,” – говорить бучанець та юрист Сергій Лисенко, який заснував цю групу у Facebook.

Безымянный

Федорук вийшов з групи, але її зробили відкритою й тепер завдяки тому, що на сторінках “друзів” Федорука з’являються пости групи, міський голова Бучі їх все одно може бачити.

Поки активісти збирають підписи під зверненням до нардепа щодо критичної ситуації з кількістю шкіл у місті, відділок освіти Бучі збирає круглий стіл.

круглий стіл

Ця обговорення з громадою відбудеться в робочий час у четвер на 15:00, щоб всім було “зручно” його відвідати й висловити свої пропозиції.

3 коментарі

  1. Подоляночка 1 Грудня 2014 at 19:18

    Мабуть, наші можновладці ще не доросли, щоб жити по закону! А вийшли з групи, певно через те, що правда очі ріже!

  2. Анонім 3 Грудня 2014 at 15:27

    Щоб жити в доміку, треба його побудувати. А ви що зробили? Навчились лише критикувати, а пропозицій для вирішення проблеми-нуль! І правильно, що не витрачає свій час на ваші безглузді повторювані коментарі. Міський голова в цей час працює на новими проектами для покращення життя в рідному місті-нам мешканцям цього міста!

  3. Сергей 4 Грудня 2014 at 20:42

    А чи не було пропозицією не зараховувати карплюку пайовий внесок на 425 тис. З тією метою щоб зібрати кошти на школі. А мер більшість пайових внесків таким чином проводить. На школі так ніколи не зберегти. От вам і була пропозиція, але “працюючий” мер за кума думає, а не за громаду.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539