Як сепаратист-забудовник знищує дерева в Біличанському лісі

5

В обідню пору мені зателефонував мешканець мого округу Володимир:

“Рубають Біличанський ліс. Уже дерев з тридцять поклали. Треба терміново викликати міліцію й лісників. Ви на місці?”

Стрімголов кинулася у ліс.

Телефон майже розряджений, карта пам’яті на фотоапараті майже заповнена.

У лісі побачила, що там таки справно працюють кілька бригад із бензопилами.

На моїх очах просто розпилювали величезне здорове дерево.

Лісники Святошинського лісопаркового господарства були не знав, що відбувається. Я одразу зателефонувала 102, оскліьки з 1 травня, згідно з президентським указом, це – територія нацпарку “Голосіївський”.

Як з’ясувалось, тут, поблизу подерибанених ділянок проклада каналізацію забудовник “Атлант”. Робітники свої обличчя від камер ховають.

“Лучше в зону АТО б ехала, чем тут лес защищать,” – скаже мені, жінці, здоровий і дужий представник “Атланту”, який міг би нашим воїнам допомогти у зоні АТО поколоти дрова для зігріву.

“Там мои родственники в подвалах сидят под обстрелами украинской армии,” – додає хоробрий чоловік, який виявився першим заступником ПрАТ “Атлант” Олександром Шубіним.

Тобто мало того, що під його керівництвом нищать дерева Нацпарку, так він ще й переконує людей у тому, що це наші розстрілюють мирне неселення.

Окрім того, що зателефонувала в міліцію та прокуратуру, довелося після такого потурбувати і СБУ.

Не даремно у нас в селищі за кілька кілометрів від Києва за півроку не замалювали напис на стіні: “Хунта готовит войну”.

Це під прикриттям прорегіоналівської влади, людина, яка переконує, що мирне населення знищує на сході українська армія, не зважає на указ президента і переконує, що чітких меж нацпарку немає. Тому робити можна все, що заманеться.

Але вони є і затверджені навіть новим керівництвом області.

Межу погодив чинний голова ОДА – Володимир Шандра.

Та сепаратист-забудовник посилається не на президентський указ. Для нього це не документ. За дозвіл правлять йому погодження Коцюбинської народної республіки.

І це все відбувається за згоди селищногоглови Вадима Садовського та депутатів ради, які мають ділянки в Біличанському лісі.

І, до слова, саме поблизу цих ділянок і прокладають через нацпарк каналізацію.

Це здорожчить їхню ринкову вартість в рази.

На мапі лісник показує, де понищили дерева. Ця дуга – саме і є межа з роздерибаненими ділянками.

Каналізацію можна було б прокласти на межі селища й не нищити дерев. І про це говорять власне мешканці приватного сектору.

“І головне валили так швидко, що інші дерева, які й не треба було чіпати – ламаються під вагою зрубаних. А так впевнено нам казали, що є всі документи. Нам з батьком так шкода було тих дерев. Які дуби полягли. Знали б одразу б викликали правоохоронців,” – каже коцюбинчанин.

Сепаратист Шубін пообіцяв, що каналізацію вони таки прокладуть.

Довідково і для розуміння – забудовник “Атлант” будує житло на продаж. Масив додасть нам з 10 тисяч населення.

Для порівняння у Коцюбинському прорживає всього десь 15 тисяч. Для того, щоб їм зробити туалети – треба каналізація. Тобто пайова участь, яку ми могли б витратити на дитсадки, школи, лікарні нам зарахують як витрати на каналізацію.

І цю каналізацію можна було б провести територією селища. Але ж з 2008 року є прекрасний план – дерибан 4 тис га. Тому мешканці приватного сектору як були без каналізації, так і залишаються без каналізації.

І коцюбинчани переконані – екс-“регіонала” Садовського можуть знову переобрати. У нас же люстрація не торкається обраних посад. А забудовнику “Атлант”, який зводить будинки на землі, придбаній у того ж таки “регіонала” Садовського треба ще вводити будинки в експлуатацію.

І хто ж як не дерибанник Садовський буде цьому сприяти?

Авторка: Ірина Федорів, “Українська правда”.

5 коментарів

 1. Приватний сектор 5 Лютого 2015 at 10:25

  Скотобаза. Які сосни поклали, а ясени? Пиляли і казали, що є всі документи. Садовський – виродок. Який третій строк? Дурні чи що. А цих виродків, які жінок в АТО відправляють, поки загарбують землю у нас під хатами, то треба їх просто відправити в АТО. Хай там дровітні готують для лазень військових і для обігріву. перестріляють – не шкода. Порозводили сєпарів. То в отця хунтолюби, то блазні Садовського кричать, що наша армія стріляє по мирних. Гидота!

 2. Коцюбинчанин 6 Лютого 2015 at 22:46

  Колись був такий сатиричний журнал “Перець” і була там рубрика “Страшне перо не в гусака”,так от у тій рубриці пані Федорів була б кращою.Бо читаючи всі її непрофесійні та недолугі статті,робиш висновки,що ні писати,ні знімати вона не вміє.Якісь базарні чутки,якісь незрозумілі сюжети!!!
  Якщо у людини сім’я живе у Донецькій чи Луганській областях-то ця людина “сепаратист”.А якщо у пані Матюшиноі чоловік мусульманин,то Матюшина-“Ісламський екстреміст”.Але вона “подруга”-про неї писати не можна!!!
  І пані Федорів,як “депутат” повинна знати,що по тій лінії на карті прокладена стара каналізація,яка вже своє віджила і якщо вона рвоне,то буде весь Біличанський ліс плавати в гівні
  І треба дякувати Садовскому,що він знайшов “сепаратіста-забудовника” і прокладує нову каналізацію для селища
  Тому пані Федорів смажте насіння, та ідіть на базар.Там ще багато назбираєте всяких побрехеньок

  • Жена атошника 6 Лютого 2015 at 23:37

   Дорогой Коцюбинчанин! Мой муж стоит за Вас и за нас. Я читаю то, что Вы пишите и удивлена. А кто-то написал, что проблема в том откуда родственники? Мне кажется автор четко дала понять, что человек убеждает окружающих в том, что украинские войска, мой муж в том числе, выходит, убивает и стреляет по мирному населению. Вот нашелся, как видеться мне, еще один Мужчина, это Вы, который встал на защиту того, кто девушку в зону ато отправляет. Браво. Как Путин. За спинами женщин и детей. Молодцы. И главное, что кадровый офицер Ковтач не забудет медальками побрюзжать, пока мой муж не кадровый и не военный роет окоп и родственникам вот таких вот сепаров дает свой сухпай. Да картина маслом в журнал “Перец”, Вы правы.
   К стати, мой муж – не украинец по крови. И мы – не коцюбинчане. Знакомые приютили, так что ж теперь? Нигоян и Жизневский, которые пали первыми – это Украинцы в душе в разы больше, чем кто-то по крови. Какая разница, кто какой национальности, где живет, на каком языке говорит, в кого верит или кого не верит? Есть человек и закон. Все остальное – воспитание и Поступки или проступки.
   А Садовскому уже благодарны все! Это мы за короткий срок успели понять. И никто не скажет уже, что только Мебельная или Лесная. Вы же не ремонт делаете канализации. Новую будут прокладывать. Так чего же новый рукав по другому не проложить? Сколько обещано частному сектору канализацию? Сколько ждать людям?
   Касательно журналистских талантов. Да не мне и не Вам судить. Главное что в поселке все больше людей, которые не бояться сказать правду и писать. Но их еще мало, как по мне в стране в целом. А вот патриотов, которые в зону ато передали рухлять а не скорую и на этом пропиарились – хоть отбавляй. С Вас свои же смеются. Коцюбинское в том, что вы сказали, уже давно плавает, если Вы не заметили. по горло залило. За это люди Вам каждый день с утра и вечером благодарны. Я прямо слышу каждый раз когда едут по разбитой дороге – благодарят. И даже водители. Спасибо Вам. Такого порядка и переживания за людей нет нигде! Все благодаря местной власти Партии регионов, из-за которых наши мужья и отцы наших детей ушли на фронт. Спасибо! Не забудем. Вы молодцы! За народ! За Украину. За это Вам медали повесили на Ваши кителя. Воины клавиатур. Занавес.

  • Адвокат 9 Лютого 2015 at 12:24

   Залишимо Ваші таланти визначати того, кому писати статті, а кому торгувати насінням на потім. А зараз дайте відповідь на простіше питання: то що, дерева не порубано?

 3. Віктор 9 Лютого 2015 at 15:49

  Все це свідчить, що влада Селища продовжує щось вирішувати, ділити під ковдрою, це вони Великі радителі блага для місцевої громади зруйнували відремонтоване асфальтоване покриття вул. Бакала також під виглядом будівництва каналізації. Вже майже три роки жителі селища кожен біля свого будинку намагаються зробити елементарне безпечне прикриття каналізаційних проваль. Схоже приватний сектор при нинішній владі не отримає такі блага, як каналізацію. Зате гроші надійно закопали.А тим часом сморід рівчака що впадає до лісового озера відчувається на значній відстані. Цікаво на Водохрещі хто з місцевих правителів осмілився зайти в йорданську купіль Лісового озера.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539