Хто ж допоміг Матюшиній влаштувати дитину в дитсадок?

3

Після скандальної публікації про 67 квартир Карплюка та акцію непокори місцевих активістів щодо неправомірного приєднання селища Коцюбинське до Ірпеня, мерська команда вдалась до масованої брудної атаки на місцевих активістів. Про це вже писав мій земляк Ігор Домбровський.

У середу запримітив, що на одному з маловідомих Інтернет-ресурсів  із претензійною назвою “Правда Ірпеня” оприлюднили інтерв’ю колишньої завідуючка дитсадка “Світлячок”, куди ходили мої дві донечки. І я не здивуюсь, якщо його надрукують найближчим часом у кишеньковій газеті “Про Ірпінь”, “Ірпінському віснику” чи ще десь із посиланням на “Правду Ірпеня”.

Одіозна Людмила Сич  розповіла цьому ресерсу немовірну історію про те, як сама Міністерка охорони здоров’я “регіоналка” Раїса Богатирьова та низка нардепів телефонували, аби сина Матюшиної влаштували в селищний дитсадок.

Безымянный

Звичайно, можна припустити, що Матюшина використала зв’язки з очільниками міністерств, аби влаштувати свою дитину в селищний садочок, який працював аж до 17:30. Але навіть якщо й так, то для мене лишається незрозумілим, яке відношення має міністерство охорони здоров’я до освітньої галузі? Версія про те, що міністр влаштовував дитину активістки в дитсадок, відверто, сумнівна. Якщо чесно, коли читав – реготав до сліз. Якщо у Матюшиної такі зв’язки, то чого ж вона роками судиться і воює з екс-регіоналами через зруйноване підприємcтво?

А на захист її кілька років тому виступили не регіонали, а “свободівець” Ігор Домбровський, який згодом пішов на фронт?

Що ж такі зв’язки, які приписують Матюшиній, не були задіяні, щоб захистити бізнес у селищі, де при владі регіонали? Чого ж жінка, яка нібито мала такі зв’язки, скористалась ними нібито лише тоді, коли влаштовувала дитину в дитсадок, що працює лише до 17:30?

Виглядає, м’яко кажучи, неправдоподібно.Більше віриться в те, що Матюшина, яка добивається дотримання закону, просто закидала всі можливі й неможливі інстанції скаргами, захищаючи права своєї дитини. І так має робити кожен з нас, бо інакше за права наших дітей не буде кому боротися. Чиновникам вони не потрібні.

З Ольгою Матюшиною я познайомився навесні 2014 року.

Прочитав її авторську колонку “Завдіуючка дитсадка: у мене платять всі!”. Я їй просто зателефонував і запропонував боротися разом, адже мене теж не влаштовували нескінченні побори в садочку.

Зухвала вимога завідуючки зібрати з батьків 18 тис. грн на ремонт дитячого туалету мене обурила.

tualet

Треба відмітити, що туалет в групі моїх донечок теж був в неналежному стані. Я особисто скаржився на гарячу лінію Кабміну.

Разом з Матюшиною направляли запити і скарги у всі інстанції. Нащо б ми це все робити, якщо в Матюшиної,якщо вірити пані Сич, міністри могли телефонним дзвінком вирішити всі наші проблеми? Кому ж хочеться місяцями ходити прохачами по всіх інстанціях чи роками судитися за знищене підприємство?

У селищній раді над нами просто сміялись, поки не з’ясувалось що на ремонт нашого дитсадку в бюджеті було заплановано 0,5 млн.грн і Матюшина тоді написала в прокуратуру.

Не влаштовував нас і режим роботи садка, ажде рік тому він працював де-факто до 17:00. Вихідні собі влаштовували в садку хіба що не на всі церковні свята, а напередодні обов’язково був скорочений день. Відповідно, пообіді всі ми вимушені були забирати дітей, а для цього відпрошувались з роботи.

Коли влаштовували такі незаплановані вихідні проти Новорічних свят, Великодня, тощо, ми були вимушені не йти на работу, а сидіти з дітьми вдома.

Саме тоді ми разом з Матюшиною та з дітками просто їхали у відділок освіти міста Ірпеня і питали у Ярослава Маляренка (начальника відділу Ірпінського відділку освіти), чого в робочий день не працює дитсадок і вимагали, аби робочі дні затверджені постановою Кабміну в ДНЗ№24 не перетворювались на святкові.

Не влаштовувало нас і харчування, дітки постійно були голодними, про що пошепки бідкались і вихователі. Ми разом з Матюшиною робили запити щоб отримати кошториси на харчування. Коли отримали відповідь, то дуже здивувались тому, що виявляється діти у нас на рік з’їдають півтори тони солі, 8 кг на день, та й взагалі мають наші діти їсти не гірше ніж в гарному ресторані.

Влітку 2014 року я був мобілізований.

v_kontakte

Дівчата-активістки лишились на одинці з екс-регіоналами, але вони другий фронт не здали. До Матюшиної доєднались інші небайдужі батьки. Та як можна було лишитись байдужим, коли на 1 вересня нашим дітям на полуденик дали шматочок прозорого батону із чаєм ???

Дівчата не просто викрили корупційні схеми постачання продуктів харчування в дитсадки Коцюбинського, але й довели справу до суду, де винні визнали свою провину. Після звернень в прокуратуру та скандальних публікацій, в садочку не тільки туалет відремонтували, а й зробили капітальний ремонт у всьому дитсадку загальною вартістю майже 0,5 млн грн. Найважчим для батьків виявилось змінити завідуючку Сич, але вони подолали і цю перепону.

Висновки виїздної перевірки КОДА виявились невтішними, окрім всіх можливих і неможливих порушень, з’ясувалось, що Сич не має вищої профільної освіти.

Про свою війну з дитсадками Ольга Матюшина розповіла в ефірі Громадського радіо. До слова, журналісти Громадського відзначили великий внесок “Громади Пріирпіння” у розвиток громадянського суспільства і громадянської журналістики.

Безымянный

Чорний піар, який зараз поширюється про активістів, який немає абсолютно жодних доказів, – це прекрасна ознака того, що за активістами дійсно нема ніяких корупційних схем. Інакше про це вже давно б написали з доказами і це надрукували б провідні видання, а не нікому невідомі сайти.

Для горе-піарників залишається хіба ще написати, що депутатка селищної ради Ірина Федорів їздила на зустріч з Віктором Януковичем, аби дитину Матюшиної влаштували в дитсадок. І саме після цієї зустрічі Сич особичто зателефонувала Міністерка охорони здоров’я Богатирьова! За наказом Януковича. І байдуже, що тоді ще Матюшина не стала мамою. Завжди будуть ті, хто повірить черговій геббельсвській побрехеньці.

“Для мене є дивним є той факт, що сайт з пафосною назвою “Правда Ірпеня” згадав про Сич через півроку після того як її звільнили і це видання мовчало майже два роки, протягом яких небайдужі батьки боролись з одіозною завідуючкою. Про неї згадали аби зробити жертвою громадських активістів, яких методично травить останнім часом Карплюківська команда,” – наголошує Ольга Матюшина.

“Смішно, що розповідають про сюжети на СТБ. Напевно англомовні канали не входять до моніторингу пані Сич. Раджу подивитися наступне відео з 3 хвилини 20 секунд. Це новини у США, де показують наше підприємтсво. Цікаво, яка буде версія у команди Карплюка, як просте підприємтсво в селищі Коцюбинського потрапило в ефір американських новин?

На відміну від декого, ми не платимо ЗМІ і не підлещуємось подарунками. Все просто. Ми допомагаємо фронту і робимо броньоване скло. І даємо в кризу робочі місця. І кредити МВФ треба не проїдати, а вкладати у виробництво. А за влади регіоналів нас зрівняли катком. І тепер мені смішно чути про те, що я маю такі потужні зв’язки, що міністри-регіонали і нардепи шикувалися по моїй команді й займались влаштуванням сина у дитсадок. Це театр абсурду,” – додає Матюшина.

Але чорний піар стосується вже не лише депутатки Федорів чи активістки Матюшиної. Добралися і до дружини мого мобілізованого земляка – Альони Андрюшиної.

Саме вона не побоялась розповісти правду про п’яний дебош у дитсадку за участю тією ж таки Сич та завідувачки іншого дитсадка Рахімової. І от що з цього приводу розповіла звільнена Сич.Без імені

Ось як Альона Андрюшина коментує заяву Сич, яка, як виявилось, не знає навіть фах виховательки дитсадка, про яку розповідає в інтерв’ю:

“Моя спеціальність – методист-вихователь, вчитель етики і психології сімейного життя. Закінчила київський державний педагогічний інститут ім. Горького у 1990 році. Зараз це НПУ ім. Драгоманова”.

“Залу прикрашали за вказівкою завідувачки. І не лише Андрюшина, а ще 15 людей – вихователі й нянечки. Ніколи методистка, в тому числі й Сич, не брали участь і не займались прикрашанням залу. Загальний стаж роботи Семенюк за фахом – не більше 10 років, у тому числі методистом близько року. Мій досвід щонайменше у півтора рази більший. У 2014 році я посіла перше місце у конкурсі “Вихователь року”. Думаю, що якби предмет обговорення не відповідав дійсності, то ми б отримали від колективу “Ластівки” багато спростувань. І хочеться додати, що цього літа з “Ластівки” зільнились три співробітника,” – додає Андрюшина.

Ну і на останок, найбільше вразило те, що сайт “Громади Приірпіння”, де кожен з нас дописує те, що бачить на власні очі, додає документи, звернення до прокуратури, відповіді офіційних органів влади, для сайту з претензійною назвою “Правда Ірпеня”, як виявилось, став ресурсом, де “оббріхують всіх і все…”. Без мотивації. Просто так собі придумали.

Безымянный

Хочеться побажати тим людям, які служать політикам Ірпеня, щоб вони колись у своїй діяльності отримували премії в міжнародних журналістських конкурсах. І щоб так було кілька років поспіль. Бо дописувачі “Громади Приірпіння” – їх отримують.

Без імені

Щоб їх заслуги визнала Національна спілка журналістів України. Щоб новини отримували сотні щирих лайків без платної розкрутки у Facebook.

Безымянный

Щоб їхні дописувачі, допомагали б безкорисно фронтовикам, потрапляли б в сюжети не лише українських, а й закордонних ЗМІ. Щоб з ними от так запросто міг сісти консультант Барака Обами і міг надавати безкоштовні консультації для того, щоб вони могли допомагати громаді.

Безымянный

А поки цього нема, ваш шеф намагається підкупити журналістів шампанським, та й те від нього не беруть.

Безымянный

А вам залишається лише обслуговувати тих, через кого ми всі опинилися на фронті.

Без поваги до політиків Приірпіння, без поваги до їхніх слуг, з повагою і вірою в перемогу активістів, які ведуть боротьбу за наш другий фронт.

П.С. Ми дуже скоро повернемось. Навідаємось на каву.

БезымянныйАвтор: Олексій Кузьменко, коцюбинчанин, “демальянсівець” та учасник російсько-Української війни

3 коментарі

 1. ЖК Коцюбинський 19 Червня 2015 at 13:37

  Показала статтю з “Правди Ірпеня” своїм колегам. Реготали усі. Так тримати. Пишіть ще)))). Нам так не вистачає сміху та гумору у ці складні часи не тільки для всієї України, але й Коцюбинського. А що ви панове депутати будете робити коли заселиться ще один комплекс? Адже до нього приїдуть нові люди і ніхто більше не терпітиме ваше свавілля. Тому ви і не хочете до Києва, бо там будуть давати по рукам за всі ваші оборудки.

  • How are you 19 Червня 2015 at 14:27

   Проблема в том, что когда заселится ещё один комплекс – скорее всего непоздоровится в первую очередь самым обычным жителям поселка… Очень сомневаюсь, что грамотно просчитано подача и отвод воды(тепло может своё в комплексе будет) и в какой детский сад будут ходить дети новых жителей(((((

   • ЖК Коцюбинський 19 Червня 2015 at 15:49

    Так це дійсно дуже велика проблема. Зараз начеб-то обіцяють два нових садочки, але й їх не вистачить на всіх. У нас в комплексі більшість батьків возить своїх дітей в садочок до Києва. Разом з тим, у майбутньому у селище буде більше людей, які не мають родинних зв`язків з місцевими депутатами, тому вони не будуть мовчати.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539