Чому депутати Коцюбинського блокують роботу ради?

2

Депутати Коцюбинської селищної ради, головно ті, що обрані від Нових облич, спершу не могли повірити у те, що вони стали депутатами.

Вони написали звернення до ЦВК, просили скликати мого заступника, члена виконкому, сесію, на що він, за законом не має права, а далі заходилися блокувати роботу селищної ради, вимагали в мене вчинити протиправні дії, пікетували раду. Одна з вимог була – скликати сесію, бо на їхню думку, депутатам від Нових облич невідомо хто і невідомо як не дає працювати.

Я роз’яснювала, що проекти рішень готуються й сесія буде скликана у порядку, який передбачає реглмаент. На цій сесії ми мали б сформувати постійні комісії та виконавчий комітет, щоб кожну проблему виборців могли фахово розглянути й допомогти членам територіальної громади у вирішенні їхніх питань. І лише потім, після розгляду постійної комісії, питання потрапляє до порядку денного.

Кожен депутат ради, зокрема всі депутати від Нових облич, у письмовому вигляді надіслали свої пропозиції: хто в яку комісію хотів би потрапити. На сесії, де було кілька сотень членів територіальної громади,я виголосила побажання кожного депутата. Але депутати Нових облич під час голосування за комісії, не підтримали своїх же пропозицій. Своїх же голів комісій та своїх же членів комісій не підтримали.

Це при тому, що депутати власноруч підписались під своїм розподілом у ці комісії. Таким чином ми маємо депутатський корпус, представники якого спершу не усвідомлюють, що стали депутатами, а потім не підтримують власних пропозицій й фактично блокують роботу ради у постійних комісіях, а відтак блокуються важливі для громади рішення й не йде робота.

На першій сесії нам вдалося сформувати одну-єдину бюджетну комісію. І знаково те, що представник Нових облич Сергій Базилевський, який уже за власним рішенням увійшов до бюджетної комісії, за це рішення депутати проголосували, посеред сесії, після голосування, змінив свою думку і вирішив раптово піти в регламентну комісію за пропозицією депутатки  Юлії Главацької. На питання, чи читав він бодай регламент ради і які у нього пропозиції до проекту регламенту депутат відповів, що регламент не читав.

Пройшов тиждень після формування бюджетної комісії. По телевізору показують, як місцеві ради в комісіях опрацьовують проект бюджету на 2016 рік. Але мене так і не поінформували про те, що наша регламентна комісія зібралась і почала працювати.

Шановна громада і депутати, дозвольте Вам пояснити, що депутати це не система генерування випадкових рішень. Такою несистемною роботою ми просто стаємо посміховиськом в очах людей, які нас обрали і приходять на сесії і до 23:00 дивляться як ми “плідно” працюємо й по суті вирішуємо одне питання одну годину.

Ви ж кричали на мітингу, що ви хочете працювати і Вам треба сесія.

І який результат? Просте саботування робочого процесу?

Саме представники Нових облич наголошували, що їм не дають можливості працювати. До слова в “Ірпінському віснику” вийшла абсолютно неправдива стаття про те, як проходив пікет під стінами Коцюбинської селищної ради.

Безымянный

Депутату облради та АТОвцеві Ігорю Домбровському, який прийшов проговорити питання організації громадської приймальні в селищі, приписали функцію охоронця. Майте принаймні повагу до людей, які нас захищали і важили життям.

Зокрема у публікації йшлося, що у пікетувальників була “сотня питань”. Дуже просила б автора цієї “правдивої” статті та редакцію комунальної газети “Ірпінський вісник” перелічити ту “сотню питань”. Ми ж не можемо повірити у те, що автор перебільшував. Адже він має писати людям правду, а не роздмухувати соціальний конфлікт у громаді. 

Хоча, як стало відомо, автор цієї статті Андрій Сніжко просив студентів писати “джинсу” – матеріали, де політики з Нових облич виглядають дуже гарно задля піару та реклами.  

“Ірпінський вісник” надрукував статтю, в якій йшлося, що у понеділок, у день блокування селищної ради представниками Нових облич, мене не було на нараді в Ірпені і я нібито була у Верховній Раді України.

Я вірю в те, що і пан Сніжко, і головний редактор Юлія Бережко-Камінська, яка стала головним редактором з приходом до влади міського глови Ірпеня Володимира Карплюка, а до того була співзасновником “Пульсару Приірпіння” разом із Карплюком, – освічені люди. Тому виникає закономірне питання: як двоє освічених людей – автор матеріалу та редактор, не можуть перевірити простий факт: 16 листопада відбулася нарада, на якій я не була, бо насправді у мене йшов прийом громадян, зокрема в кабінеті була Єва Муквич з дитиною (дружина АТОвця), а в комунальній газеті йдеться про те, що я нібито була у парламенті на брифінгу.

Я переконана, що і Сніжко, і Бережко-Камінська, як і вся редакція комунальної газети, якій, ймовірно, дали команду слідкувати за тим,що відбувається в Коцюбинському, після того, як не переміг кандидат від Нових облич Сергій Даніш, прекрасно знали, що брифінг у парламенту відбувся не 16 листопада, а тиждень до того. На офіційному каналі ВРУ  відео опубліковане 11.11.2015.

Дуже неприємно, коли комунальне ЗМІ, яке люди фінансують з своїх кишень, місцева влада використовує не просто для пропаганди і піару своєї партії, а для загострення конфліктів у громаді.

І я хочу привітати нашу громаду з тим, що парламент нарешті ухвалив закон про роздержавлення комунальних ЗМІ. Бо сподіватися на те, що наші політики будуть у своїй більшості свідомими громадянами і не будуть використовувати ЗМІ громади як рупор самопіару – не доводиться.

Як бачите, “Коцюбинський вісник” ніхто не друкує за гроші громади, щоб піарити владу в селищі. Такого не буде ніколи, бо це пережиток “совка” і недемократична цінність. Ось про що пишуть на 2 сторінці безкоштовної газети, яку можна взяти на розкладках на вокзалі у одній з територіальних громад США.

Безымянный

“Паростки демократії в Айові”. Хтось уявляє, щоб у нас на другій шпальті друкували інформацію про важливість розбудови демократії та громадського контролю влади? А ось і ще одна публікація про корупцію в школі. Так, вона там теж є і її викорінюють.

Безымянный

Вам показати рівень корупції в нашому регіоні при влаштуванні дітей у дитсадки?

Безымянный

 

І чого ж комунальна преса не піднімає питання про те, що у Приірпінні, яке так жваво забудовують багатоповерхівками, кожна четверта дитина, якщо вірити результатами опитування, по суті їздить у садок до столиці? Що забудовники просто набивають свої кишені, поки діти місцевих мешканців тренують свій вестибулярний апарат у поїздках до Києва. А рівень корупції?! Вам нагадати, коли ми викрили корупційну складову в садку селища Коцюбинське, чим все закінчилось? Сміхотворним штрафом.

Про останній скандал довкола шкільної їдальні, яку, як і школу, фінансує Ірпінь, вже говорили і не раз. Я туди тепер особисто ходитиму на обіди, бо депутати спершу зголосилися формувати освітню комісію, а потім самі ж утрималися. Таким чином у нас освітня комісія, яка 5 років не працювала, так і не почала працювати з вини більшості депутатів. І про це комунальні ЗМІ чогось мовчать.  Це безглуздя не буде правдиво висвітлене комунальними ЗМІ.

Оскільки “Ірпінський вісник”, в якому мають право друкуватися всі селищні голови, всі депутати регіону, посилався на інше ЗМІ “Про Ірпінь” одразу виникає питання, чому громада у своєму ЗМІ рекламує інше приватне ЗМІ і скільки за це грошей отримав “Ірпінський вісник”?

Я як селищний голова Коцюбинського звертаюся до редакції “Ірпінського вісника”: не роздмухуйте конфлікт в селищі Коцюбинське, згадайте про те, що і редакція і автори мають перевіряти факти і не перебільшувати у своїх матеріалах. Більше того, журналісти мають піднімати важливі для громади теми й не замовчувати важливу для суспільства інформацію.

Чекаю, що цей матеріал опублікують на 4 сторінці “Ірпінського вісника”. Тим самим шрифтом, що і матеріал, про пікетування селищної ради Новими обличчями. І закликаю всіх опозиційних депутатів Приірпіння звертатися до редакції “Ірпінського вісника”, поки він існує за кошти платників податків, і інформувати громаду про роботу депутатського корпусу та селищих голів та міського голови Ірпеня. Маємо повне право донести до громади інформацію, бо громада завжди має право знати.

Без іменіАвторка: Ольга Матюшина, селищна голова Коцюбинського

 

 

2 коментарі

 1. Григорій Айлбібек 7 Грудня 2015 at 20:46

  За що нам така кара від Аллаха???
  Мало того, що сама не вміє, так і не може знайти письменницю, яка б знала, що в українській мові є кличний відмінок, і що діеприслівникові звороти виділяються комами…
  Це 100% писала золотомедальниця, мати якої займала високу посаду у Чернігівській ТРК…

 2. Іван 9 Грудня 2015 at 21:42

  Читаю і плачу!!!Моє ти “молодоє созданіє”,сидіти у кабінеті біля комп’ютера цілий день,писати всілякі опуси,жалітися на депутатів,це ми розуміємо!!!Обкакалась,треба попу “подтерать”
  Але ж ,як кажуть у народі:
  “Плохому танцору,и яйца мешают!!!”

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539