Як Нові обличчя порушують закон та блокують роботу селищної ради

9

У четвер в Коцюбинській селищній раді відбувся злочин, передбачений ст. 341 Кримінального кодексу України: захоплення будівель чи споруд, що забезпечують діяльність органів державної влади, органів місцевого самоврядування, об’єднань громадян, з метою незаконного користування ними або перешкоджання нормальній роботі підприємств, установ, організацій.

Скоїли даний злочин депутати нашої селищної ради, а саме, представники “НО”, всі як один. В кінці робочого дня, коли всі співробітники селищної ради вже залишили будівлю, вони увірвалися до кабінету очільниці селища, Ольги Матюшиної, заблокували її в кабінеті, і вимагали від неї, ЩОБ ВОНА ЗМУСИЛА ГОЛОВУ ТВК СКЛИКАТИ ПОВТОРНО ПЕРШУ СЕСІЮ!!!

Це із серії: “МАМА РАДІ МЄНЯ ОБРАТНО…”

Представники “НО”, на першому засіданні першої сесії продемонстрували нам із вами презирство і зверхність, хамство і неосвіченість. Вони наплювали на закони, на Статут громади: вони зверхньо відмовилися присягати громаді, як то передбачено нашим Статутом, аргументуючи це тим, що ми з вами обрали НЕ ТОГО ГОЛОВУ. Вона, мовляв, їм, таким розумним і освіченим не рівня, і наш з вами вибір то величезна прикра (для них) помилка, бо як же ж це так: ми не обрали Сергія Даніша, ось же ж він весь такий класний перед нами стояв, весь СВІЙ!!!!

А тепер, після рішень суду, вони зрозуміли, що вони “тупо лоханулися”, бо не прийнявши присягу, вони тепер нібито і не депутати. Бо поки вони демонстративно залишали залу, Матюшина присягала громаді. Вони ж думали, що всі оті “рішення”, що “кліпає” Ірпінський суд їм допоможуть і до присяги їх буде приводити Сергій Даніш (Як вони його називають “папа”, цікаво, хто ж тоді Володимир Карплюк в цій ієрархії? Дєд?).

Але не так сталося як гадалося, і апеляційниа інстанція не тільки визнала рішення ірпінського суду незаконними, але й постановила окрему ухвалу і направила її на голову Ірпінського суду, бо рішення, прийняті там у цій справі були незаконні.

Тобто там “НЄ ПРОКАТІЛО”. І тепер вони нібито і ніхто. Шо ж робити? Паніка дуже поганий радник.

Доводжу до вашого відома дорогі наші невігласи, що відповідно до Статті 19. Конституції України:
Правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством.

Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов’язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Тобто, вимагаючи натиснути на голову ТВК, вони не просто скоїли злочин самі, вони намагалися змусити Матюшину скоїти злочин, передбачений ст.365 КК України – перевищення влади або службових повноважень та ст. 157 КК України – перешкоджання здійсненню виборчого права або права брати участь у референдумі, роботі виборчої комісії або комісії з референдуму чи діяльності офіційного спостерігача.

Я, як юристка, вбачаю в діях цих осіб, склад злочину, передбаченого ст. 341 КК і запропоную Голові подати відповідну заяву до правоохоронних органів.

У соціальній мережі у групі “Громада Коцюбинського” новина про події в раді викликала суцільний шок.

Без імені

Тут нічого дивного нема, бо нових депутатів, які претендують на те, щоб розробляти проекти рішень і розпоряджатися бюджетом селища, треба вчити не лише юридичній грамоті, а й простій грамоті.

Без імені

 

Треба створювати комісію з ЛІКНЕПУ (ліквідація неписемності). Такий рівень знань і поведінка обурили і депутатку Коцюбинської ради попереднього скликання Ірину Федорів.

Без імені

І дійсно проста громадянка без мандату Олександра Куцан домоглася ремонту в своєму будинку. І там ремонт триває після виборів, а не як передвиборчий показовий монтаж лав під час кампанії.

Без імені

І знайте, люди знають, робота яких депутатів приносить результати. І пам’ятають це.

Без імені

А щоб якісно виконувати роботу і не заважати іншим – висновок один: ВЧИТЬ ЗАКОНИ!!!! Депутути і депутатамки!

Без іменіАвторка: Наталія Коломієць, коцюбинчанка

9 коментарів

  • Наталия 14 Листопада 2015 at 10:27

   Да эта охреневшая коломиец, уже земли не чувствует под ногами! відповідно до статті 68 Конституції України -….Кожен зобов’язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
   Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

   Так вот! Коломиец, вместо извинений, таких же публичных, как эта ее статейка, не что иное, как бред умалишенной домохозяйки, ПРОДОЛЖАЕТ в социальной сети фейсбук писать оскорбления и вранье в адрес депутатов и просто не безразличных жителей Коцюбинского, которые к большому сожалению Коломиец и Ко, там были!
   хотя как она (Коломиец) сама же заявляет, что ее там не было)))
   Предлагаю нашим уважаемым депутатам и очевидцам, присутствущим в тот вечер в сельсовете, написать соответственное заявление на эту особу и судить ее за распространение заведомо не правдивой информации согласно действующего законодательсвта!

   • Nataly Kolomiets 14 Листопада 2015 at 11:24

    я в ожиданії заяви. До речі, ваша присутність там це дуже гарна для нас усіх новина

  • Super-Rostik333 14 Листопада 2015 at 12:59

   Голя Матюха из ПОДКОСТАНТИНОВКИ(ОТ куду родом) побежала к Крыше решать проблемс………Люди – не дайте ей дорваться до власти и урвать землю. ЗЕМЛЯ – ее ЦЕЛЬ. Бизнес опять рвется к власти да еще и сам таки родом с ДОНБАСА. ОПЯТЬ ВЫБРАЛИ НАГЛУЮ ДОНЕЦКУЮ РО…..у…..Их вышвырнули как поганых щенков с Изоляции за ту же самую ЗЕМЛЮ, которую они хотели подгребти под себя. Еще ни с одним так предпринимателем за всю историб жизни Коцюбинского так не поступали. Вопрос – почему?… Как только она займет Мерское кресло – все прозреют. Не допустите этого – Депутаты……

 1. Кольцова Яна 16 Листопада 2015 at 16:57

  Наталко,те що ти там вбачаєш – твої особисті мрії і хвора уява!

 2. Салівонов Ярослав 16 Листопада 2015 at 18:13

  Цікаві дописувачі цього жовчного сайту і принцип у них єдиний. Всіх до суду, прокуратури і при цьому збрехати.А потім пропонують “Вам не подобається відмивайтесь”. Вам це нічого не нагадує. Вони з одного інкубатора БПП? ОТ Матюшина І ДОПЛЮВАЛАСЬ, А З ЦІЄЇ КРИНИЦІ ТЕПЕР І НАП”ЄТЬСЯ. Має політичну оцінку своім наклепам і контрактив. Це вже! здобутки, а що буде далі. Мені здається вона сама боїться початку роботи сесії. Бо одне діло обгаджувати те роблять, інша справа робити щось своєю головою та руками. А такого досвіду немає, бо реальний, а не фіктивний “виконавчий директор” на фірмі батьків, не мав би часу бігати вдень по селищу та: фотографувати підрізку кущів; капання дощу при асфальтуванні Доківської; установку огорожі дитмайданчика; нарахувати суму коштів ніби зібраних із 144 квартир, але при цьому забути виключити свою,яка не здавала (хороша друга фінансова освіта); почути безкоштовний, неіснуючий концерт дітей Гуменюк для мешканців у дворі і т.д. Перелік великий і весь на сайті в сумбурно стряпаних статтях. І все коментувати з позиції СУДДІ-ЗНАТОКА.
  А щодо криміналу та захоплення, Наталя Коломієць не вважайте когось дурнішим за себе, не ганьбіть себе. Якщо о 16год. там були депутати (я бачив О.Гуменюк), працівники ради та власне і голова ТВК Демченко, значить вони всі учасники злочину? Подайте на них в суд, доведіть справу до логічного кінця. Тоді Вам ціни не буде.

  • Super-Rostik333 16 Листопада 2015 at 19:08

   О, так. Це по Матюшівські. Вона більше живе в цих органах, ніж вдома. А як же тепер бути зі старими судівськими справами по підприємству батків???? Між сесіями туди бігати буде да ще й зарплату за це буде получати з кишені держави. З небес спустіться, “королівно” – це не під батьківським крилом сидіти, а селищем управляти. Як можна братися до такої справи, як управління селищем не маючи жодного професійного досвіду окрім побрехеньок про свою “блискавичну” кар’єру на підприємстві батьків. Вона не знає взагалі як це працювати з людми. Як це взагалі -ПРАЦЮВАТИ. Тільки всіх паплюжити да жалітися, а ще брехати та перекручувати все. Йди краще далі працюй на підприємстві, допомагай своїм літнім батькам та бюджет країни наповнюй. Хоча краще зводи спочатку нас на екскурсію на виробництво, де ти велика виконуюча дериктриса та як така чесна покажи, яку зарплату ти людям платиш, щоб ми бачили, скільки ти їм на життя достойне даєшь,

   • Кольцова Яна 16 Листопада 2015 at 20:10

    Ви знаєте,краще б і не сказала!!!

  • Super-Rostik333 16 Листопада 2015 at 19:30

   Давайте вместо тараканов посадим ГОле в голову ЕЖА,
   Чтоб он фонариком в тумане дорогу мыслей ОСВЕЩАЛ.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539