Депутати НО прикували себе до турнікету в прокуратурі й назвалися активістами

2

16 січня депутати Ірпінської ради від “Нових облич” прикувалися кайданками до турнікету в прокуратурі Київської області.

Учасники акції Максим Плешко, Богдан Слюсаренко та Анастасія Попсуй (яка змінила прізвище на Заблоцька)  представилися ЗМІ активістами.

Новину про те, що активісти взяли участь в акції у приміщенні прокуратури поширили на провладному сайті “Правда Ірпеня”.

Депутати вимагали прибрати турнікет з входу до прокуратури та “невідкладно розпочати розслідування резонансних справ-“висяків”. Яких саме не поточнили.

До мітингувальників вийшов заступник прокурора області Ярослав Бендик і повідомив, що для громадян є окремий вхід до прокуратури, де немає турнікетів і всі бажаючі можуть зайти туди вільно.

Депутати прийшли до прокуратури  разом з журналістами Інтеру та 112 каналу. Акція тривала близько години. По закінченню вони пішли.

Нагадаємо, восени Карплюк обіцяв місяць жити в наметі під прокуратурою Київської області але акція згорнулася після того як депутати потанцювати перед головним входом до прокуратури.

“Анастасія Попсуй та Максим Плешко є депутатами Ірпінської міської ради з 2015 року. Вони відомі як агіт-бригада Нових облич, партії, яку очолює Володимир Карплюк. Як відомо, його підозрюють у створенні організованого злочинного угрупування в Ірпені. Дуже дивно бачити депутатів прикованими до дверей прокуратури. Ще дивніше, що вони видають себе за активістів, яких так не люблять в Ірпені. Достатньо зайти на сайт НАЗК, щоб побачити їхні декларації та реальний статус у місті”, – коментає подію мешканка Ірпеня журналістка Михайлина Скорик.

“Можливо, в Києві вони і можуть видати себе за активістів, то для Ірпеня – це люди, без голосів “за” від яких не обходиться жодне, в тому числі незаконне, рішення Ірпінської міської ради. Більше того, Попсуй особисто головувала на двох останніх сесіях, оскільки місто нині полишили і голова міської ради, і її секретар. Тож, це представники влади Ірпеня прикували себе до турнікетів. Навіщо? Бо нинішня влада дуже любить різноманітні шоу для відвернення уваги від реальних злочинів”, – додає Скорик.

Колега Скорик Ірина Федорів, яка проживає в Коцюбинському, не дивується тому, що депутат Богдан Слюсаренко прикував себе кайданками:

“Слюсаренко – це кум доньки екс-голови сел. Коцюбинське – Садовського. Зараз це депутат Ірпінської ради від “Нових облич”. Його я не бачила на жодному суді по опаленню, на жодному суді по каналізації та й на захист мешканців Коцюбинського, від якого обраний до Ірпеня, він не приковувався до газового вентиляЮ, коли в селищі відключали опалення. Проте він регулярно є в судах, коли треба захищати Карплюка або його заступника Христюка. Він ходив пікетувати ГПУ і навіть МВС в інтересах Карплюка. І це завжди було  видовищно”.

Нагадаємо, 20 грудня Карплюку було оголошено другу підозру. Прокуратура звинувачує його в створенні злочинної організації (ст. 255 ККУ). Карплюк не взяв повідомлення про підозру з рук прокурора Київської області Дмитра Чібісова й втік.

Наступного дня пішов у відпустку, з якої не повернувся станом на 16 січня. Замість нього на сесіях головує депутатка Анастасія Попсуй.

 

Фото ZPI

2 коментарі

  1. Анонім 16 Січня 2018 at 13:57

    Хто надав відпустку Карплюку, той і є організатором ОЗГ. Висуньте і йому підозру, чи слабо !?

  2. Олександр Наказненко 16 Січня 2018 at 19:59

    У КіНОшників був примірочний день. Вони приміряли собі нове вбрання – наручники! 🙂

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539