Чи буде відповідальність для співучасника злочину поліцейського Сацика?

1

Минуло 2,5 місяці після візиту до мого будинку та будинку Тетяни Шатохіної гостей з хрестами, свинячою головою та погрозами фізичною розправою. За цей час прокуратурою було відкрите кримінальне провадження № 12018110000000167 за ч. 2 ст. 296 ККУ.

Ця стаття передбачає покарання у вигляді обмеження та позбавлення волі:

“Хуліганство, тобто грубе порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжується особливою зухвалістю чи винятковим цинізмом, вчинені групою осіб, караються обмеженням волі на строк до п’яти років або позбавленням волі на строк до чотирьох років“.

Проте, жодних слідчих дій до цього часу не було проведено.

Мене, як потерпілого для дачі пояснень слідчі до цього часу жодного разу не запросили. Тобто, прокуратура, за моїм зверненням провадження відкрила, а далі справа була передана для проведення слідчих дій до поліції. На цьому етапі воно була заморожена як і багато інших проваджень, де потерпілими є активісти та захисники життєвого простору громади та природного довкілля.

І лише зараз я зрозумів, чому ця справа лежить мертвим грузом в поліції. З’ясувалося, що в акції під моїм будинком та в спалюванні хреста, окрім посадових осіб Бучанської ради, зокрема, члена виконкому Олександра Буйволюка, брав участь працівник поліції Ірпеня бучанець Іван Сацик.

Своїм героїчним вчинком він похвалився у соцмережі facebook.

 

Окрім цього, Сацик зазначив, що він діяв в рамках закону.

Проте, в даному випадку норма закону зазначає, що дії Сацика та його спільників, які прийшли з сатанинською символікою, погрозами та траурними плакатами з фотографіями, мають ознаки кримінального походження та підпадають під статтю кримінального кодексу.

В даному випадку розслідування цього злочину буде залежати від того, на скільки об’єктивно і ким будуть проведені слідчі дії.

Цікаво, що робитиме Сацик, спираючись на “ноту закону”, як він каже, якщо цю справу в межах Бучі, доручать розслідувати саме йому?

Автор: Віктор Бархоленко, мешканець Бучі

1 Comment

  1. Nazar 20 Листопада 2019 at 23:15

    Сатсык-толстое чмо,которое побывало в плену по своей воле и его ещё назначили упал намоченным по защите от криминала.
    Крышует наркоту,вместе со своими друзьями по работе и начальством.
    Есть видео и аудио на котором он ,вместе с одним ещё коллегой ,берут деньги за продажу фена.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539