Громадському руху ЧЕСНО вдалося розшукати будинок, земельна ділянка під яким зареєстрована на матір Сюмар завдяки фото Дмитра Христюка, на яких зображений паркан.
Схожий паркан і подвір’я ЧЕСНО знайшов у селі Михайлівська Рубежівка (Київщина) що видно на відео.
Виявилося, що земля, на якій стоять елітні будинки, належить громадянці Лідії Мельник, урожениці міста Погребище, Вінницької області. Як повідомляла у ЗМІ Сюмар, сама вона родом із Погребищ.
У власності громадянки Мельник не одна, а дві ділянки в Михайлівській Рубежівці, які розташовані поруч. На двох ділянках зведені будинки.
Загалом, громадянка Мельник володіє земельними ділянками під Києвом, загальною площею майже півгектара.
Заступник мера Ірпеня Дмитро Христюк у соцмережі facebook хвалився, що займається спортом зі своєю коханою в заміському будинку.
Примітно, що земельні ділянки жінка придбала у 2015 році, витративши на обидві лише 330 тис. грн.
Журналісти ЧЕСНО поцікавилися, ким доводиться Лідія Мельник нардепці Сюмар і з’ясували, що це її матір. Лідія Мельник у 2011 році розлучилася з батьком нардепки Петром Сюмаром і взяла після розлучення дівоче прізвище.
Як відомо, сама Сюмар в інтерв’ю журналістам розповідала, що жила з батьками дуже бідно й сама почала заробляти собі на життя. Журналісти звинуватили тоді Сюмар у неправдивості такої розповіді після того, як вона на своїй сторінці в соцмережі розказала іншу версію свого життя та збагачення.
За інформацією джерел у Державній фіскальній службі, Лідія Мельник з 1997-го працювала у Погребищенській державній насіннєвій інспекції до моменту її ліквідації у 2013 році.
Підприємницькою діяльністю жінка не займалася, а з 2013-го до 2018 року жодного офіційного доходу не мала.
Постає закономірне питання, звідки у Лідії Мельник – матері народної депутатки – взялися кошти на земельні ділянки, де розташовані під Києвом елітні будинки.
Вікторія Сюмар відреагувала на публікацію ось таким чином.
Нагадаємо, що Дмитро Христюк, який виклав у соцмережі фото, де кухня ідентична до тієї, де фотографувалася Сюмар, отримав підозру. Він як заступник міського голови Ірпеня підписав договори з ФОПом, який виявився кілька років як мертвим.
На судове засідання, де Христюкові обирали міру запобіжного заходу, прийшов заступник голови фракції “Народного фронту”, щоб взяти Христюка на поруки. Мешканці Приірпіння пікетували Кабмін і звинувачували міністра МВС Арсена Авакова, який представляє квоту “Народного фронту” у бездіяльності. Активісти твердять, що з 2014 року справи щодо побиття активістів не розслідуються належним чином. Слідство веде поліція.
Сюмар та заступник фракції “Народного фронту” Тетерук – не єдині зв’язки чиновників Приірпіння, яких прокуратура підозрює у створенні організованого злочинного угрупування.
Секретар Ірпінської ради Анастасія Попсуй є помічницею народної депутатки Олени Масоріної з “Народного фронту”. Масоріна разом з мером Ірпеня Карплюком, який очолює партію “Нові обличчя”, спільно перерізала червону стрічку на урочистостях.
Обраний у мажоритарному окрузі нардеп-майданівець Михайло Гаврилюк у перший день каденції сидів у парламенті поряд з своїм соратником з “Народного фронту” – сином екс-голови ОДА Анатолія Присяжнюка.
Саме Присяжнюк очолював ОДА за часів президентства Віктора Януковича, коли на Київщині місцеві ради активно розподіляли земельні ресурси.
Нагадаємо, що після обшуків в мера Ірпеня та Бучі у 2016 році, Бучанська міська рада, яку очолює кум Карплюка екс-”регіонал” Анатолій Федорук, виділила 1 га землі громадській організації Киви – екс-радника Авакова.
Автори: Олена Жежера, Сергій Огородник – журналісти Громадського руху ЧЕСНО
Залишити відповідь