Прокуратура області подала апеляцію по ділянці лісу біля “Кампи”

0

Прокуратура Київської області подала апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Київської області щодо незаконної забудови лісової частини Бучі, поблизу ЖК “Кампа”. Про це “Громаді Приірпіння” повідомив заступник прокурора області Ігор Грабець.

Місцеві активісти чекали цього рішення, оскільки були дуже розчаровані програшем прокуратури в суді першої інстанції.

“Після “гостомельського сценарію”, коли робітники під наглядом тітушок вирубали гектар лісу за півгодини, після ознайомлення з ДПТ, який ігнорує як кількасотлітню дубово-грабову рощу так і критичні елементи інфраструктури, ми впевнені, що у разі програшу в суді матимемо нещадну і маштабну вирубку лісу в Бучі. Будівництво, якщо ми це допустимо, вестиметься з грубими порушеннямя всіх норм. Як у приватного сектору пропала вода в скажинах та криницях ми вже бачили”, – розповідає місцева мешканка Аліна Лізунова.

“Ми з активістами поїхали в прокуратуру області, щоб особисто допомогти чим можемо прокурору, який розслідує цю справу та переконати у її значущості. Бо працівники прокуратури, які мають можливість та усі законні підстави виграти процес, не живуть тут та не бачать, про що насправді іде мова. Ми пояснили, що це не якийсь конфліт з переділу майна за нами не стоять інші забудовники. Ми просто хочемо врятувати ліс для наступних поколінь. Результати цього суду матимуть вплив на безпеку життя в Бучі. Прокурору  ми передали протокол громадських слухань, на яких громада відхилила забудову цієї території. Надіслали візуалізації будівництва – високоповерхівки одна на одній без жодного вцілілого дерева. Також надали інформацію щодо попердніх вирубок та інші матеріали, які в купі дають чітку картину місцевого свавілля”, – додає Лізунова.

Як відомо, забудовник Антон Мирончук та його компанія “Орлан Інвест Груп” планують будувати на місці лісу ц Бучі висотні будинки і вже їх рекламують.

Вищий господарський суд заборонив вирубку дерев у Бучі по вул. Лісовій. ТОВ “Комфорт ЛТД” та Бучанська рада подали касаційну скаргу на рішення Господарського суду та програли. Як відомо, цим рішенням за позовом прокуратури було накладено арешт на вкриту лісом земельну ділянку та заборонено вирубку дерев.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539