Люди Сандея Аделаджі таки правитимуть на нашій землі? / ОНОВЛЕНО

4

На сесії 12 травня, яка розпочнеться о 10:00, знову підніматимуть питання про виділення земельної ділянки релігійній громаді “Сила любові”.

20 соток планують надати навпроти будинку Меблева у постійне користування для будівництва та обслуговування храму.

Нагадаємо, що на попередній сесії вже обговорювалося це питання й депутати фактично одностайно були проти. тоді 20 соток “Силі любові” хотіли дати на Пономарьова.

У списку проектів таких рішень для розгляду депутатів “Сила любові” не є поодинокою.

Крім неї, є ще “Любов Божа”. Це незалежна помісна церква християн віри євангельської. Їй комісія з питань землекористування хоче дати 3 сотки для обслуговування храму по вулиці Вокзальній на правах оренди для обслуговування храму, терміном на 5 років.

У цьому випадку є орендна плата, яка складає 3% від грошової оцінки землі.

Нагадаємо, що на попередній сесії депутат Сергій Черніков пропонував розробити й затвердити чіткі критерії,  згідно з якими релігійні громади можуть претендувати на землю для своїх потреб.

12 травня вдасться перевірити, чи змінилася думка депутатів селищної ради щодо цього питання.

“На комісії всі голосували проти, хоча приходив пастор, показував і ноутбук і розказував про добрі діла,” – повідомив редакцію Віктор Боримський, голова комісії землекористування.

“А за “Любов Божу” проголосували всі “за”. Це за “Танцем вогню”, вони вже там фундамент залили. На тих 3 сотках планують складати будівельні матеріали, а потім за проектом хочуть розбити парк та поставити лавочки,” – додає він.

Нагадаємо, після того, як на Сандея Аделаджу подала до суду низка людей через втрату своїх заощаджень, майно Аделаджі арештували й він перебуває в Україні на підписці про невиїзд.

З березня 2006 до листопада 2008 року фінансова структура залучала кошти вкладників, гарантуючи їм від 36 до 60% річних.

Нездійсненні обіцянки призвели до краху “піраміди” і порушенню кримінальних справ проти менеджменту “Кінгз Кепітал”.

Як повідомив газеті один із представників ініціативної групи вкладників “Кінгз Кепітал”, на сьогодні нараховується 4,5 тис. вкладників. Їхній сумарний внесок у прогорілу компанію складає приблизно $60 млн.

За оцінками керівництва ініціативних груп вкладників, на балансі “Кінгз Кепітал” знаходиться близько 180-200 га землі у Київській області, повідомляє “Українська правда”.

4 коментарі

 1. Avrora 5 Травня 2011 at 14:27

  Пусть бы лучше садик построили..( Но видно, что у некоторых столько грехов, что стараются замолить любыми средствами. Хотя вряд ли это поможет ))

 2. Винни 5 Травня 2011 at 18:47

  Полностью согласен, на два переполненных садика уже пятую только христианскую церьков строят и еще две евангельские на подходе…..пора бы уже и о мечети Садовскому подумать, вдруг и там грехи спишут или деньжат в конверте дадут)))))))))

 3. Avrora 5 Травня 2011 at 20:42

  Такое впечатление, что жители Коцюбинского самые религиозные в Украине, тогда откуда столько шприцов в лесах и алкашей на улицах?!

  З.Ы. А мне кажется, что Садовскому и некоторым депутатам скорее синагоги не хватает )))

 4. Олег 5 Травня 2011 at 23:20

  Детей возим в киевский садик. А Садовский только дерибанить горазд….

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539