Депутати заборонили громаді відвідувати сесійне засідання

13

«Демократия. Перестройка. Гласность». С. Вепрев

Сесію Коцюбинської селищної ради, на якій розглядали протести прокурора щодо лісу, депутати вирішили проводити в закритому режимі.

Секретар селищної ради почав гортати Закон і зачитав вигідну для депутатів у цьому випадку статтю.

„Сесії  ради проводяться гласно.  У разі необхідності рада може  прийняти  рішення  про   проведення   закритого   пленарного засідання,” – йдеться у 16 пункті статті 46 ЗУ „Про місцеве самоврядування”.Законотворень не подбав уточнити, що саме означає „у разі необхідності”.

Для депутатів Коцюбинської селищної ради такими стали от які причини: „нас канал СТБ і так погано показує, вириває слова з контексту, ми там злодюги, ворюги і дерибанники і т п”.

Сесію подбали закрити заздалегідь для всіх громадян, хоча журналісти навіть не збирались просити про дозвіл на зйомку.

Зал засідань селищної ради були змушені залишити всі громадяни, що пришли на сесію, окрім депутатів селищної ради та селищного голови.

Закритий режим сесії був задіяний вибірково – до зали засідань раз-по-раз під час сесії заходили інші працівники установи та близько півгодини просидів один з членів виконкому.

Про таку вибірковозакриту сесію, де розглядали протести прокурора, вже поінформовані у Генеральній прокуратурі та Верховній Раді.

“У цій Коцюбинській селищній раді відбуваються дійсно дуже дивні речі. Я як народний депутат написала їм письмове звернення, щоби надали документи щодо лісу й кооперативів, яким виділили понад 600 га, ще у березні. Ніякої реакції.

Щодо того, що законотворець не перерахував вичерпний перелік причин, через які депутати можуть закрити сесію від громади, – це дійсно величезне упущення. Треба буде подавати пропозиції до профільного комітету якомога швидше.

А до селищної ради напишемо нове звернення щодо того, якими були причини того, що з таким порядком денним, вони закрили сесію і не пустили представників громади й працівника правоохоронних органів. Вони порушують принцип прозорості та відкритості. Хай спробують цього разу не відповісти – тоді відповідатимуть по закону,” – говорить народний депутат від Партії регіонів Юлія Ковалевська.

Всі протести прокурора щоразу для депутатів селищної ради ідуть не на першому, не на другому, не на третьому місці, а знаково зносяться у підвал порядку денного під назвою „Різне”.

Те, що сесію вирішили не закривати й продовжити засідання 2 грудня, бо не встигли розглянути все, що було в порядку денному через неефективну підготовку сесії та її ведення, викликало одне єдине запитання в голови селищної ради Вадима Садовського:

„А що ви прокурору скажете? А протести? А все це барахло?”

13 коментарів

 1. Сашко 22 Листопада 2011 at 16:40

  Вадик со своей “Спильной метой” совсем обарзели! Пора ставить на место…

 2. Віктор Боримський 22 Листопада 2011 at 17:24

  Пані Ірино!Ви всю сесію прогасали невідомо де.Були і на ставку і де Вас тідьки не було.Селищний Голова таких слів не казав і я впевнений.що це підтвердять всі присутні депутати.

  • Ірина Федорів 22 Листопада 2011 at 18:48

   Пане Боримський, я Вас поважаю. Але я не думаю, що Ви можете навести хоч одного правдивого свідка, хто скаже, що бачив мене на ставку.

   До 13:40 я була у себе в квартирі з тримісячною дитиною, що можуть підтвердити свідки. Я не знаю, як хтось міг мене бачити на ставку того дня.

   Люди, які були на ставку, викликали правоохоронців, телефонували мені і просили, щоб я підійшла до ставка. Я вибачилась і сказала, що не можу, бо готуюсь до сесії селищної ради і мені треба збирати і годувати дитину. В двох місцях одночасно бути не можу.

   Можете в них перепитати, чи була я біля ставка і чи прийшла я на їхнє прохання. Я не раджу Вам стверджувати те, чого Ви не знаєте.

   Буває так, що людина каже, а потім виявляється, що не те сказала і помилилась. Доводиться вибачатись. Це завжди ставить того, хто помиляється в незручне становище. Але Ви хороша людина в принципі й я думаю пишете те, що чули від інших без будь-якого злого умислу.

   У мене до Вас питання. Ви мене особисто бачили біля озера? Звідки інформація?

   І під час сесії я не була на ставку. Просто не встигла б. Я була в залі засідань селищної ради і виходила двічі по 10-15 хв годувати дитину, яка була в машині. І є тому свідки. Чи більшість селищної ради береться стверджувати, що я прогулювалась біля ставка і бігала хтозна куди під час сесії?

   З 16:12 коли почалось засідання після перерви, я взагалі не виходила з зали засідань і сиділа аж до того часу як відзвітувала кожна комісія. Чула звіт Вашої. Підходила до Вас і питала чи є в друкованому вигляді звіт. Згадайте. Ви можете перевірити по протоколах, якщо там записано скільки людей голосувало за яке питання.

   Ну, і я не думаю, що коли ми півтори години слухали пана Ільницького, Ви не могли не чути, що я прошу ставити питання на голосування, а не витрачати півтори години в нікуди. Я вставала і говорила це о 16:30, 16: 55, 17:20.

   Я дуже добре памятаю всі події, я їх фіксую. У мене така робота.

   Припускаю, що Ви могли не помітити, що на закритій сесії на задньому сидінні поблизу депутатів Главацької, Настенко і Лизуна сів член виконкому після перерви. Можете перепитати цих депутатів. Він залишив залу після пів на п’яту. Я теж фіксувала. Сумарно був у залі засідань дещо менше 30 хв.

   Рішеня про те, щоб сесію не закривати було прийняте після перерви і цитата селищного голови як звертання до Ковтача в мене записана. Ще раз наголошую, що після перерви і повернення в залу о 16:11 я не відлучалась навіть до дитини і в залі засідань я була доки депутати не почали розходитись.

   Перед виходом, я підійшла до Мамчича (перевірте), привітала його з Днем народження (в нього в руках були білі квіти) і перепитала, чи не підвезти його, бо він мешкає десь поруч. Мамчич відмовився і сказав, що ще піде за покупками.

   Припускаю, що Ви могли не чути. Або не акцентували увагу на тому, що беретесь стверджувати.

   Я готова, щоб перевірили кожне з написаних тут мною слів хоч на детекторі брехні. А ви готові засвідчити хоча б просто простий факт, що я була біля озера в той день?

 3. Віктор Боримський 22 Листопада 2011 at 19:24

  Ірино!За ставок готовий перепросити я Вас там особисто не бачив. хоча всю комедію. яка там відбувалась організували Ви.Але те.що Садовськкий не казав те про що Ви написали також чистісінька правда.

  • Ірина Федорів 22 Листопада 2011 at 21:12

   Ну, однозначно я. А хто ж? Пані Семко вірить що за моїм наказом опломбували техніку біля озера. Пан Садовський в сесійній залі заявляє, що в КП “Святошинське ЛПГ” працює мій родич. Більшість селищної ради точно знає, що за моїм наказом працівник ГПУ прибув на сесію.

   І… відкрию Вам, пане Боримський, ще одну таємницю. Нахиліться до монітору, щоб ніхто не почув… Так от… Мій кум – Б. Обама, тому працівники МВС, ГПУ і ті служби що пломбують (уявлення не маю як вони називаються) по дзвінку роблять все що я скажу. Тіки нікому не кажіть. Це буде наша таємниця. Добре? Бо Черніков майже розсекретив нашу західну націоналістичну природу. Обама просив особливо йому нічого не казати, бо він може вплинути на геополітичну ситуацію.

   І є ще одна таємниця, яку я теж попрошу зберегти в секреті. Тільки цю от точно нікому. Путін провів мені автономну газову трубу і доплачує гроші за війну з УкрОпт “Масттеренерго”, бо хоче їх витіснити з ринку і захопти владу над трьома даховими котельнями в Коцюбинському як стратегічними об’єктами в нашій країні. І та труба йде через ліс. І тому ми так хочемо, щоб ніхто її не перерив. Треба щоб нацпарк був. Путін просить гарантій. Тільки теж не можна, щоб хтось знав. Я Вас дуже прошу. Особливо Харченко. Бо розкаже в суді й Володимир Володимирович не буде мною задоволений.

   🙂 А тепер спробуйте застосувати критичний розум і проаналізувати цю інформацію. Де тут правда? Якщо Вас цікавитиме інформація про те, що відбулось біля озера – наберіть, а не послуговуйтесь лише тими джерелами, які Вам розповідають, що я одною рукою тримаю немовля, другою мобільний телефон і на мітлі намотую кола кругом озера, ще й встигаю бути в цей час на сесії. Критичне мислення треба підключати…

   • некоцюбинчанка 23 Листопада 2011 at 23:21

    депутат Федорів, якби я жила в Коцюбинському, я б за вас голосувала:)))) у вас класне почуття гумору. ну і залізна аргументація теж присутня. так тримати:)

 4. aztec 22 Листопада 2011 at 22:17

  Як символічно, що стаття опублікована саме на день демократії в Україні 🙂 От якраз бачимо як “наша еліта” долтримується усіх принципів та стандартів демократії в світі)) “Вєрним путьом ідьом, тавагіщі” 🙂

 5. Вадим, ДОК 23 Листопада 2011 at 09:50

  Ирина, да мечите бисер перед свиньями! Вы- молодчинка и народ с Вами!

 6. гражданин 23 Листопада 2011 at 18:06

  Садовский, Боримский, Черников и все, что тут краем глаза мониторят. Сообщаю, что случилось с главой Бердичева. Он член ПР. Это вам всем на заметку. Глядишь и вас следом… Сядут все? http://www.berdichev.biz/content/view/6618/1/
  ПС для Черникова (2 число не за горами. Там расскажите нам, как же вы в правовом поле за вырубки лесников потаскали по прокуратурам и судам. Вот гражданка Алла захотела и вызвала милицию. Все просто. А для вас 2 число надвигается… тик-так, тик-так)
  🙂

  • Мойша 23 Листопада 2011 at 21:01

   Уважаемый, а что таки будет 2 числа? Проинформируйте общественность? Может опять погромы?Депутатскими ограничатся? Как думаете?

 7. Іван 24 Листопада 2011 at 11:09

  Злочинна влада тестує Громаду на адекватність! Якщо Громада промовчить, то влада далі безпрєдєльнічатиме! Дочекайтесь коли ваші депутати звітуватимуть! Прийдіть та задайте питання! Годі мовчати.

 8. Іван Лисенко 6 Грудня 2011 at 22:40

  Так тримати, пані Ірино! Такі як Ви, і є майбутнє України!
  Вітання від сусідів з м.Буча.
  Сайт “Буча є Буча”
  http://www.buchayebucha.net

 9. Ірина Федорів 7 Грудня 2011 at 14:46

  Вітання Бучі 🙂 Я бачу назва міста дозволила творчо підійти до назви сайту 🙂 колись ми в титрах так обігрували спроби наших чиновників влаштувати в Києві віденський “бал”, а журналістка 5 каналу вдало зробила філологічну сугестію на прізвище народного депутата Бута 🙂

  Щодо майбутнього – то наші діти ним будуть. Ми – теперішнє 🙂 Бачу “Правиця” у Вас в друзях. Привіт Світлані і дяка, що моїх студентів, яким не вдалося цього року в нас зробити захід, вона оперативно допомогла взяти під бучанське крило.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539