Селищна рада програла в касації 5 трикімнатних квартир і залишила громаду без дитсадка

6

Селищна рада позивалась до забудовника багатоповерхового будинку за адресою вулиця Пономарьова 2/2, щоб той виконав умови договору, і програла в касаційній інстанції.

Згідно з умовами договору, “Облжитлобуд” мав надати 4% від загальної площі квартир у комунальну власність громаді селища, а також завершити будівництво і передати громаді приміщення дитячого садка, оскільки там, де тепер багатоповерхівка, був дитсадок №19.

“Судом першої інстанції зазначено, що позивач (Коцюбинська селищна рада – прим. ред.) не довів належним чином факт зносу будівлі дитячого садку саме відповідачем, встановивши лише факт його зруйнування.

Судова колегія погоджується з висновком суду першої інстанції, що позивач, не виконавши умови договору про передачу у власність відповідача будівлі дитячого садку, тим самим  здійснив односторонню  відмову від виконання  основних  зобов’язань за договором, що, відповідно до статті 615 Цивільного кодексу України,  дає право  відповідачу  повністю або частково  відмовитись  від виконання  своїх зобов’язань,”  – йдеться в рішенні суддів касаційної інстанції.

Зокрема договором між селищною радою та забудовником передбачалось “будівництво та безкоштовна передача у власність селищній раді вбудовано-прибудованих приміщень, розташованих на першому поверсі для розміщення додатково дитячих груп, спортивної зали та адміністративно-господарських приміщень за рахунок переведення останніх із дитячого садка №18;

проведення робіт по розширенню приміщень кухні та пральні із встановленням нового обладнання на першому поверсі дитячого садка №18;

проведення робіт по переобладнанню другого поверху дитячого садка №18 (за рахунок звільнених площ адміністративно-господарських приміщень) для розміщення додаткової групи; добудова спортивної зали у дитячому садку № 24 і розміщення на звільненій площі групи для дітей;

відокремлення території вбудовано-прибудованих приміщень від території під житловий будинок; об’єднання приміщень дитячого садка № 18 та приміщень вбудовано-прибудованої частини критим переходом.”

Таким чином громада селища коцюбинське залишилася і без дитсадка №19, і без 5 трикімнатних квартир, площа кожної такої квартири на Пономарьова 2/2 в середньому складає 120 метрів.

Ринкова вартість п’яти квартир становить близько 600 тисяч доларів, дещо менше 5 мільйонів гривень – суму, що дорівнює майже половині річного бюджету селища.

6 коментарів

 1. не депутат 30 Грудня 2011 at 11:53

  Безкоштовна комедія! Ті,хто будував, спочатку занесли Садовському ( через його праву руку Євстєфєєва) пакетик з налічкою аби дали дозвіл на знесення дитсадка. А тепер Садовський і Ко роблять вигляд, що піклуються про громаду! Мовляв, а де ж квартири? Цирк поїхав а Садовський і Ко залишилися…Навіщо ця комедія з судом?

 2. Іван 30 Грудня 2011 at 12:10

  цікаво як коцюбинський плєбс відреагує на черговий плювок в обличчя? Знову втреться та підставиться під наступний?

 3. Серж, Понамарьова 2 Січня 2012 at 03:09

  Впевнений, що справа “договірна”, т.т. керівництво ради запрограмувало з забудовником зорв\язок наперед, звісно за певне лавє.

  Т.т. ніякий д-садок і не повинен був з\явитися ! Звідси і з\явилися “слабкі місця” у договорі і відповідні дії Садовського.

  Злодії …

 4. Іван 7 Січня 2012 at 17:02

  чекаємо від місцевих депутатів хоч якихось адекватних дій у відповідь…

 5. Дмитро Хмельницький 10 Січня 2012 at 11:00

  а вони 10 лампочок, куплених зі “спонсорської допомоги” (40 грн – штука))))) повкручують на стовпах – і народ пищатиме від радості! а “навар” незрівнянно більший виходить на таких оборудках…

 6. Uncle Ы 10 Січня 2012 at 21:44

  Зато коцюбинским нарикам теперь раздолье – помещение на первом этаже дома 2/2 буквально завалено использованными шприцами…

  Лмпочки не повкручивают, не надейтесь – это ж обязанность УЖГХ “Добробут”, а оно и так на ладан дышит…

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539