У селищі немає люків на колодязях суспільного призначення

12

На селищного голову від громадської організації “Самозахист” надійшов лист із проханням вжити необхідних заходів та закрити колодязі люками.

Очільник громадської організації Ігор Домбровський досі чекає на відповідь селищного голови Вадима Садовського.

“Насправді, найкращою відповіддю на наше звернення стало б вирішення проблеми  колодязних шахт у стислі строки, а не фінансування сумнівних дерев’яних парканів що замовляються на власному підприємстві” – повідомив редакції Домбровський.
Фотопідтверження байдужості Селищного голови у якого вдома з люками все добре:

Tagged with: ,

12 коментарів

 1. Лаврентий Палыч 6 Червня 2012 at 15:29

  Да нахрена эти люки нужны, всё равно коцюбинчане скоро заживут фешенебельнее:

  • Сашко 7 Червня 2012 at 14:11

   Эй, чёто ваша ссылка не запускается! О чем хоть ролик?

 2. Дорошенко 7 Червня 2012 at 12:03

  Шановний пане Домбровський!Навішо фоткати території будинків.які обсуговує приватний жек “Добробут”.Пишіть листи їм.а не Садовському у нього як Ви бачите все в порядку.

  • Ігор Домбровський 7 Червня 2012 at 20:49

   Шановний п.Дорошенко, я Вас напевне розчарую,бо наведені фото що підтвержують бездіяльність голови та його команди під умовною назвою: “Спільна мета особистого збагачення за рахунок громади”, зроблені по вул. Бакала, П.Комуни, Залізничній, провулку Шевченка та на “рідній” вулиці голови Вадима Садовського-Червоноармійській! Висновки робіть самі!

 3. гражданин 7 Червня 2012 at 14:20

  Аврора была права! Лаврентий Палыч таки Черников. Ну шизофрения на лицо. Не могут навести порядок в маленьком поселке, так наведут на 4 тыс. га. Рассмешили. А вот в дополнение второй комментарий! Вообще убил. То есть там, где управляет другой ЖЕК, там Садовский не поселковый глава и решать проблему не намерен? А как же безопасность людей? А когда настанут выборы он к людям придет и скажет голосуйте за кого? За Добробуд? А депутат что у нас местный делает? Он тоже не из ЖЕКа и на безопастность населения ему плевать? Ну, качество власти – очевидное. И те кто пишут комментарии – это, очевидно, депутатская гвардия Садовского! Ну, народ знал, за кого голосовать!”

 4. LEX 7 Червня 2012 at 17:40

  Звернення правильне. Мацепу на дибу а Вадіка на кіл(якщо зловимо)! Треба вже зараз налагодити стеження-щоб не втікли до осені!

 5. депутат 8 Червня 2012 at 11:58

  Не пойму визжащий лохторат коцюбинки. Вы нас выбрали вот и не мешайте нам трудиться. Следующий раз выберете других, может даже лучших чем мы. Адиос неудачники. Регионы рулят!

  • Точка 10 Червня 2012 at 21:28

   Депутаты совсем обарзели, еще и издеваются!!!Куда смотрит милиция?

  • LEX 13 Червня 2012 at 17:29

   депутати вже зовсім знахабніли, може думають що прийшли навічно?

 6. Місцевий мешканець 29 Червня 2012 at 00:00

  Депутати прийшли, щоб покращити своє особисте матеріальне становище, що успішно і втілюють у життя, у багатьох по декілька гаражів у всіх гаражних кооперативах селища – і собі, і дітям! а ветерани десятиріччями у черзі, яка нікуди не рухається. От, нажаль, із землею халепа виходить, шановний Депутате! хоча Ви, мабуть, свої “га” успішно продали, бо дуже радієте. Рулите, уважаемый, мы Вам постараемся помочь вырулить всей кучей подальше от общего корыта, коим Вы считаете местную власть. Здесь Вы смелый хамить инкогнито, а если перед избирателями отчитаться о проделанной работе? взять Вашу программку, переписанную друг у дружки с грамматическими ошибками, да пройтись по пунктам? вот здесь Ваш язык окажется в известном месте, хвалиться-то нечем!
  Пора таким хамам по рукам давать, народ!

 7. Володимир 24 Липня 2012 at 14:43

  Шановний пане Домбровський!
  Пройло вже майже два місяці з часу даного звернення до Садовського. Чи надана відповідь як того вимагає Закон про звернення громадян?
  Додатково просив би, по-можливості, спробувати вплинути на “власть імущих” щодо відновлення зруйнованого понад півроку тому асфальтового покриття по вул. Залізничній. Думаю, що моє прохання підтримують сотні коцюбинчан, які щодня ризикують підвернути ногу по розритій дорозі.
  Дякую за небайдужість до проблем селища.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539