“Помста за розкол країни” добралась до Мельника: 20 тисяч листівок поширили Приірпінням

8

Мельник заявив, що обнімав Геращенко. Незграбно

Учаники руху “Помста за розкол країни” цими вихідними здійснили масовий виїзд до передмість Києва, де балотується Петро Мельник.

Активісти всеукраїнської кампанії поширили 20 тисяч листівок та закликали людей голосувати за будь-якого кандидата, окрім Петра Мельника.

Петро Мельник прославився ще у 2004-му році, коли в стінах свого університету агітував студентів голосувати за В. Януковича, прозоро натякаючи, що буде тим, хто не проголосує.

За останній час прояви унікальності цього генерала-полковника податкової міліції, який жодного дня у податковій міліції не працював, почастішали.

На виборах мера Обухова 18 березня 2012 року Петро Мельник силою намагався винести з виборчої дільниці народного депутата Ірину Геращенко, яку до тями довелось потім приводити міжнародним спостерігачам. Все це супроводжувалось принизливими для всіх жінок висловлюваннями, а Мельник заслужив прізвисько “шанувальник жінок” та поплатився кількома зіпсутими бігбордами, з яких вітав жінок із 8 березня (бігборди стояли і після цього дня).

Під час нинішньої виборчої кампанії Петро Мельник примушував студентів та їх родини прописуватись в Ірпені), аби вони проголосували за нього, через що кількість виборців в окрузі раптово зросла на 976 осіб.

Насамперед активісти навідались до Ірпеня, де вплив родини Мельників просто тотальний. Першим заступником міського голови є син Петра Мельника Максим, який отримав цю посаду у віці 22 років.

Рідна сестра депутата-ректора Олена Мельник є головою земельної комісії Ірпінської міської ради.

А племінниця Петра Мельника Тетяна Мацелик була у Ірпінській міськраді секретарем. Потім Тетяна Олександрівна склала повноваження, але її чоловік — Михайло Мацелик — став заступником мера.

Окрім Ірпеня активісти “Помсти за розкол країни” поширили листівки також у селищах міського типу Коцюбинське і Гостомель, які також підпорядковуються Ірпінські міськраді, маючи при цьому свої селищні ради.

Загалом було поширено понад 20 тисяч листівок з роз’ясненням, чому не треба голосувати за Петра Мельника (в т.ч. і на організованому в Гостомелі Партією регіонів ярмарку). Ці листівки містили також заклик не продавати свій голос й не піддаватися тиску та погрозам.

Декілька разів молодики специфічної зовнішності, ховаючи цю зовнішність під капюшонами, погрожували активістам, іноді — намагалися вирвати в них з рук листівки. Але швидко зникали при вигляді фотоапаратів та відеокамер.

До речі, сам Петро Мельник “соромиться” афішувати свою приналежність до Партії регіонів.

Ректор-депутат користується символікою, яка дуже схожа на символіку “Нашої України” зразку 2002 року.

Мабуть, Петро Мельник вірить у містичні речі. Адже саме під цієї символікою у 2002 році в 95-му виборчому окрузі були виграні вибори до Верховної Ради. Тільки не Петром Мельником, який посів друге місце, а тодішнім нашоукраїнцем Євгеном Жовтяком. А на повторних виборах у тому ж 2002 році знову ця символіка стала на перешкоді депутатства Петра Мельника. У 18-му виборчому окрузі він програв вибори ще одному тодішньому нашоукраїнцю Миколі Одайнику.

За матеріалами сайту “Вставай.info”

Довідково:

Кампа?нія «По?мста за розко?л краї?ни» — всеукраїнська громадянська кампанія, спрямована на недопущення прийняття законопроекту «Про засади державної мовної політики» № 9073 та на знівелювання негативних наслідків від прийнятого закону «Про засади державної мовної політики» № 5029-VI. Полягає у пониженні рейтингів народних депутатів та політичних партій, які голосували за законопроект у Верховній Раді України, а також у пониженні рейтингів та іміджу інших осіб, що своїми діями сприяли прийняттю законопроекту. Кампанія відбувається у рамках тривалішої кампанії «Займіться ділом, а не язиком!». Після прийняття законопроекту та набуття ним чинності кампанія триває з метою недопущення подальшої участі цих політичних сил та осіб в політичному житті України та/або якнайскорішому припиненню цієї участі.

8 коментарів

 1. LEX 17 Жовтня 2012 at 18:41

  молодці свободівці-гарно Петруню причесали! Але чому забули про Цікаленка та потенційну тушку Войцеха?

  • trydence@gmail.com 10 Січня 2013 at 11:56

   До чого тут свободівці?

 2. владимир 17 Жовтня 2012 at 21:12

  Выборы пройдут, а людям жить дальше. Меня всегда раздражала позиция кандидатов, антикадидатов, партий и движений вывалят на стены, столбы деревья этот мусор и болтается он потом по нескольколет с надоевшими всем рожами. За все надо нести ответственность. Перед тем как запускать для розклейки бездумную молодежь, заплатив им на пиво, рух “Помста за розкол країни” и др. должен был перечислить на счет комунальных служб адекватную сумму на уборку поселка. Тогда бы и по аккуратнее были и почесному бы было

  • trydence 10 Січня 2013 at 12:01

   Перед тим як звинувачували активістів у проплаченості, пред’являйте докази. Розвелося бездарів, які тільки в інтернеті триндять і нічого не роблять, так ще й критикують тих, хто робить.

 3. goga 18 Жовтня 2012 at 00:09

  Таким отморозкам которые обклеюют всяким заказным дерьмом подезды лифты и общественые места нужно бить репу на месте и заставлять згрызать зубами. Я бы лично розмазал по забору того урода кто 80 летней одинокой бабушке обклеил весь забор анти агитацией на клей ПВА и как она с слезами на глазах отдерала этот клей ведь она этэтот забор пол лета красила своими руками. Ну разве не подонки?! А вы их выставляете героями. себе на входную дверь навешай и радуйся.

  • LEX 18 Жовтня 2012 at 18:03

   Най один раз наклеять бабці на паркан,щоб потім 5 років не “гризла лікті”, коли обдурена проголосує за ригів: мельників, цікаленків та войцехів. А слово “падонкі” має зовсім інше значення. Вчи матчастину умнік.

  • trydence 10 Січня 2013 at 11:59

   Ніхто на приватні паркани не клеїв. Перш ніж звинувачувати у чомусь, майте докази. І взагалі я стерплю листівку на паркані, аде не стерплю владу ригівську при владі, яка в 100 разів вкраде в кожного таких парканів.

Напишіть відгук

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539