Як Петро Мельник став почесним громадянином Коцюбинського / Колонка автора

1

На день селища Коцюбинське вся громада селища дізналась, кого ж обрали почесним гомадянином селища.

“Всій громаді пояснили, хто є нашими піклувальниками. Почесне “громадянство” дали таким “чесним” людям як нардепу Петрові Мельнику та депутату облради Наталії Семко. Не так давно вони відкрили нашій громаді для купання лісове озеро, де рівень кишкової палички, згідно з перевіркою СЕС та прокуратури мало не в 5 разів перевищував норму. Без тіні сумніву сказали дітям там купатись, роблячи собі передвиборчий піар,” – говорить здивований присвоєнням такого звання Мельнику та Семко присутній під час святкування Дня селища коцюбинчанин Ігор Домбровський.
“Звісно, тепер їх залшилось возвеличити в лик святих і канонізувати. Наші запитання щодо дерибану лісу місцевою владою і Петро Мельник, і Наталія Семко свого часу неодноразово ігнорували, покриваючи при цьому свого протеже – селищного голову Коцюбинського Вадима Садовського,” – додає він.

Незадовго до Коцюбинського “громадянство” дали Мельнику ще й у Вишневому, але влада Коцюбинського, як виявилось, дала Мельнику це звання авансом.

День селища святкували на початку вересня, а депутатам на сесії це питання ставили до голосування лише кілька днів тому (24 голоси – за, 1 – проти (мій), 1 – утримався (депутат Хвостенко, який хоч і входить у “Спільну мету” \ = дерибан лісу\, але піднімав перед Семко питання несанкціонованих фекальних стоків у лісовий ставок).

Зараз музична школа Коцюбинського на межі закриття. На останній сесії, на якій присвоювали звання “почесним”, підняли платню мало не вдвічі, але це, звісно, проблеми не вирішує.

Ми звернулися до кандидатів в депутати за благодійною допомогою і двоє зголосилось її надати.

Коли вчора ввечері ми прийшли на батьківські збори, то я запитала голову освітньої комісії Вадима Казімірова, чи він звертався до Мельника.

Казіміров пояснив, що нема до кого звертатись, бо Мельник у таких випадках може дати тільки календарики і прапорці.

Селищний голова телефонував Мельнику, але той сказав перетелефонувати.

Одна з мам на батьківських зборах запропонувала звернутися як не до Мельника, то хоч до Наталії Семко, бо вона має своє підприємство й теж стала почесним громадянином.

Селищний голова Садовський на таку пропозицію обурився й сказав, що Семко не балотується. Садовський цинічно запропонував мамі самій внести свої гроші на благодійні рахунки замість Семко.

“Казнокради. Всі соки з держави витиснули, як прес-машина. Так довго розказували нам на зборах, що немає грошей, і хоч би хто подумав, як вирішити питання. Бояться розголосу й скандалу, що вони перед виборами до такого стану доуправлялись. Собі ділянки в лісі понабирали. Так продайте їх й перерахуйте викладачам на зарплату гроші. Якби гроші клали не собі в кишеню, а в бюджет, то у нас тоді б тула вже Силіконова долина, а не помийка,” – говорить одна з обурених мам на виході з батьківських зборів.

“Садовський відчуває себе удільним князьком. Відноситься до села, як до своєї території, з якої треба викачати гроші на свої рахунки за кордон,” – додає вона.

Більшість батьків найбільше обурює те, що їх просто зібрали, щоб поставити перед фактом: грошей нема, платити треба вдвічі більше.

Тому виникає питання, що зроблять для музичної школи почесні громадяни Коцюбинського завтра, якщо навіть перед виборами, з слів голови освітньої комісії Казімірова, батьки в такій ситуації можуть помахати прапорцями й подивитися на календарики, де написано: “З добром до людей”.

УП. Ірина Федорів

1 Comment

  1. з вулиці Шевченка 27 Жовтня 2012 at 20:44

    Скажіть, а що взагалі дає титул – почесний громадянин Коцюбинського? Що воно таке? А де можна дізнатися хто ще крім цих пройдисвітів Семко і Мельник почесні громадяни нашого селища?

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539