Передвиборча програма Вячеслава Кутового

5

Кутовой Вячеслав.jpgЯ, Кутовий Вячеслав Григорович, підтримую встановлення влади народу над Президентом і депутатами через закони про імпічмент президента Януковича та закон про відкликання народного депутата, якщо останній не виконує своїх зобовязань.

Усвідомлюючи свою відповідальність перед Українським народом і Об`єднаною опозицією «Батьківщина», яка висунула мене кандидатом в народні депутати України, беру на себе такі зобов`язання:

1. Вступити до фракції Об’єднаної опозиції «Батьківщина» у Верховній Раді VII скликання та не виходити з неї протягом дії мандату, наданого мені виборцем.

2. Голосувати лише особисто, підтримати закон про кримінальну відповідальність за голосування картками інших депутатів.

3. Особисто проголосувати за закони, спрямовані на виконання Програми Об’єднаної опозиції, зокрема за закон про процедуру імпічменту, за імпічмент Януковича та за закон про відкликання народного депутата.

4. Дбати про свою людську і політичну репутацію, публікувати у ЗМІ регулярно, раз на рік свою декларацію про доходи та видатки.

У разі невиконання цих зобов’язань присягаюся написати заяву про складання депутатських повноважень.

Я йду у депутати, щоб сприяти встановленню принципів, які запропонувала Об’єднана опозиція: Справедлива держава, Чесна влада, Гідне життя.

Я зроблю все від мене залежне, щоб звільнити  Юлію Тимошенко, Юрія Луценка, усіх політичних в’язнів, припинити політичні репресії.

Кожен громадянин країни достойний гідного життя, повинен мати можливість працювати і гідно заробляти. Тому я підтримую Програму стимулювання економіки Об`єднаної опозиції.

Людина має отримувати зарплату, яка відповідає сучасним потребам: прожитковий мінімум і мінімальна заробітна плата будуть доведені до 2400 грн., зарплата бюджетників буде збільшена щонайменше вдвічі.

Будуть встановлені однакові правила нарахування пенсій для всіх та скасовані спеціальні пенсії. Її розмір буде залежати від трьох чинників: трудового стажу, умов праці та заробітку.

Ми гарантуємо усім доступність до якісної, сучасної освіти, встановимо законом обсяг медичних послуг, які надаватимуться безкоштовно.

У бідному суспільстві не повинно бути багатих посадовців, їх пільги будуть скасовані, а витрати на утримання органів влади будуть скорочені удвічі.

Ми  проведимо антикорупційну люстрацію – перевірку відповідності витрат і вартості майна чиновників задекларованим доходам. Нечесні будуть відповідати за законом.

Суд, прокуратура, міліція будуть захищати права людей, а не порушувати їх. Суддівський корпус буде тотально очищений. На посади суддів мають прийти  молоді, освічені громадяни.

Ми повернемо народу розкрадене. Проведемо ревізію результатів державних закупівель та приватизації, здійснених нинішньою владою.

Я, як і всі мої однодумці по Об`єднаній опозиції, зроблю все можливе для захисту української мови як основи державності. Я бачу Україну повноправним членом Європейської спільноти і працюватиму для цього.

Я добре знаю ті проблеми, що турбують жителів мого виборчого округу. Беру на себе зобов’язання перед своїми земляками домогтися від місцевих органів державної влади:

 1. 1. Покращити стан житлово-комунального господарства:
 • переглянути тарифи в напрямку зменшення, тому що вони завищенні, економічно – необґрунтовані і не якісні;
 • проводити капітальний ремонт житлового фонду, в т.ч. дахів під’їздів, освітлення, заміну ліфтів, термін експлуатації яких понад 25 років;
 • організовувати вивіз сміття із приватного сектору в містах та селах;
 • вирішити проблему Крюківщинського сміттєзвалища, щоб уникнути екологічної кризи.
 1. 2. Поліпшити медичне обслуговування населення, в т.ч. в стаціонарних закладах, забезпечити медикаментами.
 2. 3. Збільшити кількість дошкільних закладів, культурно-мистецьких центрів.
 3. 4. Створити нові робочі місця, в т.ч. для молоді.”

Програма Вячеслава Кутового створена на тому ж самому комп’ютері, що і програма Євгена Жовтяка (Автор: User та Учреждение: RePack by SPecialiST – Жовтяк Є.Д. і Кутовий В.Г.).

5 коментарів

 1. Избиратель 1 Листопада 2012 at 18:48

  Читаешь и слезу вытираешь!С деятелем разговор будет короткий,или членство во фракции не буду говорить в какой или прощай “ГАЗОВИК”.Посмотрим,что выберет деятель?

 2. Алексей 2 Листопада 2012 at 07:20

  Честно говоря раздражают люди, которые даже имя свое не пишут когда комментируют других людей !!!

 3. з вулиці Шевченка 4 Листопада 2012 at 10:33

  Програму цікаво читати після років двох діяльності депутата. А зараз ці прграми у всіх однакові, що у регіоналів, що у свободівців. Правду кажучи, ми ж голосували не за Кутового, а за представника опозиції. Прізвище не грало ролі. Головне – не пустити до Ради пройдисвіта Мельника. Уявляю, шоковий стан Садовського- ще одного пройдисвіта від регіонів.

 4. Гость 5 Листопада 2012 at 14:39

  Пока программа не впечатлила.. про работу в нашем регионе сказано мало.
  И вообще, слово “люстрация” в программах партий/кандидатов действует негативно.
  Посмотрим …

 5. Гость 5 Листопада 2012 at 14:42

  Ой, только что прочитала!!! жесть! 🙂

  “Програма Вячеслава Кутового створена на тому ж самому комп’ютері, що і програма Євгена Жовтяка (Автор: User та Учреждение: RePack by SPecialiST – Жовтяк Є.Д. і Кутовий В.Г.).”

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539