Як рятуються коцюбинчани на неприбраних вулицях
— 16 Січня 2013 5Коцюбинчанка Оксана щодня взуває кригоходи, бо боїться впасти на неприбраному бездоріжжі в селищі.
“Я побачила в новинах політиків, які мали такі кригоходи на ногах на саміті у Давосі. Там гірська місцевість й вони таке носять, аби не впасти перед камерами. Потім біля приміщення знімають. Якось натрапила в гіпермаркеті, коштували кількасот гривень. Ніхто не брав, видно не розуміють, навіщо це,” – говорить жінка.
“Ціна впала потім до 10 гривень. Я купила всій своїй родині, бо дуже боюсь невдало впасти. У нас не гірська місцевість. Але у нас свій “Давос” – населений пункт для народу, який згоден пробачити владі, яка жирує за наші податки, все, навіть загрозу для нашого здоров’я і для здоров’я наших дітей,” – додає вона.
На бездоріжжя в селищі скаржаться не лише пішоходи, але й водії маршруток.
“З першого дня снігопаду не сиплять ні сіллю, ні піском. Нічого не прибирають. Під кашею снігу суцільна крига. З машиною автобусу розминутися на дорозі неможливо,” – говорить водій на маршруті 393.
В УЖКГ “Біличі” повідомили, що на нещодавні звернення щодо розширення дороги для транспорту відреагували оперативно.
5 коментарів
А зачем реагировать на людей? Ведь у Садовского полноприводной джип “Субару”, так что он не боится разбить свои часы при падении стоимостью больше 50000,оо грн.
У Евстифеева также крутой джип стоимостью 70000,00 долларов, и он также не знает что такое ходить пешком как это делают его выборцы, которым он раздавал на выборах в 2010 году по 200грн. за голос.
Моєму обуренню немає меж, в мене таке враження, що наші мешканці для нашого селищного голови просто бидло. Я часто буваю в Бучі, чому там прибирають а у нас ні? Елементарно було б прибрати хоча б біля магазинів, де кожен власник підтримував свою територію в належному стані. А біля мосту що робиться, там просто гори льоду і людина, яка спускається з мосту біля магазину може посто вбитися. Було б доцільно зробити депутатський запит скільки солі і піску закупив УЖКГ Біличі на цю зиму і скільки дійсно використано (не на папері), адже всі ці витрати складають калькуляцію в квартплаті, яку ми з вами сплачуємо.
Дорога Оксано!Якщо Ви не володієте достовірною інформацією, то не потрібно вводити інших в оману, вартість посипки та чистки доріг не входить в розрахунок тарифу за квартирну плату.На сайті Коцюбинської селищної ради опубліковані структура та розмір тарифу, для загального розвитку можете ознайомитись, і не писати чого не розумієте.
Вы абсолютно правы уважаемая Инна, но посыпка и очистка дорог это обязанность местной власти и это статья расходов местного бюджета, который наполняется местными налогами, которые уплачиваются предприятиями Коцюбинского, которых кстати не так уж мало. Но бульдозеры вместо того чтоб чистить дороги уничтожают предприятия расположенные в поселке и наполняют местный бюджет.
http://kotsubynske.com.ua/2013/01/17/jak-znyschyly-v-selyschi-pidpryjemstvo-jake-platylo-podatky-j-stvorjuvalo-novi-robochi-miscja-kolonka-avtora/comment-page-1/#comment-1905
Спокойно граждане, предприятиям Вадима Ивановича ничего не угрожает.