Як рятуються коцюбинчани на неприбраних вулицях

5

Коцюбинчанка Оксана щодня взуває кригоходи, бо боїться впасти на неприбраному бездоріжжі в селищі.

“Я побачила в новинах політиків, які мали такі кригоходи на ногах на саміті у Давосі. Там гірська місцевість й вони таке носять, аби не впасти перед камерами. Потім біля приміщення знімають. Якось натрапила в гіпермаркеті, коштували кількасот гривень. Ніхто не брав, видно не розуміють, навіщо це,” – говорить жінка.

“Ціна впала потім до 10 гривень. Я купила всій своїй родині, бо дуже боюсь невдало впасти. У нас не гірська місцевість. Але у нас свій “Давос” – населений пункт для народу, який згоден пробачити владі, яка жирує за наші податки, все, навіть загрозу для нашого здоров’я і для здоров’я наших дітей,” – додає вона.

На бездоріжжя в селищі скаржаться не лише пішоходи, але й водії маршруток.

“З першого дня снігопаду не сиплять ні сіллю, ні піском. Нічого не прибирають. Під кашею снігу суцільна крига. З машиною автобусу розминутися на дорозі неможливо,” – говорить водій на маршруті 393.

В УЖКГ “Біличі” повідомили, що на нещодавні звернення щодо розширення дороги для транспорту відреагували оперативно.

Tagged with:

5 коментарів

 1. партизанка Зоя 16 Січня 2013 at 21:40

  А зачем реагировать на людей? Ведь у Садовского полноприводной джип “Субару”, так что он не боится разбить свои часы при падении стоимостью больше 50000,оо грн.
  У Евстифеева также крутой джип стоимостью 70000,00 долларов, и он также не знает что такое ходить пешком как это делают его выборцы, которым он раздавал на выборах в 2010 году по 200грн. за голос.

 2. Оксана 17 Січня 2013 at 10:55

  Моєму обуренню немає меж, в мене таке враження, що наші мешканці для нашого селищного голови просто бидло. Я часто буваю в Бучі, чому там прибирають а у нас ні? Елементарно було б прибрати хоча б біля магазинів, де кожен власник підтримував свою територію в належному стані. А біля мосту що робиться, там просто гори льоду і людина, яка спускається з мосту біля магазину може посто вбитися. Було б доцільно зробити депутатський запит скільки солі і піску закупив УЖКГ Біличі на цю зиму і скільки дійсно використано (не на папері), адже всі ці витрати складають калькуляцію в квартплаті, яку ми з вами сплачуємо.

 3. Інна 18 Січня 2013 at 13:38

  Дорога Оксано!Якщо Ви не володієте достовірною інформацією, то не потрібно вводити інших в оману, вартість посипки та чистки доріг не входить в розрахунок тарифу за квартирну плату.На сайті Коцюбинської селищної ради опубліковані структура та розмір тарифу, для загального розвитку можете ознайомитись, і не писати чого не розумієте.

  • Olga 18 Січня 2013 at 20:01

   Вы абсолютно правы уважаемая Инна, но посыпка и очистка дорог это обязанность местной власти и это статья расходов местного бюджета, который наполняется местными налогами, которые уплачиваются предприятиями Коцюбинского, которых кстати не так уж мало. Но бульдозеры вместо того чтоб чистить дороги уничтожают предприятия расположенные в поселке и наполняют местный бюджет.

   http://kotsubynske.com.ua/2013/01/17/jak-znyschyly-v-selyschi-pidpryjemstvo-jake-platylo-podatky-j-stvorjuvalo-novi-robochi-miscja-kolonka-avtora/comment-page-1/#comment-1905

   • Сашко 22 Січня 2013 at 14:52

    Спокойно граждане, предприятиям Вадима Ивановича ничего не угрожает.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539