У селищі немає приміщення для постійної приймальні Кутового

1

Народний депутат Вячеслав Кутовий (ВО “Батьківщина”) звернувся до селищного голови Вадима Садовського (член “Партії регоінів”) з проханням надати приміщення для громадської приймальні.

“Вільних приміщень для організації роботи громадської приймальні в селищній раді не має… На час проведення особистого прийому виборців Вам буде надане відповідне приміщення. Графік прийому виборів буде доведений до відома вчасно,” – йдеться у відповіді з помилками за підписом селищного голови Садовського.

Мешканці селища Коцюбинське безперешкодно матимуть змогу звернутися до громадської приймальні в м. Ірпені,” – резюмує Садовський.

Помічник Вячеслава Кутового в Коцюбинському такою відповіддю незадоволений.

“Вячеслав Кутовий буде в селищі раз на квартал приймати людей особисто, як і обіцяв. Але він дуже б хотів, щоб у той час, коли його особисто не буде, його помічники в усіх населених пунктах округу могли вести прийом громадян, записувати їхні зауваження, скарги та пропозиції, систематизувати все й оперативно передавати народному депутату,” – коментує відповідь помічник Кутового – Олексій Туровський.

“Зараз, виходить, селищна рада дає народному депутату приміщення лише в той, час коли він приймає громадян особисто. Тобто або людина чекатиме зустрічі раз на квартал, або їде в Ірпінь,” – коментує відповідь голови селищної ради помічник Кутового в Коцюбнському – Олексій Туровський.

Показовим є той факт, що звернення Кутовий відправив 9-го січня, а відповідь йому написана 18-го січня. Таким чином для надання відповіді місцева влада вичекала максимальний строк – 10 днів з моменту отримання звернення.

1 Comment

  1. Агузаров 6 Лютого 2013 at 23:39

    А для мельника место было…

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539