Як депутат з Одеської області та його родичі стали власниками Біличанського лісу / Колонка автора

0

Хто гучніш кричить: “Тримай злодія!!?” Сьогодні Голова Верховної Ради оголосив про створення міжфракційного депутатського об’єднання “За зберження Біличанського лісу”.

Тим часом активісти разом із журналістами продовжують аналіз прізвищ тих, кому насправді дістались ділянки в скандальному Біличанському лісі.

З-поміж інших прізвищ, вдалось у пошуковиках розшукати доволі рідкісне – Голембієвський. На сайті Балтської районної ради він значиться як депутат.

Яким чином депутат районної ради Одеської області дізнався про роздачу ділянок у 2008 році й написав заяву, коли самі коцюбинчани про це не знали?

“По просьбі человєка писав – Новікова з Вінниці, наш далекий родич. Тут багато таких як ми – півсела. Багато в селі понаписувало заяв. Ніхто не знав що противозаконно. Ми написали довіреність, а як там діло – ми не знаємо,” – пояснює, як став власником 15соток лісу депутат Балтської селищної Одеської області Станіслав Голембієвський.

Заяву на землю написали дружина депутата та його рідний син Дмитро, який став власником 15 соток на міфічній вулиці Молодіжній.

З слів Голембієвського вони не отримали ніякого зиску, але й досі їм приходять різні папірці, ймовірно позови чи повістки.

Він і дружина отримали теж по 15 соток рекреаційного ресурсу держави на не менш міфічній вулиці – Зеленій. Але хто є власником зараз – невідомо, бо, які і студенти Дніпропетровська ці люди стверджують, що написали на когось довіреності.

Його односельчани з Одеської області Міхполь Ольга Володимирівна та Міхполь Григорій Павлович теж написали заяви на землю в київському лісі й виявились вчасно проінформованими щодо роздачі землі.

Коцюбинчани ж дізнались про те, що їхня влада щедра на ділянки лише після дерибану у 2009 році. У цей час на депутата з Одеської області й його родичів вже були оформлені ділянки.

Активісти продовжують аналізувати список з 501 особи, яким у 2008 році крадькома селищна рада Коцюбинського роздери банила ділянки.

Раніше ми вже писали про те, як ділянки оформлювались на підставних осіб Дніпропетровської області. В довірливих студентів видурювали копії їхніх паспортів та ідентифікаційних й хтось скористався їхнім правом отримати по 15 соток. Відповідно більше безкоштовно ці люди від держави нічого не отримають.

Завдяки джерелам правоохоронних органів вдалося підтвердити поодинокі випадки розслідувань.

Виявляється,влада селища з-поміж 501 ділянки наділила мешканців Дніпропетровська рекреаційним ресурсом країни. Таких у Дніпропетровській області виявилось понад 200. Це майже половина всіх родерибанених ділянок.

Слідчий СВ Ірпінського МВ ГУМВС України в Київській області у своїй постанові зазначив, що заяви громадян були надруковані невстановленою особою, підписи були нею ж підроблені та зареєстровані в селищній раді за вказівкою селищного голови Садовського.

Коцюбинська ж влада продовжує займатися окозамилюванням й хоче переконати односельчан, що дбає за них й виставляє владу Києва, яка вже погодилась своїм рішенням створити в Біличанському лісі Національний парк, в особі нещадного ворога.

Щоправда під час дерибану 501 ділянки депутати Коцюбинського не задавались питанням, чому віддають близько 70 ділянок киянам, а не коцюбинчанам, це тепер, щоб уникнути відповідальності, вони розповідатимуть людям про те, що і вони якось, колись, десь отримають землю.

Але люди в це вже не вірять й підтримують позицію активістів створити Національний парк.

Яка ж квота припала під час дерибану 2008 року на Коцюбинське? Близько 80 ділянок.

Звісно, варто проаналізувати, хто їх отримав. Депутатський корпус налічує близько 30 осіб.Їхні родичі й близькі люди. Дуже великою була квота Старовойта Андрія, який перший вирубав ділянку з лісом, проголосив себе монахом шаолінь й має тепер свою пагоду в лісі, який має належати громаді.

Квота Старовойта складала щонайменше 5 людей.

Решта ділянок оформили на мешканців Вінницької, Житомирської, Київської (не смт. Коцюбинське),Черкаської та Запоріжської областей.

Тому, коли влада селища каже про те, що думає про громаду – вона цинічно говорить неправду й захищає свій інтерес – свої ділянки й прикриває дери банників, які стоять за цим дерибаном на рівні Київскої області.

На останній сесії селищної ради депутати знову проголосували за дерибан лісу. Фактично вони затвердили зону забудови й замість лісу бачать будинки понад 20 поверхів, де мають мешкати7 тисяч людей. І при цьому депутати пропонують, щоб забудовники побудували два дитсадки на пару сотень місць. У 7 тисяч людей буде дітей значно більше ніж кілька сотень, тому всі вони будуть претендувати на інфраструктуру селища, де з 4дитсадків через невміле управління й так залишилось 2 дитсадки,” – говорить Олексій Туровський, помічник народного депутата Вячеслава Кутового.

Помічник депутата наголошує, що зараз в селищі понад півтисячі дітей не забезпечені місцем в дитячому садочку. Він також акцентує увагу на тому, що дітям нових мешканців треба буде ставати на облік до лікарів і це при тому, що існування лікарні у селищі і так під загрозою зникнення через реформу

“Більше того, дивує той факт, що депутати у своєму рішенні довірили вирішувати долю лісу комунальному підприємству, про яке на даний момент нічого не відомо.Хто є його керівником? Вся комунальна власність – це власність громади, а долю її вирішують окремі депутати й передають підприємству, яке невідомо коли створене. Нами підготовлене звернення народного депутата на селищного голову,щоб отримати інформацію, що це за комунальне підприємство, хто є його засновником і хто ним керує. Дивує, що депутати ради, проголосували за те, щоб якесь КП вирішило долю лісу, але навіть не поцікавились, що це за комунальне підприємство,” – додає Туровський.

Поки триває запекла боротьба між дерибанниками й правоохоронними органами, прокуратура Київської області в судах відстоює рекреаційний ресурс держави, подаючи сотні позовів проти незаконних рішень.

Перед нашими очами у лавах прокуратури відбувається нечуваний прогрес з моменту проголошення незалежности України. До Ірпінського міського суду захищати рекреаційний ресурс держави в інтересах України сьогодні прийшов особисто прокурор Київської області – Михайло Витязь.

“Позиція прокуратури в цьому питанні принципова – земля, що незаконно вилучена з державної власності, має бути повернута державі. Компромісів у цьому питанні не буде. Прокуратура встановила, що більше 60 га земель Біличанського лісу роздано юридичним та фізичним особам з порушенням земельного та містобудівного законодавства. Позови, які зараз розглядаються у суді, заявлені з однією метою- усунути порушення законодавства України, допущені Коцюбинською селищною радою, ліс повернути державі.Інших варіантів не буде,” – стверджує прокурор Київської області Михайло Витязь.

Михайло Витязь приїхав на судове засідання, на яке сьогодні не з’явився відповідач – підставна особа з Дніпропетровської області.

Як стало відомо, що в Ірпінському суді вже прийняли два рішення, якими скасували перший акт права власності на землю та реєстрацію кооперативу “Біличанка”.

Але попереду ще сотні судів і не одна інстанція.

Президенту під силу поставити крапку у 5-літній війні за збереження Біличанського лісу. Зараз голова міжфракційного депутатського об’єднання “За збереження Біличанського лісу” Вячеслав Кутовий та близько 50 депутатів, що представляють різні політичні сили, готують відповідне звернення до гаранта з метою негайного надання Біличанському лісу природоохоронного статусу – національного парку.

Ми всі чекаємо на указ, який зупинить безпрецедентний і зухвалий дерибан місцевої влади селищ Коцюбинське та Гостомель, за яким, як нам повідомили наші джерела, стоять чиновники обласного рівня – заступник голови КОДА та заслужений юрист України Андрій Спаський та депутат облради Вадим Башун.

Наші джерела стверджують, що ділянки від підставних перейшли до депутатів облради попередньої та цієї каденції. Тут є чимало як опозиційних, так і провладних “слуг народу”.

Не можна допустити, щоб кілька обласних чиновників відверто нівелювали знакове доручення президента.

Залишається сподіватися, що і Віктор Янукович, і Анатолій Присяжнюк знайдуть управу на людей, які підставляють все керівництво області й відверто нівелюють доручення президента України.

Наталія Соколенко. УП.

Список власників земельних ділянок – дані оноввлюються

1. Линник Тетяна Григорівна Травнева 11, 8 соток 3210946200:01:0410006 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Ірпені, вул. Київська, 49-а)

2. Кузьміч Вадим Вікторович Травнева 12, 15 соток 3210946200:01:0410020, особа, що отримала ділянку, є екс-депутатом Коцюбинської селищної ради, станом на 2013 рік є членом виконкому ради, мешкає за адресою смт Коцюбинське, вул. Пономарьова, 6/1, кв. 45)


3. Сіліна Людмила Іванівна Травнева 13, 8 соток 3210946200:01:0410007 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві, вул. Райдужна, 63, кв. 128)

4. Гончарук Світлана Євгенівна Травнева 14, 15 соток 3210946200:01:0410021 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради попереднього скликання, мешкає смт Коцюбинське, вул. Пономарьова, 18, кв. 54)

5. Прохорчук Роза Миколаївна Травнева 15, 8 соток 3210946200:01:0410022 (завідувачка поліклінікою селища Коцюбинське, мешкає в смт Коцюбинське, вул.Залізнична, 9, кв. 8)

6. Пегета Марія Іванівна Травнева 16, 15 соток 3210946200:01:0410022 (депутатка Коцюбинської селищної ради, мешкає в смт Коцюбинське, вул. Пономарьова, 28, кв. 69)

7. Вашуленко Микола Самійлович Травнева 17, 8 соток 3210946200:01:0410009 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Коцюбинському, вул. Меблева, 5, кв. 4)

8. Чорногор Оксана Миколаївна Травнева 18, 15 соток 3210946200:01:0410023 (“тезка” депутата коцюбинської селищної ради)

9. Легенчук Галина Миколаївна Травнева 19, 8 соток 3210946200:01:0410010 (“тезка” секретаря виконкому Коцюбинської селищної ради, призначеної 1982 році)

10. Лебанідзе Йосип Шалвович Травнева 2, 15 соток 3210946200:01:0410015 (“тезка” депутата Коцюбинської ради попереднього скликання)

11. Концеба Василь Костянтинович Травнева 20, 15 соток 3210946200:01:0410024 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради)

12. Лютенко Олена Анатолівна Травнева 21, 8 соток 3210946200:01:0410011 (“тезка” працівника Коцюбинської селищної ради)

13. Мамич Микола Якович Травнева 22, 15 соток 3210946200:01:0410025 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради)

14. Резніченко Катерина Григорівна Травнева 23, 8 соток 3210946200:01:0410012 (“тезка” Заступник декана з навчальної роботи факультету фінансів та банківської справи, старший викладач кафедри соціології, педагогіки та психології, Національний університет Державної податкової служби України в м. Ірпінь)

15. Нетяга Тамара Анатолівна Травнева 24, 15 соток 3210946200:01:0410026 (“тезка” директора ліцею селища Коцюбинське)

16. Кривенко Іван Васильович Травнева 25, 8 соток 3210946200:010410013 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Коцюбинському)

17. Ковтач Таїсія Олександрівна Травнева 26, 15 соток 3210946200:01:0410027 (Ковтач Олександр – секретар селищної ради Коцюбинського, ймовірно його донька. В інтерв’ю телеканалу СТБ олександр Ковтач підтверджував, що його донька отримувала земельну ділянку)

18. Тарасенко Олена Василівна Травнева 27, 8 соток 3210946200:01:0410014 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

19. Сова Марія Євгенівна Травнева 28, 15 соток 3210946200:01:0410028 (екс-депутатка попереднього скликання селищної ради, яка і роздала цю 501 ділянку, член політичної партії “Пряма дія”, соратниця Жаркова та старовойта, який першим вирубав дерева на своїй ділянці для забудови, проживає смт. Коцюбинське, вул. Чапаєва, 3)

20. Мацепа Світлана Дмитрівна Травнева 29, 15 соток 3210946200:01:0420145 (Мацепа Дмитро – заступник селищного голови, ймовірно донька)

21. Венгрик Ірина Олександрівна Травнева 3, 8 соток 3210946200:01:0410002 (ймовірно донька Ворзельського селищного голови Венгрика Олександра Пилиповича)

22. Малярчук Олександр Степанович Травнева 30, 15 соток 3210946200:01:0420144 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

23. Ткачов Олександр Валентинович Травнева, 31, 15соток 3210946200:01:0420146 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

24. Тропін Кирило Георгійович Травнева 32, 15 соток 3210946200:01:0420143 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

25. Небибко Дмитро Ростиславович Травнева 33, 15 соток 3210946200:01:0420147 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

26. Волконська Лариса Миколаївна Травнева 35, 15 соток 3210946200:01:0420148 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

27. Махайдеров Володимир Олександрович Травнева 38, 15 соток 3210946200:01:0420140 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

28. Римаренко Ігор Васильович Травнева 4, 15 соток 3210946200:01:0410016 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради)

29. Трикозюк Олег Олександрович Травнева 40, 15 соток 3210946200:01:0420139 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

30. Рященко Валерія Анатоліївна Травнева 42, 15 соток 3210946200:01:0420138 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

31. Логінов Павло Сергійович Травнева 44, 15 соток 3210946200:01:0420137 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

32. Тягло Сергій Вікторович Травнева 45, 15 соток 3210946200:01:0420153 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

33. Ковальов Ігор Володимирович Травнева 46, 15 соток 3210946200:01:0420136 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

34. Хомич Володимир Федорович Травнева 48, 15 соток 3210946200:01:0420135 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

35. Богач Олександра Миколаївна Травнева 5, 8 соток 3210946200:01:0410003 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Ірпені)

36. Удовицький Сергій Сергійович Травнева 50, 15 соток 3210946200:01:0420134 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, документи оформлював Гурген Степанян)

37. Душка Сергій Ігорович Травнева 52, 15 соток 3210946200:01:0420133 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

38. Григор’єва Наталія Веніамінівна Травнева 54, 15 соток 3210946200:01:0420132 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

39. Дерунов Володимир Миколайович Травнева 56, 15 соток 3210946200:01:0420131 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетроську)

40. Пилинська Ольга Ігорівна Травнева 58, 15 соток 3210946200:01:0420130 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

41. Балюк Тамара Іванівна Травнева 6, 15 соток 3210946200:01:0410017 (у складі селищної ради попереднього скликання був Балюк Володимир Данилович, особа, що отримала ділянку, мешкає в Коцюбинському)

42. Лановий Андрій Олегович Травнева 60, 15 соток 3210946200:01:0420129 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

43. Кокарєв Андрій Вікторович Травнева 62, 15 соток 3210946200:01:0420128 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетроську)

44. Стоніс Олександра Владиславівна Травнева 63, 15 соток 3210946200:01:0420162 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

45. Моторний Костянтин Валерійович Травнева 64, 15 соток 3210946200:01:0420127 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

46. Варениця Олексій Миколайович Травнева 65, 15 соток 3210946200:01:0420163 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

47. Фомін Сергій Юрійович Травнева 66, 15 соток 3210946200:01:0420126 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

48. Саєнко Ігор Юрійович Травнева 67, 15 соток 3210946200:01:0420164 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

49. Мороз Олександра Іванівна Травнева 68, 15 соток 3210946200:01:0420125 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

50. Зайцев Костянтин Олександрович Травнева 69, 15 соток 3210946200:01:0420165 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

51. Гринчук Наталія Борисівна Травнева 7, 8 соток 3210946200:01:0410004 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

52. Оржех Олександр Ігорович Травнева 70, 15 соток 3210946200:01:0420124 (підставна особа – мешканець Дніпропетровськаасистент Національниї металургійної академії України, визнав, що кілька років тому за 200 грн дав скопіювати свій ідентифікаційний код. Справа про скасування акту права власності зараз розглядається в Святошинському суді міста Києва, також скасовується у судовому порядку і договір купівлі-продажу. Документи оформлював Гурген Степанян.)

53. Кіртош Євген Анатолійович Травнева 71, 15 соток 3210946200:01:0420166 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, ділянку оформлював Гурген Степанян)

54. Онищенко Олександр Васильович Травнева 72, 15 соток 3210946200:01:0420123 (підставна особа – мешканець Дніпропетровська, друг Оржеха, який разом з Оржехом дав за 200 грн скопіювати свій ідентифікаційний код невідомим особам. Ділянку оформлював Гурген Степанян.)

55. Малишко Любов Сильвестрівна Травнева 8, 15 соток 3210946200:01:0410018 (депутатка попереднього скликання. Мешкає в смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова, 6/3, кв. 29. Екс-депутатка на псевдогромадських слуханнях зазначала: “Для того, щоб виготовити генплан треба копійка. Прийшли нормальні люди і сказали, що дадуть землю, але треба їм враховувати і свої інтереси. Ми ж не платимо. Але ми хочемо. Нехай нам відріжуть три пальці, але два нам залишиться.”)

56. Поліновська Валентина Павлівна Травнева 9, 8 соток 3210946200:01:0410005 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає у Київській обл., Бородянський р-н., с. Пісківка, вул. Поповича, 9)

57. Ткаченко Сергій Анатолійович пров. Шкільний 10, 14 соток 3210946200:01:0380005 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

58. Прокопенко Ельвіра Леонідівна пров. Шкільний 10 а, 14 соток 3210946200:01:0380007 (підставна особа з Дніпропетровська, під час розмови з журналістами повідомила, що її кілька разів викликали правоохоронці у 2010 та 2011 роках, зараз порушена кримінальна справа, нікому ксерокопії своїх документів вона не передавала і не продавала. Оформлював ділянку Гурген Степанян).

59. Карпенко Вадим Анатолійович пров. Шкільний 10 б, 14 соток 3210946200:01:0380006 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, ділянку оформлював Гурген Степанян)

60. Міщенко Андрій Миколайович пров. Шкільний 2, 15 соток 3210946200:01:0380001 (особа, що отримала ділянку, мешкає у м. Київ, пров. Чорнобильський, 17, кв. 79)

61. Цегельнюк Марія Петрівна пров. Шкільний 2а, 15 соток 3210946200:01:0380011 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Коцюбинському)

62. Хорошев Андрій Володимирович пров. Шкільний 4, 15 соток 3210946200:01:0380002  (особа, що отримала ділянку, мешкає в селищі Черкаської області, Уманського району)

63. Шуріков Микола Олександрович пров. Шкільний 4а, 15 соток 3210946200:01:0380010 (особа, що отриала ділянку, мешкає м. Київ, вул. Госпітальна, 24, кв. 26)

64. Хохич Людмила Вікторівна пров. Шкільний 6, 15 соток 3210946200:01:0380003 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

65. Шурикова Лідія Іванівна пров. Шкільний 6а, 8 соток 3210946200:01:0380009 (особа, що отримала ділянку, мешкає м. Київ, вул. Госпітальна, 24, кв. 26)

66. Шаброткіна Валентина Степанівна пров. Шкільний 8, 14 соток 3210946200:01:0380004 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає м. Київ, вул. Жовтнева, 11, кв. 115)

67. Толкушов Володимир Федорович пров. Шкільний 8а, 14 соток 3210946200:01:0380008 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

68. Бабенко Володимир Вікторович Мальовнича 25, 15 соток 3210946200:01:0410041 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Коцюбинському)

69. Дерев’янченко Вадим Ігорович Мальовнича 26, 10 соток 3210946200:01:0410056 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

70. Кляпітура Михайло Васильович Мальовнича 27, 15 соток 3210946200:01:0410042 (ймовіно родич депутатки попереднього скликання Кляпітури Антоніни Федорівни. Особа, що отримала ділянку, мешкає в Коцюбинському)

71. Біліченко Денис Олександрович Мальовнича 28 0,1 3210946200:01:0410057 (ймовірно з Дніпропетровська, оскільки йому ділянку оформлював Гурген Степанян)

72. Коваленко Олександр Костянтинович Мальовнича 29, 15 соток 3210946200:01:0410043 (ймовірно, син депутата Коцюбинської селиної ради Коваленка Костянтина Михайловича)

73. Казіміров Вадим Іванович Мальовнича 3, 15 соток 3210946200:01:0410030 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради)

74. Дощенко Михайло Геннадійович Мальовнича 30, 10 соток 3210946200:01:0410058 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

75. Розумейчик Ігор Іванович Мальовнича 31, 15 соток 3210946200:01:0420101 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, б-р. Дружби Народів, 26, кв. 24)

76. Дощенко Олексій Геннадійович Мальовнича 32, 10соток 3210946200:01:0410059 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

77. Жарков Володимир Олександрович Мальовнича 33, 15 соток 3210946200:01:0420102 (екс-депутата Коцюбинської селищної ради, який на цих місцевих виборах балотувався на селищного голову й цинічно обіцяв створити на території лісу Національний заповідник. Входив до партії “Пряма дія”, мешкає у смт. Коцюбинське, вул. П. Комуни, 34)

78. Зима Наталія Дмитрівна Мальовнича 34, 15 соток 3210946200:01:0420199 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Сокиряни, Чернівецька область)

79. Саідов Олександр Іскандерович Мальовнича 35, 15 соток 3210946200:01:0420103 (“тезка” друга Жаркова очільник київського осередку партії “Політичне об’єднання “Пряма дія” отримав в лісі ділянку поблизу з своїм побратимом Володимиром Жарковим (Мальовнича, 35). Вони мали бути сусідами через паркан. Саідов мешкає у м. Київ, вул. Руденко, 3а кв.50).

80. Захарчук Іван Анатолійович Мальовнича 36, 15 соток 3210946200:01:0420000 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

81. Биченко Михайло Миколайович Мальовнича 37, 15 соток 3210946200:01:0420104 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

82. Єпіфанова Лариса Іванівна Мальовнича 38, 15 соток 3210946200:01:0420097 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

83. Рощаховський Андрій Олексійович Мальовнича 39, 15 соток 3210946200:01:0420105 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

84. Хомич Сергій Миколайович Мальовнича 4, 10 соток 3210946200:01:0410045 (особа, що отримала ділянку, мешкає, ймовірно, в Дніпропетровську, оскільки ділянку оформлював Гурген Степанян)

85. Горбачова Інна Володимирівна Мальовнича 40, 15 соток 3210946200:01:0410098 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

86. Батьків Руслан Романович Мальовнича 41, 15 соток 3210946200:01:0420106 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

87. Крук Віра Аврамівна Мальовнича 42, 15 соток 3210946200:01:0420095 (особа, що отримала ділянку, мешкає в с. Тарасівка, Київська область, Києво-Святошинськи район)

88. Кашин Сергій Вікторович Мальовнича 43, 15 соток 3210946200:01:0420107 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

89. Комаревич Олександр Костянтинович Мальовнича 44, 15 соток 3210946200:01:0420096 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

90. Рябочкін Володимир Андрійович Мальовнича 45, 15 соток 3210946200:01:0420108 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

91. Колесник Наталія Василівна Мальовнича 46, 15 соток 3210946200:01:0420093 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

92. Сокол Артур Анатолійович Мальовнича 47, 15 соток 3210946200:01:0420109 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

93. Хохич Руслан Вікторович Мальовнича 48, 15 соток 3210946200:01:0420094 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

94. Продаєвич Микита Євгенійович Мальовнича 49 0,15 3210946200:01:0420110 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

95. Настенко Ганна Михайлівна Мальовнича 5 0,15 3210946200:01:0410031 (“тезка” депутатки Коцюбинської селищної ради)

96. Тарчан Богдан Романович Мальовнича 50 0,15 3210946200:01:0420093 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, мешкає в Дніпропетровській області, оскільки ділянку оформлював Гурген Степанян)

97. Киричок Юлія Іванівна Мальовнича 51 0,15 3210946200:01:0420111 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

98. Сагайдак Валентин Федорович Мальовнича 52 0,15 3210946200:01:0420091 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

99. Смірнов Ігор Юрійович Мальовнича 53 0,15 3210946200:01:0420112 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

100. Соловйова Дар’я Іванівна Мальовнича 54 0,15 3210946200:01:0420090 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

101. Царенко Артем Олександрович Мальовнича 55 0,15 3210946200:01:0420113 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

102. Кушнір Артур Павлович Мальовнича 56 0,15 3210946200:01:0420089 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

103. Пашин Максим Володимирович Мальовнича 57 0,15 3210946200:01:0420114 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

104. Карацева Зоя Олегівна Мальовнича 58 0,15 3210946200:01:0420089 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

105. Башлик Андрій Валерійович Мальовнича 59 0,15 3210946200:01:0420115 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

106. Башлик Максим Валерійович Мальовнича 60 0,15 3210946200:01:0420087 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

107. Чекалін Тімур Миколайович Мальовнича 62 0,15 3210946200:01:0420086 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

108. Шкірко Олександр Сергійович Мальовнича 63 0,15 3210946200:01:0420117 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

109. Мартиненко Людмила Володимирівна Мальовнича 64 0,15 3210946200:01:0420085 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

110. Мартиненко Максим Володимирович Мальовнича 65 0,15 3210946200:01:04201118 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

111. Кугій Андрій Володимирович Мальовнича 67 0,15 3210946200:01:0420119 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

112. Куреня Валентина Володимирівна Мальовнича 69 0,15 3210946200:01:0420120 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

113. Харченко Євгенія Валеріївна Мальовнича 7 0,15 3210946200:01:0410032 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради, особа, що отримала ділянку, мешкає в Коцюбинському)

114. Мацак Євген Борисович Мальовнича 71 0,15 3210946200:01:0420121 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

115. Берелет Ірина Миколаївна Мальовнича 73 0,15 3210946200:01:0420122 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

116. Круглов Ігор Сергійович Мальовнича 8 0,1 3210946200:01:0410047 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

117. Галелюк Ольга Андріївна Мальовнича 9 0,15 3210946200:01:0410033 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради попереднього скликання, особа, що отримала ділянку, мешкає в Коцюбинському)

118. Кільбурт Катерина Олександрівна Миру 1/4 0,15 3210946200:01:0400118 (“тезка” друга Жаркова генеральний секретар (голова секретаріату) української федерації фрі-файту,президентом якої є Андрій Старовойт – друг Жаркова. Особа, що отримала ділянку, мешкає в Коцюбинському)

119. Орел Микола Іванович Миру 10 0,15 3210946200:01:0400134 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Борисполі)

120. Сиволап Валентина Анатоліївна Миру 11 0,15 3210946200:01:0400123 (особа, що отримала земельну ділянку, ймовірно, мешкає в Дніпропетровську, оскільки ділянку оформлював Гурген Степанян)

121. Лосєв Сергій Володимирович Миру 12 0,15 3210946200:01:0400135 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

122. Нитка Тетяна Володимирівна Миру 14 0,15 3210946200:01:0400132 (особа, що отримала ділянку, мешкає в с. Тарасівка, Київської області Києво-Святошинського району)

123. Ванжа Єгор Владиславович Миру 15 0,15 3210946200:01:0400125 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

124. Дон Тетяна Федорівна Миру 16 0,15 3210946200:01:0400133 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в місті Київ, вул.В.Василевської,12/16, кв.81)

125. Лісовицька Ганна Юріївна Миру 17 0,15 3210946200:01:0400126 (особа, що отримала земельну ділянку, ймовірно, мешкає в Дніпропетровській області, оскільки її ділянку оформлював Гурген Степанян)

126. Дозорець Олександр Вікторович Миру 18 0,15 3210946200:01:0400130 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Броварах)

127. Черняков Андрій Сергійович Миру 19 0,15 3210946200:01:0400127 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

128. Пакіс Яна Миколаївна Миру 2/2 0,15 3210946200:01:0400138 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві. Нова власниця фактично одразу перепродала ділянку за 360 тисяч гривень Машталір Яні Валеріївні, яка 29 квітня пригнала на ділянку техніку для буріння свердловини води. Після приїзду працівників прокуратури, міліції, народного депутата Ар’єва та помічників народного депутата Кутового техніка з ділянки поїхала, а будівельний вагончик забрали). Пакіс Яна не була підставною особою, знала про те, що селищна рада дерибанить ліс. 29 квітня стало відомо, що юридична компанія, яку очолює Пакіс Яна, виграла тендер на юридичне обслуговування ДП “Дельта-Лоцман”. За 500 годин консультацій компанія Пакіс повинна отримати близько півтора мільйони гривень.

129. Лиганов Валерій Миколайович Миру 20 0,15 3210946200:01:0400131 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

130. Петруніна Ірина Владиславівна Миру 21 0,15 3210946200:01:0400128 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

131. Свиридюк Максим Анатолійович Миру 23 0,15 3210946200:01:0400129 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Горлівка Донецької області)

132. Старовойт Андрій Петрович Миру 3 0,15 3210946200:01:0400119 (друг екс-депутата попереднього скликання Жаркова, мешкає в Київській обл., смт.Коцюбинське, вул.Меблева,10 кв.63, ідейний натхненник і засновник партії “Пряма дія”, очільник школи бойових мистецтв “Пересвіт”, вихованці якої працюють тілоохоронцями VIP-осіб (один з учнів, захищаючи ректора Ірпінської податкової академії загинув за сумнівних обставин) – отримав ділянку і перший з усіх власників лісу розпочав рубку дерев).

133. Мирошниченко Микола Вікторович Миру 4 0,15 3210946200:01:0400139 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

134. Жмайлик Іван Сергійович Миру 5 0,15 3210946200:01:0400120 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області)

135. Пакіс Неля Ніловна Миру 6 0,15 3210946200:01:0400136 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві за однією адресою з Пакіс Яною Миколаївною)

136. Ліпкова Марина Володимирівна Миру 7 0,15 3210946200:01:0400121 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

137. Мирошниченко Микола Миколайович Миру 8 0,15 3210946200:01:0400137 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві)

138. Мороз Антоніна Семенівна Миру 9 0,15 3210946200:01:0400122 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області)

139. Баланюк Єфросинія Яківна Молодіжна 1/8 0,15 3210946200:01:0400092 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Вінниця)

140. Лещенко Павло Васильович Молодіжна 10 0,15 3210946200:01:0400113 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

141. Моргіна Вікторія Василівна Молодіжна 11 0,15 3210946200:01:0400095 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Вінниця)

142. Перепелиця Владислав Вікторович Молодіжна 12 0,15 3210946200:01:0400112 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

143. Крокус Ірина Олександрівна Молодіжна 13 0,15 3210946200:01:0400098 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Вінниця)

144. Смольська Тетяна Миколаївна Молодіжна 14 0,15 3210946200:01:0400111 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області)

145. Голембієвський Дмитро Станіславович Молодіжна 15 0,15 3210946200:01:0400097 (особа, що отриала ділянку, мешкає в Одеській області. Депутат Балтської ради Одеської області підтвердив, що це його рідний син, отримав ділянку в лісі)

146. Петренко Олександр Сергійович Молодіжна 16 0,15 3210946200:01:0400110 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

147. Мельник Марина Вікторівна Молодіжна 17 0,15 3210946200:01:0400099 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

148. Яценко Володимир Олександрович Молодіжна 18 0,15 3210946200:01:0400109 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

149. Денисов Едуард Володимирович Молодіжна 19 0,15 3210946200:01:0400100 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

150. Даніш Сергій Павлович Молодіжна 2/6 0,15 3210946200:01:0400117 (“тезка” друга Жаркова,який є головою контрольно-ревізійної партії “Пряма дія”)

151. Тараненко Микола Володимирович Молодіжна 21 0,15 3210946200:01:0400101 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

152. Журавльова Ольга Андріївна Молодіжна 23 0,15 3210946200:01:0400102 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

153. Цигікало Павло Миколайович Молодіжна 25 0,15 3210946200:01:0400103 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає, ймовірно, в Дніпропетровській області, оскліьки ділянку оформлював Гурген Степанян)

154. Бурба Євгеній Григорович Молодіжна 27 0,15 3210946200:01:0400104 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області)

155. Олійник Оксана Петрівна Молодіжна 4 0,15 3210946200:01:0400116 (“тезка” секретарки Андрія Старовойта, який перший вирубав ділянку в лісі й його люди погрожували застрелити лісника, який сповістив про вирубку ЗМІ. За інформацією джерел Старовойт схилив людей, які отримали ділянки за його квотою, щоб вони оформили на нього ділянки шляхом дарування або актом купівлі-продажу).

156. Шмельков Юрій Олегович Молодіжна 6 0,15 3210946200:01:0400115 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в місті Дніпропетровськ )

157. Данечкін Андрій Олексійович Молодіжна 8 0,15 3210946200:01:0400114 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в місті Дніпропетровськ )

158. Слюсар Сергій Олександрович Озерна 1 0,15 3210946200:01:0400001 (особа, що отриала земельну ділянку, мешкає в Кіровоградській області, ймовірно, підставна, окільки документи оформлював Гурген Степанян)

159. Саламашенко Олена Анатоліївна Озерна 10 0,15 3210946200:01:0400022 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскільки ділянку оформлював Гурген Степанян)

160. Гарасимів Уляна Михайлівна Озерна 11 0,15 3210946200:01:0400006 (особа, що отримала ділянку, проживає в м.Львів, вул. Козланюка, 2 кв.4)

161. Синельник Олег Сергійович Озерна 12 0,15 3210946200:01:0400021 (особа, що отримала ділянку, проживає в м.Львів, вул. Козланюка, 2 кв.4)

162. Драган Віталій Володимирович Озерна 13 0,15 3210946200:01:0400007 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Чернігівська обл, м. Ічня, вул. Франка, 25)

163. Рахманов Руслан Алімарданович Озерна 14 0,15 3210946200:01:0400020 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

164. Хмарська Наталія Володимирівна Озерна 15 0,15 3210946200:01:0400008 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Шумського, 1, кв. 4)

165. Швець Володимир Федорович Озерна 17 0,15 3210946200:01:0400009 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Княжий Затон, 16-а, кв. 32)

166. Каптенко Михайло Васильович Озерна 19 0,15 3210946200:01:0400010 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, пр-т Маяковського, 35-а, кв. 49)

167. Лисенко Світлана Іванівна Озерна 20 0,15 3210946200:01:0400045 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає Київська обл, м. Боярка, вул. 40-річчя Жовтня, 53 е, кв. 33)

168. Щебеток Віктор Михайлович Озерна 22 0,15 3210946200:01:0400046 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає Вінницька обл, м. Новоград-Волинський, вул. К. Маркса, 72)

169. Савченко Ірина Іванівна Озерна 27 0,15 3210946200:01:0400014 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в м. Київ, пр-т Відрадний, 22, кв. 34)

170. Короткевич Євген Миколайович Озерна 29 0,15 3210946200:01:0400015 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в м. Київ, б-р.Шевченка,11 кв.18)

171. Антонюк Олександр Семенович Озерна 3 0,15 3210946200:01:0400003 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в місті Київ, пр-т.Перемоги,70 кв.110)

172. Пушкарук Вікторія Петрівна Озерна 31 0,15 3210946200:01:0400016 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в місіт Київ, вул.Декабристів, 6 кв.203)

173. Василенко Марія Олександрівна Озерна 33 0,15 3210946200:01:0400017 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в місті Київ, вул. Прилужна, 14а, кв. 58)

174. Кисельова Катерина Павлівна Озерна 4 0,15 3210946200:01:0400025 (особа, що отримала землеьну ділянку, мешкає в місті Одеса, вул.Михайлівська,16 кв.2)

175. Лисенко Ігор Михайлович Озерна 5 0,15 3210946200:01:0400003 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Київській обл., Києво-Святошинський р-н, м.Боярка, вул.40р.Жовтня,53а, кв.33)

176. Черненко Антон Вікторович Озерна 6 0,15 3210946200:01:0400024 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна особа, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

177. Шпилько Олександр Олександрович Озерна 7 0,15 3210946200:01:0400004 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

178. Бражко Сергій Вікторович Озерна 8 0,15 3210946200:01:0400023 (особа, що отриала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

179. Литвин Дмитро Сергійович Кооперативна 35 0,15 3210946200:01:0420040 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

180. Ушарова Діана Іллівна Кооперативна 37 0,15 3210946200:01:0420041 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

181. Хохлов-Некрасов Олег Георгійович Кооперативна 39 0,15 3210946200:01:0420042 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

182. Ващенко Ігор Миколайович Кооперативна 4 0,15 3210946200:01:0410102 (особа, що отриала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова,34, кв.57)

183. Позднякова Тетяна Михайлівна Кооперативна 41 0,15 3210946200:01:0420043 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

184. Кузьменко Вікторія Олександрівна Кооперативна 43 0,15 3210946200:01:0420044 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

185. Васелюк Олександр Вікторович Кооперативна 45 0,15 3210946200:01:0420045 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

186. Онопрієнко Галина Миколаївна Кооперативна 5 0,08 3210946200:01:0410091 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт Коцюбинське)

187. Ситник Олександр Володимирович Кооперативна 6 0,15 3210946200:01:0410103 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт Коцюбинське)

188. Сичевський Ігор Миколайович Кооперативна 7 0,08 3210946200:01:0410092 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в смт Коцюбинське)

189. Науменко Наталія Леонідівна Кооперативна 8 0,15 3210946200:01:0410104 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в смт Коцюбинське)

190. Миц Віра Каримівна Кооперативна 9 0,08 3210946200:01:0410093 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт Коцюбинське)

191. Боримська Антоніна Петрівна Лісова 1г, 15 соток 3210946200:01:0390001 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт Коцюбинському й має однакове прізвище з Боримським – депутатом Коцюбинської селищної ради)

192. Дяченко Петро Петрович Лісова 1д 0,13 3210946200:01:0390002 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Київ)

193. Петров Валентин Вікторович Мальовнича 1 0,15 3210946200:01:0410029 (“тезка” депутата селищної ради попереднього скликання)

194. Мухін Ігор Олександрович Мальовнича 10 0,1 3210946200:01:0410048 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

195. Боримський Віктор Сергійович Мальовнича 11 0,15 3210946200:01:0410034 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради)

196. Левдіков Дмитро Михайлович Мальовнича 12 0,1 3210946200:01:0410049 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

197. Опанащук Віталій Степанович Мальовнича 13 0,15 3210946200:01:0410035 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради попереднього скликання)

198. Шишкін Євген В’ячеславович Мальовнича 14 0,1 3210946200:01:0410050 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

199. Бідула Людмила Миколаївна Мальовнича 15 0,15 3210946200:01:0410036 (“тезка” головного лікаря Коцюбинської селищної лікарні, дерутата Ірпінської міської ради, що обиралась під прапорами Партії зелених України, а також була депутаткою селищної ради попереднього скликання)

200. Желавський Антон Борисович Мальовнича 16 0,1 3210946200:01:0410051 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

201. Карманюк Петро Васильович Мальовнича 17 0,15 3210946200:01:0410037 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради попереднього скликання)

202. Топіха Валентина Євгенівна Мальовнича 18 0,1 3210946200:01:0410052 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Броварах Київської області)

203. Хвостенко Олександр Вікторович Мальовнича 19 0,15 3210946200:01:0410038 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради)

204. Чабаненко Дмитро Вікторович Мальовнича 2 0,1 3210946200:01:0410044 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

205. Салімова Інна Олександрівна Мальовнича 20 0,1 3210946200:01:0410053 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

206. Дзюба Євген Васильович Мальовнича 21 0,15 3210946200:01:0410039 (“тезка” депутата Коцюбинської селищної ради)

207. Новицький Ігор Олександрович Мальовнича 22 0,1 3210946200:01:0410054 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

208. Черніков Сергій Іванович Мальовнича 23 0,15 3210946200:01:0410040 (депутат Коцюбинської селищної ради, відомий тим, що погрожував журналісту й просив в його окрузі без охорони не ходити, проживає в смт. Коцюбинське, вул. Доківська, 19, кв. 8)

209. Сазонов Денис Сергійович Мальовнича 24 0,1 3210946200:01:0410055 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

210. Петраш Ігор Віталійович Садова 57 0,15 3210946200:01:0420078 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області)

211. Поліщук Неля Василівна Садова 58 0,15 3210946200:01:0420054 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Києві)

212. Петраш Вікторія Борисівна Садова 59 0,15 3210946200:01:0420079 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області)

213. Василишин Олег Степанович Садова 6 0,1 3210946200:01:0410080 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскліьки ділянку оформлював Гурген Степанян)

214. Деменський Олександр Олександрович Садова 61 0,15 3210946200:01:0420080 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

215. Клепчинова Яна Володимирівна Садова 63 0,15 3210946200:01:0420081 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

216. Чапліна Інна Олексіївна Садова 67 0,15 3210946200:01:0420083 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

217. Галютіна Олена Геннадіївна Садова 69 0,15 3210946200:01:0420084 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

218. Мельник Віталій Валентинович Садова 7 0,08 3210946200:01:0410063 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт Коцюбинському)

219. Дубас Володимир Миколайович Садова 8 0,1 3210946200:01:0410081 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місіт Києві)

220. Іоніцой Віктор Володимирович Садова 9 0,08 3210946200:01:0410064 (особа, що отриала ділянку, мешкає в м.Чернівці, вул.Гоголя,13/5а, має ліцензію на провадження господарської практики за спеціалізацією зубний лікар)

221. Лупач Олександр Дмитрович Святошинська 1 0,15 3210946200:01:0400047 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Київ, вул.М.Залки, 2/12 кв.68)

222. Кисельов Вячеслав Іванович Святошинська 11 0,15 3210946200:01:0400055 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, землю оформлював Гурген Степанян)

223. Ільчук Станіслав Леонідович Святошинська 13 0,15 3210946200:01:0400061 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, землю оформлював Гурген Степанян)

224. Позднякова Інна Едуардівна Святошинська 15 0,15 3210946200:01:0400062 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській областіоформлював ділянку Гурген Степанян)

225. Поздняков Вітор Семенович Святошинська 17 0,15 3210946200:01:0400063 (особа. що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області, оформлював ділянку Гурген Степанян)

226. Панасенко Юлія Вікторівна Святошинська 19 0,15 3210946200:01:0400064 (особа, що отримала ділянку, проживає в Дніпропетровській області, оформлював ділянку Гурген Степанян)

227. Басистий Олександр Васильович Святошинська 21 0,15 3210946200:01:0400065 (особа, що отримала ділянку, проживає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

228. Тарасенко Андрій Володимирович Святошинська 21 а 0,15 3210946200:01:0400066 (особа, що отримала ділянку проживає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

229. Петелько Людмила Василівна Святошинська 3 0,15 3210946200:01:0400051 (особа, що отримала ділянку, проживає в м.Червоноград, вул.Купчинського,4 кв.49)

230. Поліщук Олександр Леонтійович Святошинська 5/19 0,15 3210946200:01:0400049 (особа, що отримала ділянку, проживає в місті Київ, вул.Богатирська,16а кв.37)

231. Ріжко Євген Миколайович Святошинська 7 0,15 3210946200:01:0400053 (особа, що отримала земельну ділянку, проживає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

232. Доценко Денис Ігорович Святошинська 9 0,15 3210946200:01:0400054 (особа, що отримала земельну ділянку, проживає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

233. Дмитров В’ячеслав Олексійович Сонячна 1 0,15 3210946200:01:0430016 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

234. Поліщук Андрій Анатолійович Сонячна 10 0,15 3210946200:01:0430027 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Київ, вул. Г. Дніпра, 32-а, кв. 23)

235. Сідорова Ольга Вікторівна Сонячна 11 0,15 3210946200:01:0430021 (особа, що отримада ділянку, мешкає в м. Маріуполь, вул. Шевченка, 295, кв. 95)

236. Марчук Олександр Миколайович Сонячна 12 0,15 3210946200:01:0430025 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Житомирській обл., Новоград-Волинський р-н., с. Груд)

237. Сідоров Анатолій Дмитрович Сонячна 13 0,15 3210946200:01:0430022 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Маріуполь, вул. Шевченка, 295, кв. 95)

238. Ласкавий Олександр Васильович Сонячна 14 0,15 3210946200:01:0430026 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київській обл., смт. Баришівка, вул. Красноармійська, 4)

239. Дорофєєв Артур Дмитрович Сонячна 15 0,15 3210946200:01:0430023 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, ділянку оформлював Гурген Степанян)

240. Марущак Ярослав Євгенович Сонячна 16 0,15 3210946200:01:0430025 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в м. Ірпінь, вул. Жовтнева, 128, кв. 67)

241. Якимчук Ігор Костянтинович Сонячна 2 0,15 3210946200:01:0430031 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області, оформлював ділянку Гурген Степанян)

242. Демчик Дмитро Сергійович Сонячна 3 0,15 3210946200:01:0430017 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

243. Панченко Олег Іванович Сонячна 4 0,15 3210946200:01:0430030 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

244. Руденко Наталя Миколаївна Сонячна 5 0,15 3210946200:01:0430018 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, пров. Ковальський, 20, кв. 11)

245. Тимошенко Тетяна Володимирівна Сонячна 6 0,15 3210946200:01:0430029 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Якуба Коласа, 6, кв. 237)

246. Полівко Денис Олександрович Сонячна 7 0,15 3210946200:01:0430019 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, оформлював ділянку Гурген Степанян)

247. Дунаєв Володимир Геннадійович Сонячна 8 0,15 3210946200:01:0430028 (особа, що отримала ділянку, мешкає в с. Вулю, вул. Луценка, 52, кв. 70)

248. Сідорова Ганна Володимирівна Сонячна 9 0,15 3210946200:01:0430020 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Костянтинівська, 34)

249. Кокуца Андрій Ігорович Травня 1 0,08 3210946200:01:0410001 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Ірпінь, вул. Садова, 86-а)

250. Майоренко Любов Іванівна Травня 10 0,15 3210946200:01:0410019 (депутатка Коцюбинської селищної ради, проживає в смт.Коцюбинське, вул. Доківська, 25)

251. Філоненко Сергій Валентинович Райдужна 1/12 0,15 3210946200:01:0400050 (особа, на яку оформили ділянку, ймовірно, підставна, оскліьки документи оформлював Гурген Степанян)

252. Скопічев Владислав Михайлович Райдужна 11 0,15 3210946200:01:0400055 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

253. Бондаренко Максим Юрійович Райдужна 13 0,15 3210946200:01:0400056 (особа, що отримала ділнку, ймовірно, підставна, оскліьки документи оформлював Гурген Степанян )

254. Мірошниченко Володимир Васильович Райдужна 15 0,15 3210946200:01:0400057 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

255. Абницький Володимир Валентинович Райдужна 17 0,15 3210946200:01:0400074 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

256. Куліш Віктор Миколайович Райдужна 19 0,15 3210946200:01:0400073 (особа, що отримала ділняку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

257. Ільченко Марина Олегівна Райдужна 20 0,15 3210946200:01:0400081 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

258. Ільченко Олександр Васильович Райдужна 21 0,15 3210946200:01:0400072 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

259. Кузьменко Олександр Володимирович Райдужна 22 0,15 3210946200:01:0400080 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

260. Радіонов Денис Олександрович Райдужна 23 0,15 3210946200:01:0400071 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

261. Мізіров Руслан Валерійович Райдужна 24 0,15 3210946200:01:0400079 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

262. Ніколайчук Дмитро Олександрович Райдужна 25 0,15 3210946200:01:0400070 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

263. Орлов Микола Миколайович Райдужна 26 0,15 3210946200:01:0400078 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

264. Григор’єв Денис Євгенович Райдужна 27 0,15 3210946200:01:0400069 (особа, що отримала ділянку, мешкє в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

265. Воронцов Віталій Леонідович Райдужна 28 0,15 3210946200:01:0400077 (особа, що отримала ділянку, проживає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

266. Воронцов Леонід Олександрович Райдужна 29 0,15 3210946200:01:0400068 (особа, що отримала ділянку, проживає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

267. Філяшин Павло Павлович Райдужна 29а 0,15 3210946200:01:0400067 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

268. Свистун Костянтин Євгенович Райдужна 3 0,15 3210946200:01:0400051 – (підставна особа. Людина, про те, що їй видали ділянку й потім продали дізналась у судовому засіданні, документи оформлював Гурген Степанян).

269. Біденко Сергій Анатолійович Райдужна 30 0,15 3210946200:01:0400076 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

270. Медведєв Ігор Аргентинович Райдужна 32 0,15 3210946200:01:0400075 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Запорізькій області, документи оформлював Гурген Степанян)

271. Воробйова Інна Михайлівна Райдужна 4 0,15 3210946200:01:0400088 (особа, що отримала ділянку проживає в м.Вінниця, вул.Стельмаха,23 кв.38)

272. Трайдук Станіслав Сергійович Райдужна 5 0,15 3210946200:01:0400052 (ймовірно, підставна особа, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

273. Черчатий Роман Анатолійович Райдужна 7 0,15 3210946200:01:0400053 (ймовірно, підставна особа, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

274. Усков Євген Сергійович Райдужна 9 0,15 3210946200:01:0400054 (ймовірно, підставна особа, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

275. Карпов Максим Анатолійович Садова 1 0,1 3210946200:01:0410060 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

276. Бомко Ольга Андріївна Садова 10 0,1 3210946200:01:0410082 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Ірпінь, вул. Шевченка,7)

277. Люльчук Андрій Михайлович Садова 11 0,08 3210946200:01:0410065 (особа, що отримал аділянку, мешкає в Київській області, смт Коцюбинське, вул.Лісова,20)

278. Калашник Сергій Васильович Садова 12 0,1 3210946200:01:0410083 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Київ, вул. Гетьмана, 44, кв.51)

279. Хмелюк Наталія Дмитрівна Садова 13 0,08 3210946200:01:0410066 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київській області, смт Коцюбинське, вул.Доківська,9, кв.82)

280. Суботенко Леонід Павлович Садова 14 0,1 3210946200:01:0410084 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Київ, вул. Серпова, 30, кв. 69)

281. Забаєва Катерина Яківна Садова 15 0,08 3210946200:01:0410067 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київській області, смт.Коцюбинське, вул.Доківська,11)

282. Бевзенюк Юрій Валентинович Садова 17 0,08 3210946200:01:0410068 (особа, що отримала ділянку, мешкає за адресою, Київська область, смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова, 6/3, кв.24

283. Петренко Микола Юрійович Садова 18 0,01 3210946200:01:0410086 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

284. Карманюк Людмила Петрівна Садова 19 0,08 3210946200:01:0410069 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київській області, смт.Коцюбинське, вул.Пономарьова,6/2 кв.8)

285. Лабунець Ірина Олександрівна Садова 2 0,01 3210946200:01:0410078 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Желябова, 8)

286. Тищенко Віталій Вадимович Садова 20 0,01 3210946200:01:0410087 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи на ділянку оформив Гурген Степанян)

287. Градовська Галина Іллівна Садова 21 0,08 3210946200:01:0410070 (особа, що отримала ділянку, мешкає Житомирська область, смт. Ружин, вул. Гагаріна, 18)

288. Ващинський Сергій Віталійович Садова 22 0,1 3210946200:01:0410088 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, ділянку оформлював Гурген Степанян)

289. Ковальчук Володимир Петрович Садова 23 0,08 3210946200:01:0410071 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт Коцюбинське, вул. Пономарьова,2б, кв.70)

290. Фоменко Марина Олегівна Садова 24 0,09 3210946200:01:0410111 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

291. Турпанова Валентина Іванівна Садова 25 0,08 3210946200:01:0410072 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Київ, вул. Клінічна 7/10)

292. Пашнін Олексій Вікторович Садова 26 0,09 3210946200:01:0410112 (особа, що отримала ділянку, проживає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

293. Постоловська Олена Миколаївна Садова 27 0,08 3210946200:01:0410073 (особа, що отримала ділянку, проживає в м. Київ, вул. Декабристів, 6 кв.203)

294. Харченко Артур Георгійович Садова 28 0,15 3210946200:01:0420068 (особа, що отримала ділянку, проживає в Дніпропетровську, документи оформив Гурген Степанян)

295. Яворська Олена Іллівна Садова 29 0,08 3210946200:01:0410074 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Житомирській області, смт. Ружин, вул. Паволоцька,190)

296. Городиська Любов Романівна Садова 3 0,08 3210946200:01:0410061 (особа, що отримала ділянку, проживає в смт.Коцюбинське, вул.Лісова,20 кв.106)

297. Іванов Алік Артурович Садова 30 0,15 3210946200:01:0420067 (особа, що отримала ділянку, проживає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

298. Бугера Віталій Вікторович Садова 31 0,08 3210946200:01:0410075 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Соснова, 27,)

299. Гольц Тетяна Павлівна Садова 32 0,15 3210946200:01:0420066 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетроську, ділянку оформив Гурген Степанян)

300. Церковняк Тетяна Іванівна Садова 33 0,08 3210946200:01:0410076 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт.Коцюбинське, вул.Островського,28)

301. Рященко Віктор Володимирович Садова 34 0,15 3210946200:01:0420065 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, ділянку оформив Гурген Степанян)

302. Партала Світлана Михайлівна Садова 35 0,08 3210946200:01:0410077 (особа. що отримала ділянку, мешкає в Житомирській області, Ружинський р-н, с.Зарудинці)

303. Богдан Сергій Петрович Садова 36 0,15 3210946200:01:0420064 (особа, що отриамала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, ділянку оформив Гурген Степанян)

304. Приходько Михайло Миколайович Садова 38 0,15 3210946200:01:0420063 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформив Гурген Степанян)

305. Поліщук Віолета Олександрівна Садова 39 0,15 3210946200:01:0420070 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул.Висоцького,7 кв.8. Ділянка з рекреаційним ресурсом держави – лісом – перепродана громадянину США Сливняку Алексу менш, ніж за 10 тисяч доларів. Він звертався до Святошинського лісо-паркового господарства міста Києва з листом, щоб роз’яснили порядок вирубки дерев). Посвідчувала нотаріальну угоду Заєць Інна Олександрівна – нотаріус Київського міського нотаріального округу).

306. Сотніченко Тамара Андріївна Садова 4 0,1 3210946200:01:0410079 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Дорогожицька, 16-А, кв. 13)

307. Петченко Ірина Володимирівна Садова 41 0,15 3210946200:01:0420069 (особа, що отримала ділянку, проживає в м.Київ, вул. Мечнікова,16 кв.20)

308. Бондар Олександр Анатолійович Садова 42 0,15 3210946200:01:0420061 (0соба, що отримала ділянку, проживає в Дніпропетроську, документи оформлював Гурген Степанян)

309. Мирук Тетяна Олександрівна Садова 43 0,15 3210946200:01:0420072 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Київ, вул. Закревського, 17 кв.123)

310. Литвиненко Олександр Сергійович Садова 44 0,15 3210946200:01:0420060 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

311. Петченко Дмитро Георгійович Садова 45 0,15 3210946200:01:0420071 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Київ, вул. Мечнікова,16 кв.20)

312. Свєтлов Євген Вікторович Садова 46 0,15 3210946200:01:0420059 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

313. Мирошниченко Ольга Олександрівна Садова 47 0,15 3210946200:01:0420074 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Київ, вул. Айтова, 3 кв.175)

314. Першин Денис Геннадійович Садова 48 0,15 3210946200:01:0420057 (особа, що отримала ділянку, проживає м. Мелітополь, вул. Леніна, 127, кв.66,)

315. Петченко Георгій Павлович Садова 49 0,15 3210946200:01:0420073 (особа, що отримала ділянку, проживає в м.Київ, вул. Мечнікова, 16 кв.20)

316. Драганчук Наталія Олександрівна Садова 5 0,08 3210946200:01:0410062 (помічниці Жаркова, яка брала участь в організації низки його публічних заходів, отримала 8 соток (а не як її керівники по 15), проживає у смт.Коцюбинське, вул.Шевченка,1а кв.3)

317. Крижанівська Раїса Костянтинівна Садова 50 0,15 3210946200:01:0420058 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Київ, вул. Кучера,4 кв.26)

318. Лисняк Михайло Іванович Садова 51 0,15 3210946200:01:0420076 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Героїв Сталінграду,1 кв.144)

319. Каплун Федір Васильович Садова 52 0,15 3210946200:01:0420055 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Запорізькій області, м. Мелітополь, вул. Гагаріна, 11 кв.32)

320. Сорока Євген Євгенович Садова 53 0,15 3210946200:01:0420075 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

321. Юрчук Олег Олександрович Садова 54 0,15 3210946200:01:0420056 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Драгоманова, 25, кв.40)

322. Садовий Сергій Іванович Садова 55 0,15 3210946200:01:0420077 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

323. Переход Ольга Миколаївна Садова 56 0,15 3210946200:01:0420053 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Ахматової, 25 кв.112 )

324. Казакова Ніна Іванівна Дорожна 1 0,15 3210946200:01:0430001 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

325. Ситник Анна Вікторівна Дорожна 10 0,15 3210946200:01:0430011 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт.Коцюбинське, вул.Доківська,21 кв.12)

326. Захаренко Світлана Валентинівна Дорожна 11 0,15 3210946200:01:0430005 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Дніпропетровську, вул.8 Березня, 5)

327. Крицька Маргарита Іванівна Дорожна 12 0,15 3210946200:01:0430010 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт.Коцюбинське, вул.Меблева,4 кв.2)

328. Дейнеко Василь Андрійович Дорожна 13 0,15 3210946200:01:0430039 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київська обл., Макарівський р-н, с.Маковище, вул.Леніна,50 кв.3)

329. Зюзькін Борис Олександрович Дорожна 14 0,15 3210946200:01:0430009 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул.Новикова,13 кв.242)

330. Бабич Сергій Михайлович Дорожна 15 0,15 3210946200:01:0430007 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Дніпропетровськ, вул.Поштова,48)

331. Полончук Людмила Миколаївна Дорожна 16 0,15 3210946200:01:0430008 (особа, що отримала ділянку, мешкаєв Луганська обл., м.Сєвєродонецьк, вул.Курчатова, 32 кв.179)

332. Чумак Олександр Олександрович Дорожна 2 0,15 3210946200:01:0430015 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області, документи оформлював Гурген Степанян)

333. Горбаченко Олександр Анатолійович Дорожна 3 0,15 3210946200:01:0430002 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

334. Деренський Олександр Анатолійович Дорожна 4 0,15 3210946200:01:0430014 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

335. Мелешко Ігор Геннадійович Дорожна 5 0,15 3210946200:01:0430003 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Одесі, документи оформлював Гурген Степанян)

336. Фурсов Антон Владіславович Дорожна 6 0,15 3210946200:01:0430013 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

337. Левченко Андрій Володимирович Дорожна 7 0,15 3210946200:01:0430004 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Київ, вул.Вербицького,14а, кв.89)

338. Парфьонов Сергій Миколайович Дорожна 8 0,15 3210946200:01:0430012 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, оформлював документи Гурген Степанян)

339. Кітлінська Юлія Володимирівна Дорожна 9 0,15 3210946200:01:0430006 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Дніпропетровськ, вул.Мостова,28)

340. Мороз Леся Володимирівна Дружби 11 0,15 3210946200:01:0400006 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Вінниця, вул.Юності, 61 кв.70)

341. Давидов Віктор Іванович Дружби 13 0,15 3210946200:01:0400042 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Полтавська обл., м.Кременчук, вул.60р.Жовтня,39/43 кв.14)

342. Худа Валентина Михайлівна Дружби 15 0,15 3210946200:01:0400041 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Вінниця, вул.Ватутіна,35, кв.17)

343. Лупач Валентина Григорівна Дружби 17 0,15 3210946200:01:0400043 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київ, вул.М.Залки,2/12 кв.68)

344. Собільський Ілля Володимирович Дружби 3 0,15 3210946200:01:0400036 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна особа, оскільки документи оформив Гурген Степанян)

345. Грінь Олег Анатолійович Дружби 5 0,15 3210946200:01:0400037 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна особа, оскліьки документи оформив Гурген Степанян)

346. Сухойван Олег Вадимович Дружби 7 0,15 3210946200:01:0400038 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна особа, оскільки документи формлював Гурген Степанян)

347. Драчевська Лариса Станіславівна Дружби 9 0,15 3210946200:01:0400040 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Вінниця, вул. 50р. Перемоги, 27)

348. Вільчинська Ніна Петрівна Зелена 1 0,08 3210946200:01:0410105 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул.Залізнична, 9, кв. 8)

349. Дідик Микола Михайлович Зелена 10 0,15 3210946200:01:0410129 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області, документи оформлював Гурген Степанян)

350. Шевчук Сергій Федорович Зелена 11 0,08 3210946200:01:0410121 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова, 34, кв. 102)

351. Мартиненко Андрій Анатолійович Зелена 12 0,1 3210946200:01:0410130 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна особа, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

352. Пастух Олександр Петрович Зелена 13 0,08 3210946200:01:0410122 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул. Меблева, 8, кв. 46)

353. Парасочка Людмила Миколаївна Зелена 14 0,1 3210946200:01:0410131 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформив Гурген Степанян)

354. Міщенко Марія Філімонівна Зелена 15 0,08 3210946200:01:0410123 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул. Доківська, 9, кв. 228)

355. Тепляшина Катерина Вячеславівна Зелена 16 0,15 3210946200:01:0420012 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київська обл., м. Василльків, вул. Декабристів, 44/17)

356. Ємченко Сергій Григорович Зелена 17 0,08 3210946200:01:0410124 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул.Коцюбинського, 11)

357. Ільїна Таїсія Леонідівна Зелена 18 0,15 3210946200:01:0420036 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київська обл, м. Васильків, вул. Маяковського, 7, кв.1)

358. Трофименко Марія Іванівна Зелена 19 0,08 3210946200:01:0410125 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул. Вокзальна, 29,)

359. Салімова Лейлі Олександрівна Зелена 2 0,09 3210946200:01:0410109 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

360. Ільїн Василь Семенович Зелена 20 0,15 3210946200:01:0420010 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київська обл, м. Васильків, вул. Маяковського, 7, кв.1)

361. Лебедько Антон Юрійович Зелена 21 0,15 3210946200:01:0420013 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

362. Палимова Юрія Михайлівна Зелена 22 0,15 3210946200:01:0420009 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

363. Ткач Еліна Володимирівна Зелена 23 0,15 3210946200:01:0420014 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

364. Нетесана Наталія Василівна Зелена 24 0,15 3210946200:01:0420008 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київська обл., м. Васильків, вул. Комарова, 64, кв. 8)

365. Волконський Андрій Андрійович Зелена 25 0,15 3210946200:01:0420015 (особа, що отримала ділянку, ймовірно підставна особа, оскільки ділянку оформлював Гурген Степанян)

366. Чухальова Олена Павлівна Зелена 26 0,15 3210946200:01:0420007 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Михайлівська, 31, кв. 52)

367. Горлатов Павло Олександрович Зелена 28 0,15 3210946200:01:0420039 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Вінниця, вул. Стеценка, 46, кв. 70)

368. Кварцхава Дамірі Гуджович Зелена 2а 0,09 3210946200:01:0410110 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна особа, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

369. Самойленко Антоніна Петрівна Зелена 3 0,08 3210946200:01:0410106 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Харківське шосе, 174-А, кв. 133)

370. Саковський Іван Юхимович Зелена 30 0,15 3210946200:01:0420004 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Вінниця, пров. Шкільний, 15)

371. Шепетовський Едуард Абрамович Зелена 31 0,15 3210946200:01:0420018 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

372. Бельдій Ганна Миколаївна Зелена 32 0,15 3210946200:01:0420005 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Вінниця, вул. Коцюбинського, 30, кв. 105)

373. Лемеха Олександр Валерійович Зелена 33 0,15 3210946200:01:0420019 (ймовірно, підставна особа, оформлював ділянку Гурген Степанян, ділянка перейшла у власність до Володимира Карплюка, який поставив на ділянці паркан для багатоповерхівок Новатора, але згодом відмовився від ідеї забудови Біличанського лісу й прибрав паркан)

374. Баранюк Галина Степанівна Зелена 34 0,15 3210946200:01:0420002 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Вінниця, вул. Глінки, 1)

375. Міхполь Ольга Володимирівна Зелена 35 0,15 3210946200:01:0420021 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Одеська обл., Балтський р-н., с. Перейма)

376. Воробйов Віталій Юрійович Зелена 36 0,15 3210946200:01:0420003 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Вінниця, вул. Стельмаха, 23. кв. 38)

377. Міхполь Григорій Павлович Зелена 37 0,15 3210946200:01:0420019 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Одеська обл., Балтський р-н., с. Перейма)

378. Кохарева Ольга Олександрівна Зелена 38 0,15 3210946200:01:0420001 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Гордіюк, 4-а, кв.3)

379. Голембієвський Станіслав Анатолійович Зелена 39 0,15 3210946200:01:0420023 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Одеська обл., Балтський р-н., с. Перейма)

380. Назаренко Ігор Павлович Зелена 3в 0,14 3210946200:01:0410123 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київська область, смт.Коцюбинське, вул.Червоноарміська,9)

381. Кислов Денис Ігорович Зелена 3г 0,14 3210946200:01:0410132 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

382. Дудніченко Дмитро Миколайович Зелена 3д 0,14 3210946200:01:0410133 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

383. Куреня Юлія Володимирівна Зелена 3е 0,14 3210946200:01:0410134 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровській області, документи оформлював Гурген Степанян)

384. Волоха Юлія Володимирівна Зелена 3ж 0,14 3210946200:01:0411035 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

385. Тимчик Діана Станіславівна Зелена 41 0,15 3210946200:01:0410136 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Одеська обл., Балтський р-н., с. Перейма)

386. Голембієвська Анастасія Андріївна Зелена 43 0,15 3210946200:01:0420022 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Одеська обл., Балтський р-н., с. Перейма)

387. Карач Ольга Василівна Зелена 5 0,08 3210946200:01:0420006 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул. Доківська, 29, кв. 17)

388. Шишкіна Тетяна В’ячеславівна Зелена 6 0,1 3210946200:01:0410107 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

389. Мазуркевич Марина Євграфівна Зелена 7 0,08 3210946200:01:0410127 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова, 6/1, кв. 36)

390. Садовий Віталій Іванович Зелена 8 0,1 3210946200:01:0410108 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскільки ділянку оформлював Гурген Степанян)

391. Борковська Марія Іванівна Зелена 9 0,08 3210946200:01:0410128 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул. Меблева, 11-а, кв. 60)

392. Гарасимів Ольга Ігорівна Ірпінська 1/2 0,15 3210946200:01:0410129 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Києві, бульв.Дружби Народів,8 кв.14)

393. Науменко Олена Петрівна Ірпінська 0,15 3210946200:01:0400026 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

394. Шепель Людмила Флоріанівна Ірпінська 0,15 3210946200:01:0400031 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Вінницькій області, документи оформлював Гурген Степанян)

395. Кудлай Вікторія Євгенівна Ірпінська 0,15 3210946200:01:0400033 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

396. Міщенко Сергій Станіславович Ірпінська 0,15 3210946200:01:0400034 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

397. Аксютіна Дар’я Олександрівна Ірпінська 0,15 3210946200:01:0400019 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

398. Вороновський Дмитро Миколайович Ірпінська 0,15 3210946200:01:0400018 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Житомирська обл., Ново-Волинський р-н,с.Ярунь)

399. Білоножко Павло Олександрович Ірпінська 0,15 3210946200:01:0400027 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київ, вул.Ентузіастів,23 кв.53)

400. Антонюк Альона Ваисилівна Ірпінська 0,15 3210946200:01:0400028 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київ, пр-т.Перемоги,70 кв.110)

401. Мирошниченко Олександр Миколайович Ірпінська 9, 15 соток 3210946200:01:0400029 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київ, вул.Щусєва,10а кв.73)

402. Полехіна Вікторія Валеріївна Квіткова 1 0,15 3210946200:01:0430001 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна особа, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

403. Мельник Сергій Олександрович Квіткова 10 0,15 3210946200:01:0430011 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

404. Єзубов Михайло Геннадійович Квіткова 11 0,15 3210946200:01:0430006 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

405. Черевко Ірина Володимирівна Квіткова 12 0,15 3210946200:01:0430010 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

406. Єкімов Павло Олександрович Квіткова 13 0,15 3210946200:01:0430007 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

407. Малярчук Світлана Олександрівна Квіткова 14 0,15 3210946200:01:0430009 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

408. Сикида Дмитро Олегович Квіткова 16 0,15 3210946200:01:0430008 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

409. Власенко Олена Миколаївна Квіткова 2 0,15 3210946200:01:0430015 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

410. Ребрін Сергій Валентинович Квіткова 3 0,15 3210946200:01:0430002 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

411. Брусенцева Євгенія Леонідівна Квіткова 4 0,15 3210946200:01:0430014 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

412. Степанов Андрій Валерійович Квіткова 5 0,15 3210946200:01:0430003 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна особа, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

413. Кобяков Денис Олександрович Квіткова 6 0,15 3210946200:01:0430013 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

414. Казаков Тимур Олександрович Квіткова 8 0,15 3210946200:01:0430012 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

415. Паєвщик Ірина Анатоліївна Квіткова 9 0,15 3210946200:01:0430005 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

416. Мельничук Володимир Володимирович Кооперативна 1 0,08 3210946200:01:0410089 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт.Коцюбинське, вул. Пономарьова,18)

417. Осипова Юлія Вадимівна Кооперативна 10 0,15 3210946200:01:0410117 (донька селищного голови Коцюбинської селищної ради Садовського, проживає смт Коцюбинське, вул. Пономарьова, 2а кв.9)

418. Бомбик Михайло Степанович Кооперативна 11 0,08 3210946200:01:0410094 (мешкає в смт Коцюбинське, вул.Доківська,26, кв.46, керівник “Білицький ДОК-1”, яке очолює дружина селищного голови Садовського)

419. Чеботарьов Володимир Миколайович Кооперативна 12 0,15 3210946200:01:0410118 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київській області, смт Коцюбинське, вул.Доківська,25, кв.81)

420. Сич Леонід Костянтинович Кооперативна 13 0,08 3210946200:01:0410095 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київській області, смт Коцюбинське, вул.Меблева, 6, кв.11)

421. Василенко Сергій Вікторович Кооперативна 14 0,15 3210946200:01:0410119 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Харківській обл., Куп’янський р-н., смт. Ківшарівка, 34. кв. 62)

422. Волощук Ірина Василівна Кооперативна 15 0,08 3210946200:01:0410096 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в смт Коцюбинське, вул.Паризької Комуни,1)

423. Поліщук Марина Михайлівна Кооперативна 16 0,15 3210946200:01:0420037 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Богатирська, 18а кв.З7)

424. Штойко Володимир Васильович Кооперативна 17 0,08 3210946200:01:0410097 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт Коцюбинське, вул.Доківська,15, кв.5)

425. Шепетовська Маргарита Яківна Кооперативна 18 0,15 3210946200:01:0420036 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, ділянку оформлював Гурген Степанян)

426. Дмитренко Леонід Петрович Кооперативна 19 0,08 3210946200:01:0410098 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київській області, смт Коцюбинське, вул. Пономарьова, 28, кв. 77)

427. Вовк Вікторія Ігорівна Кооперативна 2 0,15 3210946200:01:0410101 (мешкає в Києві, зареєстрована у Черкаській область, с. Березняки, вул. Леніна, 35, дізналась про те, що треба писати заяву, щоб отримати землю від родичів, що проживають у селищі)

428. Близнюк Тетяна Павлівна Кооперативна 20 0,15 3210946200:01:0420035 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

429. Ващенко Лариса Василівна Кооперативна 21 0,08 3210946200:01:0410099 (особа, що отримала ділянку, проживає у смт. Коцюбинське, вул. Пономарьова,34, кв.57)

430. Фарафонов Дмитро Юрійович Кооперативна 22 0,15 3210946200:01:0420034 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

431. Клименко Людмила Іванівна Кооперативна 23 0,08 3210946200:01:0410100 (особа, що отримала ділянку, проживає в смт.Коцюбинське, вул. Доківська, 25)

432. Абницький Валентин Михайлович Кооперативна 24 0,15 3210946200:01:0420033 (особа, що отримала ділянку, ймовірно підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

433. Ромащенко Ірина Вікторівна Кооперативна 25 0,1 3210946200:01:0410114 (мешканка Дніпропетровська, вперше почула від журналістів, що вона стала власником земельної ділянки, уявлення не має, як таке могло трапитись. Своїм рішенням Коцюбинська селищна рада позбавила її законного права в майбутньому отримати свою земельну ділянку. Документи оформлював Гурген Степанян)

434. Колісник Руслан Миколайович Кооперативна 26 0,15 3210946200:01:0420032 (особа, що отримала ділянку, ймовірно підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

435. Габрилян Каріна Сергіївна Кооперативна 27 0,1 3210946200:01:0410115 (підставна особа з Дніпропетровська, на той час студентка, своїм рішенням Коцюбинська селищна рада позбавила її законного права в майбутньому отримати свою земельну ділянку. Документи оформлював Гурген Степанян)

436. Мірошниченко Олександр Васильович Кооперативна 28 0,15 3210946200:01:0420031 (ймовірно, підставна особа, оскліьки оформленням ділянки займався Гурген Степанян, ділянка перейшла у власність до Наталії Бойчук – людини з команди Володимира Карплюка. Спершу ділянку обнесли парканом, але згодом Карплюк прийняв рішення не забудовувати цю ділянку в Біличнаському лісі)

13307634406260.jpg

437. Краус Олег Вадимович Кооперативна 29 0,1 3210946200:01:0410116 (особа, що отирмала ділянку, мешкає в Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

438. Ванберг Віра Дмитрівна Кооперативна 29а 0,15 3210946200:01:0410113 (підставна особа з Дніпропетровська, своїм рішенням Коцюбинскьа селищна рада позбавила цю дівчину законно в майбутньому отримати свою земельну ділянку. Документи оформлював Гурген Степанян)

439. П’ятецький Олександр Андрійович Кооперативна 3 0,08 3210946200:01:0410090 (особа, що отримала ділянку, мешкає в смт. Коцюбинське, вул.Пономарьова,8, кв.3)

440. Карачунська Неля Григорівна Кооперативна 30 0,15 3210946200:01:0420030 (ймовірно, підставна особа, оскільки оформленням ділянку оформлював Гурген Степанян. Далі ділянка перейшла у власність до Наталії Бойчук – людини з команди Володимира Карплюка. Спершу ділянку обнесли парканом, але згодом Карплюк прийняв рішення не забудовувати цю ділянку в Біличнаському лісі)

441. Карачунський Петро Шулімович Кооперативна 31 0,15 3210946200:01:0420038 (особа, що отирмала ділянку, мешкає в Дніпропетровську)

442. Троян Тетяна Францівна Кооперативна 32 0,15 3210946200:01:0420028 (особа, що отримала ділянку, проживає у м. Вінниця, вул. Свердлова, 50, кв.1)

443. Бакланов Олексій Сергійович Кооперативна 33 0,15 3210946200:01:0420039 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

444. Денисов Володимир Ілліч, Молодіжна 20 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

445. Тараненко Оксана Володимирівна, Молодіжна 22 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

446. Явтушенко Микола Андрійович, Молодіжна 24 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, є підставною, документи оформлював Гурген Степанян)

447. Колесніков Ілля Олександрович, Молодіжна 26 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

448. Руденов Сергій Олександрович, Миру, 13 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

449. Бражко Ольга Вікторівна, Ірпінськпа 13, (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

450. Литвинов Роман Олегович, Травнева 36 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську)

451. Волконський Сергій Леонідович, Травнева 34 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

452. Слободяк Ганна Ігорівна, Травнева, 39 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

453. Ковтун Станіслав Володимирович, Травнева 37 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

454. Курачевський Андрій Олександрович, Травнева 43 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

455. Трикозюк Тетяга Сергіївна, Травнева 41 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

456. Лунь Дмитро Леонідович, Травнева 47 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

457. Раков Артем Олександрович, Травнева 51 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

458. Бабак Ярослав Романович, Травнева 49 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

459. Григорьєв Євген Петрович, Травнева 55 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

460. Железняк Володимир Миколайович, Травнева 53 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

461. Войташук Владислав Костянтинович, Травнева 59 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

462. Сливець Дмитро Миколайович, Травнева 57 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

463. Пальмов Максим Олександрович, Травнева 61 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

464. Постак Максим Анатолійович, Садова 16 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

465. Милованова Ганна Олександрівна, Садова 65 (особа, що отримала ділянку мешкає уДніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

466. Дворянчиков Сергій Юрійович, Мальовнича 61 (особа, що отримала ділянку мешкає в Дніпропетровській області, документи оформлював Гурген Степанян)

467. Савченко Кирило Геннадійович, Зелена, 4 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

468. Бондарев Максим Васильович, Мальовнича 6 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

469. Морозова Олена Олександрівна, Озерна 18 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, документи оформлював Гурген Степанян)

470. Діденко Сергій Анатолійович, Озерна 9 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

471. Кікоть Костянтин Юрійович, Дружби 1 (особа, що отримала ділянку, ймовірно підставна, оскільки документи реєстрував Гурген Степанян)

472. Різниченко Дмитро Костянтинович, Квіткова 7 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

473. Редькіна Олена Миколаївна, Зелена 27 (особа, що отримала ділянку, ймовірно підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

474. Редькін Станіслав Віталійович, Зелена 29 (особа, що отримала ділянку, ймовірно підставна, оскліьки документи оформлював Гурген Степанян)

475. Сінельник Олександр Олександрович, Кооперативна 47 (особа, що отримала ділянку, ймовірно, підставна, оскільки документи оформлював Гурген Степанян)

476. Ярош Андрій Іванович, Садова 40 (особа, що отримала ділянку мешкає у Дніпропетровську, документи оформлював Гурген Степанян)

477. Богданова Тетяна анатоліївна, Кооперативна 40 (особа, що отримала ділянку мешкає у м.Вінниця, вул.Кона, 6, кв.43)

478. Таранюк Юлія Григорівна, Кооперативна 38 (особа, що отримала ділянку мешкає у Вінницькій області, смт.Калинівка, вул.Воз”єднання,13 кв.20)

479. Козярук Валентина Семенівна, Кооперативна 36 (особа, що отримала ділянку мешкає у м. Вінниця, Ботанічна, 24)

480. Крижанівська Оксана Іванівна, Кооперативна 34 (особа, що отримала ділянку мешкає у м. Вінниця, вул. Володарського)

481. Козярук Дмитро Володимирович, Кооперативна 59, (особа, що отримала ділянку мешкає у м.Вінниця, вул. Дачна, 6, кв.65 )

482. Таранюк Євгенія Стахівна, Кооперативна 57 (особа, що отримала ділянку мешкає у Вінницькій області, смт.Калинівка, вул.Воз”єднання,13 кв.20)

483. Савченко Олена Валеріївна, Кооперативна 55. (особа, що отримала ділянку, мешкає м.Житомир, вул. Гоголівська, 29 кв.1)

484. Горячова Ольга Несторівна, Кооперативна 53 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Житомир, вул. Гоголівська, 29, кв.1)

485. Марченко Андрій Миколайович, Кооперативна 51 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Київ, вул.Маяковського,44/1, кв.533)

486. Поліщук Віталій Миколайович, Кооперативна 49 (особа, що отримала ділянку, мешкає в місті Київ, вул.Коласа,5, кв.157)

487. Паляруш Катерина Дмитрівна, Райдужна 2/10 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Одеська обл., с. Маяки)

488. Грисюк Віталій Валерійович, Озерна 21 (особа, що отримала земельну ділянку, мешкає в Вінницькій обл., Теплицький р-н, с. Карабелівка, вул. Садова, 12)

489. Власюк Віктор Степанович, Озерна 23 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Вінницькій обл, Хмільницький р-н, с. Уланів, вул. Миру)

490. Власюк Лілія Михайлівна, Озерна 25 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Вінницькій обл, Хмільницький р-н, с. Уланів, вул. Миру)

491. Вихованець Людмила Іванівна, Молодіжна 3 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Київ, вул. Пирогова, 67а, кв. 31)

492. Троян Олена Михайлівна, Молодіжна 5 (особа. що отримала ділянку, мешкає в м. Вінниця, вул. Свердлова, 50, кв. 1)

493. Білицька Ганна Сергіївна, Молодіжна 7 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Вінниця, вул. Пирогова, 11, кв. 26)

494. Зарицька Тетяна Іванівна, Молодіжна 9 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м. Вінниця, вул. Пирогова, 89а)

495. Воробйова Марія Іванівна, Райдужна 6 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Вінниця, вул.Стельмаха,23 кв.38)

496. Гусар Ганна Миколаївна, Райдужна 8 (особа, що отримала ділянку, мешкає в м.Вінниця, вул.Келецька, 69 кв.21)

497. Тимчик Сергій Тимофійович, Райдужна 10 (особа, що отримала земельну ділянку, проживає в Одеській обл., м.Котовськ, вул.Осіпенка,18в)

498. Голембієвська Олена Миколаївна, Райдужна 12 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Одеській області, с. Прейма, тезка депутата Балтської райради Одеської області, які про те, що в Коцюбинському роздають землю взнав від родича)

499. Воробйов Юрій Степанович, Райдужна 14 (особа, що отримала ділянку, мешкає м.Вінниця, вул.Келецька,104 кв.20)

500. Левченко Світлана В’ячеславівна, Райдужна 16 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київській обл., м. Вишгород, вулю Кургузова, 2/48)

501. Маслюківська Олена Валеріївна, Райдужна 18 (особа, що отримала ділянку, мешкає в Київськоій області, смт. Рокитне, вул. Леніна, 10)


Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539