На ділянці Машталір зрубали 3 дерева: суд ухвалив заборонити їй вчиняти будь-які дії

4

В суботу зранку лісники виїхали на ділянку до Яни Машталір.

“Ми приїхали й побачили, що зрубали три дерева. Одна сосна – жива та два сухостої. Всі дерева різались по один бік ділянки. Очевидно, готують місце під забудову. На місці події були правоохоронці. Сума завданих збитків державі майже 7,5 тисяч гривень,” – розповідає лісник Святошинського лісопаркового господарства Олександр Топчій.

“Дерева різали не механізованими приладами, а звичайною ножовкою. Бензопила залишає ширше пропил. Якби використовували бензопили – мешканці почули і вийшли б. Ножовка ж працює безшумно. Машталір Яна пояснила міліції, що буцімто невідомі залізли вночі на ділянку й зрізали три дерева. Вони нібито зранку прийшли і таке побачили,” – додає лісник.

Правоохоронці підтвердили, що зранку міліцію викликала власниця ділянки й дійсно заявила про те, що невідомі повалили дерева.

“Ну, пані Машталір прикрила свою злочинну діяльність черговою брехнею. До того, що вона вміє надавати неправдиву інформацію нам не звикати. Скоро викличе міліцію, щоб повідомити, що невідомі залили на ділянці фундамент і побудували будинок за її проектом. І це ж треба, що б на ділянці, яку цілодобово охороняли, де днями була присутня сама пані Машталір з паном Наєнко на Лексусі “невідомі” повалили дерева саме так, щоб розчистити одне місце. І старались не чинити шуму , щоб ніхто не чув. Яка мета у “невідомих”? – Риторично запитує коцюбинчанин Андрій Скіпальський.

У людей, що огороняють цю місцевість є інша версія. Ці дерева нібито повалила стихія.

“Молодики, які, як ми підозрюємо, несуть охорону в цій місцевості, цинічно пожартували, що була гроза й дерева могли впасти в результаті бурі. Ми викликали міліцію. Власниця ділянки – безпринципна людина, яка, очевидно, дала наказ вчиняти злочинні дії по зрізанню дерев і знехтувала безпекою коцюбинчан. Поблизу в лісі граються діти й ходять лісом люди. Дерево впало так, що розтрощило повністю металевий паркан і крона дерева впала далеко за парканом.” – розповідає коцюбинчанин Ігор Домбровьский.

“Більше того, зараз, коли є діра в паркані – для дітей це місце буде дуже цікавим для гри. Відповідно багатодітна мати через свої дії наражає дітей коцюбинськорго на небезпеку. Про це ми вказали у своїх заявах працівникам міліції, які прибули пообіді на наш виклик,” – додає він.

Активісти стверджують, що в результаті багатоденного спостереження за об’єктом,  мають інформацію, щоб допомогти слідству.

Того дня спостереження на ділянці вели зранку, коли приїхала жінка, що часто супроводжує Яну Машталір.

Активісти вели спосередення цілий день і до глибокого вечора.

Нагадаємо, що депутат селищної ради Владислав Євстифєєв переконував громаду, що кошти від зрубаних дерев на ділянках поповнюватимуть бюджет селища для “нужд населення”. Це вже друга ділянка на якій почались рубки.

Тоді Євстифєєв запевняв: “Ніхто не може почати будуватись як власник… поки не укладе договори… Тільки після отримання грошей селищною радою він може зрубати дерева”.

До цього, попри наявність забудови Старовойта, селищний голова Вадим Садовський Стверджував, що на ділянках немає самочинних рубок з боку коцюбинчан.

Станом на зараз на ділянці знову нікого немає. Власники для охоронців поставили намет, який має захистити їх від комарів.

Активісти продовжують відстежувати ситуацію на ділянці.

За інформацією джерел у правоохоронних органах, у суботу, робочий день, суд виніс ухвалу, яка забороняє власниці вчиняти будь-які дії на цій ділянці до остаточногорішення суду.

4 коментарі

 1. партизанка Зоя 21 Травня 2013 at 00:36

  Уважаемые граждане Коцюбинского, несколько активистов продолжают отбивать атаки пришлых налетчиков. Власть которая натворила эти “чудеса” включив дурку-отмалчивается. Почему же молчите и бездействуете вы? Почему нет массовой поддержки наших активистов? Отсидеться на кухне не удастся. Пора выходить из анабиоза и присоединяться к неравнодушным.

  IP: 94.248.27.**

 2. Сосед 22 Травня 2013 at 15:10

  Зоя, согласен. Только надо договориться куда выходить, в какое время и какие действия совершать.

  IP: 37.53.74.1**

 3. Avrora 25 Травня 2013 at 12:57

  Полностью поддерживаю Соседа))

  IP: 95.158.18.**

 4. Ладко 25 Травня 2013 at 14:28

  Ги-ги… Сміливці проти жінки і трьох будівельників…. Ідіть “Шаоліню” паркан поваліть!

  Ще одне… На більшості сайтів форуми налаштовані так, що ті теми, які цікавлять людей, залишаються на вершині, а ті, які не викликають бурі емоцій–тихо зникають у безвісти..
  Даний же сайт-форум дає беззаперечну можливість маніпуляцій… Як тільки комусь з “хазяїв” ставлять незручне запитання, з”являються 3-4 нічого не вартих теми, “незручна” тема зникає з першої сторінки… А далі “незручні” запитання можна вже залишити без відповіді…
  Може, змінити налаштування?? Як думаєте, громадяни???

  IP: 212.90.170.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539