Звернення народного депутата Вячеслава Кутового до виборців

13

Автор: В. Кутовий

Я завжди був чесний та послідовний з вами – своїми виборцями. Мабуть, саме тому ви повірили мені та віддали перевагу на виборах до парламенту. Ви, як ніхто, знаєте, наскільки важко далася ця перемога, адже по нашому 95-му округу балотувалось аж 48 кандидатів – рекорд для всієї України.

Фальсифікації, шалений тиск, підкуп членів комісій – ми протистояли серйозній адміністративній машині, але все одно вистояли. Однак дуже швидко радість змінилася розчаруванням, бо виявилося, що проти нас воюють наші ж соратники.

Під час виборів ми не отримали жодної допомоги від партійних лідерів, а відразу після перемоги оскаржувати результати виборів став один із опозиціонерів.

Тоді це здалося випадковістю й непорозумінням, та зараз я бачу, що то був симптом серйозної хвороби, яка охопила опозицію.

Я вперше обрався до Верховної Ради і готовий працювати вдень і вночі. Бо саме це – звичайна робота на користь простих громадян, а не політичні інтриги – сьогодні потрібні Україні. Але єдине, чому я навчився за цей час у Верховній Раді – блокувати трибуну.

IMG_2087

Та хіба у цьому полягає головна функція депутата?

Між тим, я точно знаю, чого очікують від мене виборці та пам’ятаю усі свої передвиборчі обіцянки. Але як їх виконати, коли керівництво опозиції, і головне – “Батьківщини”, зосередилось лише на одному питанні – виборах Президента України?

Сьогодні керівники опозиції направили всі свої сили не на зміни в країні та вирішення проблем на місцях, а на розподіл посад для себе. Вони просто не хочуть працювати! Складається враження, що люди, які “в’їхали” до парламенту на бренді своєї лідерки, просто здали Юлію Тимошенко, здали Україну. Вони навіть плетуть інтриги, щоб залишити Тимошенко якомога довше у в’язниці! Невже потрібно дослухатися до таких людей?

Особисто я став депутатом завдяки вашій підтримці, вигравши важку боротьбу на окрузі. Тому несу значно більшу відповідальність, аніж ті, хто пройшов до Верховної Ради по партійному списку. І мій головний критерій – орієнтуватись на вас, а не на думку вождів, працювати так, щоб не було соромно дивитися вам в очі.

Тому, дорогі друзі, я, як і багато моїх колег, прийняв рішення вийти з фракції “Батьківщина”. Причини такого кроку очевидні не лише для мене, а й для мільйонів громадян, які розчарувалися в діях так званої опозиції. На жаль, “Батьківщина” перетворилася на клуб за інтересами, яким заправляє групка людей. І їх реальні цілі відрізняються від того, що вони говорять на мітингах.

Насправді ж ми не бачимо ефективних дій опозиції. Ми неодноразово піднімали це питання на засіданні фракції, але керівництво не хотіло нас чути. Нагадаю, що навіть представники Європейського Союзу закликали опозицію почати працювати, а не просто блокувати трибуну. Прикро, але ні Арсеній Яценюк, ні інші керівники фракції цю думку не врахували.

Так само, як не врахували вони й думку самої Юлії Тимошенко, яка закликала припинити акцію “Вставай, Україно!” через її неефективність. Фактично, вони проігнорували заклик людини, яку самі ж оголосили кандидатом у Президенти в 2015 році. Щоправда, сьогодні про це рішення намагаються забути – навколо виборів глави держави лідери опозиції ведуть незрозумілі торги та ніяк не можуть поділити між собою гетьманську булаву.

Відбуваються торги й навколо місцевих виборів та в Києві. Так, на виборах, які нещодавно відбулися в окремих округах (на Київщині, зокрема) опозиція виставила відверто слабких кандидатів, які повністю програли Партії регіонів. Що це, як не прихована капітуляція?

Схожа ситуація і в столиці. У той час, як в лавах “Батьківщини” є достойні претенденти на посаду мера Києва (ті ж Катеринчук, Гриценко, Кужель та інші), опозиція чомусь ніяк не може обрати єдиного кандидата. Між тим, проблеми столиці не вирішуються. Й мене дивує, що депутати, обрані за столичними округами, мовчать і не захищають киян – своїх виборців.

Та переконаний, що скоро ситуація зміниться, бо так далі продовжуватися не може. Й багато колег зізнаються, що також планують вийти із фракції через дії партійних вождів. Терпець уривається.

Шановні друзі! Особисто я пішов у політику, бо не міг спокійно дивитися, як нинішня влада злочинно приватизує країну, позбавляючи її майбутнього. На наших очах у наших дітей відбирають надію на майбутнє, економічне зростання, свободу вибору, освіту та гідність. Та я вірю, що ситуацію можна змінити на краще і саме тому став опозиціонером.

Однак я бачу, що лідери “Батьківщини” сьогодні лише прикриваються опозиційною ширмою, а насправді ж вони майже не відрізняються від влади. Якщо все, на що здатні ці люди – блокувати трибуну, то мені з ними не по дорозі. Бо я знаю, що від блокування не з’явиться вода у Вишневому, Біличанський ліс не перестануть вирубувати, проблеми з транспортом на Київщині не вирішаться, а в столиці не призначать вибори.

Тому єдиний вихід – орієнтуватися на виборців, бути у справжній опозиції, але працювати конструктивно. Потрібно формувати нові потужні команди політиків, які зможуть здолати цю владу. До цього я, власне, закликаю депутатів, обраних у столиці та Київській області. Всіх, хто хоче реально, а не словах боротися з владою, хто хоче нормально працювати, я закликаю згуртуватись навколо інтересів наших виборців. Приєднуйтесь. Правда за нами!

З надією на Вашу підтримку,

Вячеслав Кутовий, народний депутат України

 

 

13 коментарів

 1. Neformatic 16 Червня 2013 at 15:19

  Плач Ярославны какой-то! Не верю ни одному слову! Если бы в Украине за обман избирателей отрубывали руки – то в Верховной Раде вместо кнопок были бы ПЕДАЛИ!!!!!

  95.132.237.1**

 2. Ботаник 16 Червня 2013 at 19:34

  Падлюка!!! Я голосував за нього тому що він був в Батьківщині.

  213.238.8.**

 3. Туровський Олексій 17 Червня 2013 at 13:36

  Шановні, Ви можете вірити а можете ні, але це правда. Те,що Кутовий вийшов з фракції Батьківщина, не означає, що він зрадив виборців. Те, що більшість голосовало за Батьківщину дійсно правда,але вони голосували розуміючи, що дії кандидата від Батьківщини будуть направлені на захист виброців…

  93.127.52.**

 4. з вулиці Шевченка 19 Червня 2013 at 03:04

  Пане Туровський – це вже схоже на якісь жалюгідні, недоречні виправдовування! Хто такий Кутовий? Бізнесмен, володіє заправками (не без сприяння влади донецької) і була підозра про його тушкування, Петя Мельник за ним стоїть!Була підозра і ми у Коцюбинському попри це йому повірили. Та не йому, а Юлі, яка за нього поручилася. Виявилося, що це людина запроданця Яценюка. Після Ющенка, ви остаточно зневірили, добили народ!

  213.169.93.1**

  • Сам ти тушка! 1 Липня 2013 at 19:24

   Ти або хвора людина, або недалека! За Кутовим стоїть Мельник!? Та Мельник сам болотувався, ти оцінюй людини не по тому, що про нього пишуть, а по тому, що він робить! А Кутовий зараз скрізь встигаю допомога, по всім містам, які увійшли у 95 округ!

   95.132.34.**

 5. нана 2 Липня 2013 at 18:14

  виборці не вірте йому,йому гроші затьмили розум

  95.158.48.**

 6. леонід 10 Липня 2013 at 00:18

  ОГИДНО ЧИТАТИ! Якщо не згоден – аргументуй! Не можеш – склади свій мандат! Хай зайде замість тебе інший, той хто зможе. А так – НЕДОЗРІВ щоб так ганебно розпоряджатися довірою людей. Вони віддали свої голоси не за тебе а за БАТЬКІВЩИНУ, яку тобі й доручили представляти в парламенті. Ти найнятий людьми, щоб під прапором, якому довіряють, захищати їхні інтереси, а не закамуфльовано роздавати “пАдачки” від тих проти кого голосували! А якщо в тебе інше бачення – то й йшов би з ним на вибори, до людей, чесно. А так – нікчемний пройдихвіст, який своїм вчинком назавжди зганьбив також своїх близьких та рідних. І ніякі гроші тепер тобі не допоможуть, тому що ти – “ТУШКА”!!! Ганьба!

  178.137.210.1**

 7. леонід 10 Липня 2013 at 00:29

  Люди добрі! Хто що знає про цього ЗРАДНИКА – пишіть! Хай всі знають ПРАВДУ а не те, чим нас тут потчують! І ще. Для власників сайту: завжди думав що ця інтернет-сторінка ведеться дійсно чесними та праведними людьми, тепер же закрадаються великі сумніви щодо непричетністі їх до так званого “народного депутата” кутового. На жаль.

  178.137.210.1**

 8. Туровський Олексій 12 Липня 2013 at 17:55

  Шановний Леонід. Розумію, що Ви відпрацьовуєте заплачені Вам кошти та займаєтесь тролінгом… Не нервуйтесь Ви щодо Кутового, він на відміну від тих кого Ви лобіюєте в 95 окрузі(на 99% впевнений, що це Удар) не просто янгол. Краще про Місяця і Ко пишіть або про Юракова ,до речі він ще в ударі, чи абонемент який був проплачений закінчився?… Займіться ділом, роботи дуже багато, наприклад міліцію трольте, або тих хто в лісах 95 округу землю роздає, для відома в Боярці парк центральний зібрались забудовувати…

  93.127.52.**

 9. леонід 14 Липня 2013 at 14:09

  для Туровського Олексія:
  повторюся – мабуть єдиний сайт в Україні який надає свій майданчик для Кутового! зрадник – він і є зрадник!! і обов’язково зі своїм “особым мнением”.
  грош – ціна такому праведнику “обідчєвому”
  все простіше – читайте на українській правді

  а щодо вашої хибної думки тут все дуже просто – я голосував за кутового, так як мої політичні уподобання належали “Батьківщині”. а цим підлючим вчинком він зганьбив не тільки себе а й всю “Батьківщину”, від цього вона точно не додала собі популярності. а радіє від цього хто – регіонали! то кому на руку він зіграв?!
  ви мабуть ще дуже молода людина якщо не розумієте що він зробив та захищаєте його якимось дитячими методами відводячи увагу від нього самого. хай просто скаже у вічі тим людям які йому допомагали стати депутатом, тим людям яким він клявся на Біблії. він просто зрадник, от і все.
  і не вам мене заспокоювати – нервуватися буду, так як я ненавиджу таких покидьків і не хочу щоб вони надалі будували собі кар’єру на вірі людей. а ваш “ударний” місяць – такий же самий як і кутовий! голосує в ірпені разом з регіонами. таким як кутовому, войцеху, їх “пахану” мельнику та ударно-регіональному місяцю більше нема дороги в ірпені! банда!

  178.137.210.1**

 10. леонід 14 Липня 2013 at 17:04

  для Туровського Олексія:

  КУТОВИЙ ЗРАДИВ НЕ ТІЛЬКИ СВОЇХ ВИБОРЦІВ, ПАРТІЮ ЯКА ЙОГО ВИСУНУЛА В ДЕПУТАТИ Й ЛЮДЕЙ ЯКІ БУЛИ ПОРЯД, А ВЖЕ ВСТИГ ЗРАДИТИ ВЕСЬ УКРАЇНСЬКИЙ НАРОД ТА ЙОГО ІСТОРІЮ!!! ТУШКА ВІН І Є ТУШКА!

  ПІДЛОТА – Повний список 148 нардепів-негідників (регіонали + комуністи + тушки), які зганьбили Україну (документ) СЕРЕД ЯКИХ ТАКОЖ СТОЇТЬ ОСОБИСТИЙ ПІДПИС ДЕПУТАТА-ТУШКИ КУТОВОГО

  Як відомо, у п’ятницю на своєму засіданні головна законодавча палата Польщі, Сейм, відмовилася назвати Волинську трагедію «геноцидом» поляків.

  Але що цьому передувало? Виявляється, звернення 148 українських депутатів із закликом до польського Сейму… таки визнати події на Волині геноцидом.

  «Заява цих 148 депутатів – безпрецедентний у світовій історії випадок, коли політики просять законодавчий орган іншої держави звинуватити у найважчому із злочинів представників свого народу», – зазначив з цього приводу перший президент України Леонід Кравчук.

  «Це антигромадський, антинаціональний крок, що може бути прирівняний до національної зради. Ці 148 депутатів (більшість з яких ігнорує одну з найбільших трагедій в минулому України – Голодомор, що був злочином геноциду проти мільйонів українців) розтоптали нашу історію», – заявив він.

  Але хто ці 148 «героїв»? Як виявилося згодом, це народні депутати від Партії регіонів і КПУ.

  178.137.210.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539