У “Епіцентрі” загинула людина

0

На Івано-Франківщині дітей оздоровлювати небезпечно?На вихідних, у суботу в гіпермаркеті на Берковецькій загинув чоловік. Він разом із донькою прийшов обирати матерівали для теплиці.

Раптово йому на голову зірвалась полиця з тонною товару.

Донька встигла попередити батька, аби той ухилився, але полиця зачепила люстру. Кут падіння було змінено й чоловік загинув.

“Це перший такий випадок за 10 років. Керівництво “Епіцентру” висловило родичам співчуття та надає певну допомогу, не дивлячись на те, що правоохоронці не назвали винних,” – зазначає Андрій Шинькович, заступник голови ТОВ “Епіцентр-К” зі зв’язків з громадськістю.

“Дуже важливо зрозуміти, що “Епіцентр” – це торгові ряди. Лише продавці, касири, консультанти – це ціла система взаємодії з постачальниками, з різноманітними службами. Тобто тут працюють і представники постачальників. На даний момент ми не маємо підстави стверджувати, що вини постачальника немає,” – додає Шинькович.

Що сталось насправді в гіпермаркеті – тут офіційно не поточнили, але з джерел стало відомо, що розглядається така версія: нібито один з підрядників привіз товар на неякісному піддоні.

Правоохоронці не називають журналістам жодної версії, лише зазначають, що вже відкрили кримінальне провадження за ч. 2 ст. 272 КК, яка за порушення техніки безпеки передбачає до 8 років позбавлення волі.

Неофіційно вдалося з’ясувати, що загиблий киянин хворів на рак й переніс кілька успішних операцій, які йому давали надію на те, що він житиме далі.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539