Золотий Жлоб Прилипко

6

Автори: Іван Семесюк, Олекса Манн

Не без інтересу прочитав про цю гостомельську калатнечу навколо підтоплених господарств, адже як художник-жлобіст цікавлюся жлобами та їхнім послідом.

Звичайно, нічого дивного в цьому нема, цілком традиційна ситуація для країни.  Є громада, є певний заможний жлоб, цього разу Прилипко, є нахабне паскудство, та нема важелів впливу на це.

Як на мене, якщо не вдаватися до подробиць, тут є два стратегічні моменти.

Поперше, треба розуміти, що цей Прилипко не з неба впав. Мармиза в нього цілком вітчизняна, і вилазять на світ божий ці прилипки не з темних ворожих льохів, а з українських громад, на кшталт тої ж таки гостомельської.

Особисто я глибоко переконаний, що половина членів громади є такими ж точно прилипками, як і Головний Прилипко. Тіки їм не поталанило наколядувати, а йому поталанило.  Отже він має можливість бикувати, а решта не має, і він це розуміє.

Другий момент також цікавий – спосіб протесту. Річ у тім, шановні, що мавпуни, типу Прилипка, людської мови не розуміють в принципі.

Вони брехливі, хижі, хитросракі, нахабні та незламні в своїх мавпунських амбіціях. Вони розуміють лишень або погрозу життю, або ж небезпеку майну. Все інше (сумління, совість,  людяність і т.д.) їм абсолютно до пічної дверці.

Тому коли я бачу мітингувальників з протестним плакатиком “Доколє??!”, хочеться вийти зі здоровенним транспорантом друкованим на державний кошт, з написом “А дотолє!”.

Якщо ви хочете зупинити наслідки руйнівної життєдіяльності такого мавпуна, то ви мусите його крепко перелякати. Щоб перелякало саме вас, шановні громадяни? Поміркуте трошки. Він має відчувати конкретну погрозу і свою слабкість. Зауважте, що такі істоти, окрім всього іншого, вельми забобонні, як і більшість наших громадян.

Можете налякати його відьмацьким прокльоном, абощо, і це не жарт.

Подивіться на його облича. Чи не такі саме прилипки возять ваші зашкорублі тіла в маршрутках, з роботи і на роботу? Чи не таке саме мурло паркує свого іржавого “Опеля” на пішохідній стежині? Чи не така саме істота пускає гази в ліфті і скидає сміття в під’їзді?

Поміркуйте, що може зупинити вас у ваших вадах та недоліках, і зробіть йому те саме.

Знаю, лише тяжке і незворотнє, позаконституційне і безжальне покарання примусить таких поводитися чемно. То ж рецепт маєте, а чи знайдеться серед вас лікар?

Іван Семесюк, лікар українолог (художник-жлобіст)

 

Колега по пензлю Семесюка, Олекса Манн, теж надихнувся гостомельським героєм.

 

По-моєму, золоті леви біля триповерхового ларька обшитого вагонкою- це прекрасно.

Особливо, коли все навколо залито лайном. Причиною якого є безпосередня діяльність господаря цього ларька. Що може бути актуальніше за цей образ? Це ж символ всієї сучасної української дійсності.

Для мене люди, що можуть таке втнути, є безперечними героями нашого часу. Відповідно – моїми персонажами.
Вже давно не цікава їх мотивація, яка, безумовно, викликана важким дитинством або нестачею вітамінів, або переляком від корови, яку вкусив гедзь, або чимось ще. Неважливо це вже.
Цікава виключно типологія. Ось бачиш певний тип, роздивляєшся його декілька хвилин, або ще краще результат його діяльності і розумієш, що в будь-якому разі, як не крути, все одно, якщо ти будеш на небезпечній відстані від нього, ти разом з ним будеш сидіти по шию в лайні.
При будь-яких розкладах. І не врятують це ніяки золоті леви, що символічно виглядають, як цвинтарний декор.
Тільки йому буде комфортно, бо він знається, як від цього  отримати насолоду. І щиро отримує. А тобі буде кепсько і сумно, бо ти прагнеш видряпатись з цього безладу і бруду.

Хоча я іноді знаходжусь в щирому захоплені від таких персонажів. Від них віє прадавнім палеолітичним життям.

І соціальні ліфти у нашій країні підлаштовані саме під них, бо, скажімо, у Європі така людина була би відфільтрована від можливості щось таке втнути самою системою, ще на початку своєї бурхливої діяльності.  І не треба казати, що у нас некомфортна для життя країна.

Комфортна, але для певного типу мешканців. Варто тільки бути цим типом.

Автор: Олекса Манн, художник-жлобіст

6 коментарів

 1. Гостомель 1 Жовтня 2013 at 19:42

  ну и маразм: нечем полосу занять? интерестно – это хоть кто-то прочитал перед публикацией! типа: хватит одних фоток, чтобы прокатило?
  авторам-художникам отдельное p.s.: вы вообще откуда? типы изучаете? а себя к какому относите? сложилось впечатление, что к “паразитарному” – жаба давит, что человек умеет деньги зарабатывать? и при этом сохранил способность и желание другим помогать. затопило пару огородов – жаль; но тот же Ю. И. Прилипко в этом месяце помог сотне семей, отправив детей в карпаты!! а вы сделали что-то, что дает право считать, что вы лучше?!!

  195.211.141.**

 2. Анонім 1 Жовтня 2013 at 22:17

  Питання до админа сайту та авторів статтей данного сайту – Чи готові Ви в суді підтвердити чи спростувати інформацію подану на Вашому сайті. Дуже багато бруду, що викладено в адресу фізичної особи, що не відповідає певним нормам законодавства нашої Держави.
  До відповідальності згідно законодавства буде притягнуто осіб, що розповсюджують неправдиву інформацію. а не замовників… Думайте, панове, перед тим, як брати гроші за такі замовлення.

  95.158.48.1**

  • Editor 3 Жовтня 2013 at 12:04

   Перед публікацією цього матеріалу, який надійшов не анонімно, а від реальних українських художників, редакція відправляла матеріал до Інституту медіа права на експертний висновок щодо можливих позовів і порушень редакцією й автором правового поля.

   Експерт нам надав свій висновок, що при об’єктивному розгляді справи в суді закон на стороні редакції та авторів, які мають право на свою думку. Її може висловлювати кожен у неанонімних колонках на сайті громади Приірпіння.

 3. Таня 8-А ЗШ №13 13 Жовтня 2013 at 14:59

  вчора наша група повернулась з косова.відпочивали 26 днів – цілий місяць!! в санаторії було класно: гори,природа; кормили смачно – самі нічого з їжі і не купляли.на екскурсії ходили… і в школі там дуже добрі вчителі. кисневі коктелі – просто супер!! навіть трошки сумно бути дома.по-хорошому заздрю другому заїзду:вони тільки вчора в карпати виїхали – все попереду!.. багато приємних вражень і прикольних фоток – перший раз побувала у горах. хочу подякувати Юрію Іллічу Прилипку за безкоштовну путівку – він дуже добра людина:))

  195.211.141.**

 4. Иван 25 Лютого 2014 at 00:52

  Этот Прилипко бандит, рейдер. А путевки это трогательно, но посчитайте сколько детей могло получить путевки, если бы этот проходимец не воровал в Гостомельском совете и Ирпене, вместе со своей мафией- семейкой. Сын, две дочери депутаты Гостомельского совета. Прилипко под суд. Кара ворам и преступникам

  109.110.87.**

 5. Ваня 26 Лютого 2014 at 14:12

  Встречайте представителей Майдана. Мы идем к Вам.

  94.179.163.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539