Відкриті люки: загибель хлопчика у Львові для комунальників не урок

0


У селищі Коцюбинське мешканці Меблевої вже мало не тиждень переймаються тим, що просто під будинком, де бігають діти відкриті люки.

“ЖЕК тут веде якісь роботи. Це зрозуміло, але зараз 7 вечора. Вони все отак залишили і кинули неприкриті люки. Там глибина така, що не те, що дитина, але й я, коли впаду, то навряд чи виживу,” – бідкається коцюбинчанка Леся.

“Мами дітей водять за руку і серце тремтить, аби не вирвалось дитя і не впало в шахту. Днями тільки й розмов було про ті люки і трагедію у Львові, де ціною такої халатності стало життя 2-річного хлопчика,” – додає жінка.

У ЖЕК-у підтвердили, що тут ведуться роботи. Й пояснили, що є захисна стрічка й палиці.

“Ну для кого ті палиці і та стрічка? Уявіть, якщо 2-річна дитина вирветься і побіжить? Страшно подумати, що буде. Ну, лежить же накривка для люку поряд. Я так розумію просто комусь було лінь піднімати важку накривку і ставити її на місце. Вирішили, що малюків зупинить три нещасних палиці і стрічка. Та така конструкція ще більше привертає їхню увагу,” – обурюється молода мати Ірина.

Мешканці почали закривати люки своїми силами.

Щоправда, після дзвінка до ЖЕК-у за 10 хвилин прийшли працівники і закрили люки, як слід. Ще й коробку згори поставили.

Мешканці не розуміють, чому на те, щоб просто закрити відповідним чином люки, ЖЕК-у знадобився тиждень.

“Я просто не розумію. Таке в голові не вкладається. Це ще й відбувається тоді, коли вся країна співпережила з львівською родиною їхнє горе – втрату дитини. От що має статись, щоб люди почали розуміти, що від їхньої бездіяльності може залежати життя дорослих і невинних дітей?” – Риторично запитує Леся.

Проблема відсутності люків на колодязях суспільного призначення стояла особливо гостро влітку минулого року.

Цим питанням тоді опікувався Ігор Домбровський, який зробив фоторепортаж і розмістив його на Сайті громади Приірпіння.

Такі дошки навряд чи стануть на заваді дітям, які гасають повз такі люки.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539