Коцюбинські депутати відмовляють людям у наданні землі

2

Зачувши, що Коцюбинська селищна рада так вправно роздає громадянам із різних областей земельні ділянки, до місцевих урядників люди почали масово писати звернення.

Вони теж зажадали, аби їм, як і депутатам ради та підставним, надали ділянки в лісі.

Але на сесії депутати, які так вправно роздавали ділянки собі у 2008 році, голосували проти того, аби надати землю іншим громадянам.

“Кожного дня такі звернення. Текстовка одна і та сама, а фамілії різні,” – бідкається селищний голова Вадим Садовський.

У президії зазначили: звернення оформлює одна й та ж сама фірма:

“Просто тупо юрфірма завалює пісьмами селищну раду”.

Попри те, що порядку денному було лише кілька таких проектів рішень, відмову надали майже кільком десяткам громадян, чиї прізвища зачитали з президії.

Секретар селищної ради пояснив це тим, що заяви надходять й людям треба давати відповідь у визначені строки. Заради розгляду цих заяв секретареві не хотілося скликати окремо сесію.

Депутата Сергія Чернікова така позиція обурила. Він запропонував заяви не розглядати у такі стислі строки, а потягнути час:

“Пускай судятся. Вас бомблять, а вы пашете”.

У секретаря ради Олександра Ковтача були на те свої аргументи. Він боїться того, що за порушення строків відповіді громадянам можуть бути неабиякі наслідки з боку прокуратури.

Извините за бедность речи. Тоді ставлять мене в позу пющего оленя і начинають любити!” – поділився своїми враженнями Олексаднр Ковтач.

Всім бажаючим отримати ділянки – відмовили на тій підставі, що місце розташування наділу не відповідало вимогам законів та генплану селища Коцюбинське.

Не обійшлось без кепкувань у бік прокурора Ірпеня.

Депутат Сергій Черніков, коли розглядали проект рішення щодо громадянки Папкіян-Романовської, вигукнув:

“Я думаю – Пацкан-Романовської!”

Всі депутати весело засміялись з жарту над прокурором регіону.

Прокуратура Київської області повідомила редакцію Сайту громади Приірпіння, що касаційна інстанція залишила в силі рішення Ірпінського міського суду щодо 2 актів, які незаконно роздали у 2008 році депутати Коцюбинської селищної ради.

Апеляційна інстанція, за словами прокуратури, залишила в силі 27 рішень Ірпінського міського суду щодо скасування актів на ті ж таки ділянки у Біличанському лісі. Ці справи, очевидно, за аналогією, підуть в касаційну інстанцію.

Загалом у першій інстанції вже задовольнили 490 позовів прокурора.

Нагдаємо, що власником близько 100 ділянок (із 501 розданої) став депутат Коцюбинської селищної ради Владислав Євстифєєв. Кілька десятків ділянок потрапили до рук депутата облради Вадима Башуна, телефони приймальні якого збігаються з контактами кооперативів на які хотіли завести сотні гектарів лісу.

Саме для збагачення кількох осіб прадавній ліс площею тисячі гектарів назвали деревинної рослинністю й вирішили знищити під забудову.

Реєстрацію цих кооперативів прокуратура скасувала в судовому порядку.

2 коментарі

  1. Олег 7 Листопада 2013 at 11:04

    Сидеть будет Вадик, сидеть.

    217.20.172.**

  2. Владимир 8 Листопада 2013 at 00:15

    До чого тут ці кепкування?

    95.132.195.1**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539