Забудовник Вишняков – новий секретар Ірпінської ради

1

Під час євромайдану на позачерговій сесії в Ірпені таки обрали секретаря ради.

Це сталося у п’ятницю, 29 листопада.

За Ігоря Вишнякова, найбільшого в регіоні забудовника, президента компанії БГМ, проголосувало під час таємного голосування 26 депутатів. Проти – 10. Сумарно – 36 (100%). Тобто і цього разу Ірпінська рада після моніторингу прогульників Сайтом громади Приірпіння дала рекордну явку.

Маючи нагоду, редакція нагадує громаді, хто за три роки “нагуляв” найбільше.

Депутат Ігор Вишняков лише трохи не дотягнув, аби поповнити лави затятих прогульників. За три роки майбутній секретар ради пропустив дещо менше третини засідань (13,3 з 47). Це на 1,7 менше від останього прогульника у антирейтингу ТОР-10 – Гульчака. “Регіонал” Гульчак за свої прогули став кандидатом на виліт.

Варто зазначити, що на цій сесії депутат-екс-ударівець Сергій Тішин, якому повернули в ЦВК забрані на початку року повноваження, на сесію не прийшов, тобто за нього далі в порушення закону проголосував громадянин Іван Міглазов, який не має на те відповідних повноважень.

Кандидатура забудовника Ігоря Вишнякова аж ніяк не влаштовувала міського голову Володимира Скаржинського. Очільник Ірпеня принагідно докоряє забудовнику його боргами перед бюджетом міста.

Як стало відомо, після провалу попередньої кандидатури Петра Ященка, який набрав лише 16 голосів, Скаржинський робив ставку на депутатку Ольгу Олійнич, яка вже була секретарем ради і пішла через скандальні дерибани зелених зон в Ірпені.

Але попри волю міського голови довелося ставити на голосування кандиадтуру іншого депутата – Вишнякова, який, як раніше повідомляла редакція, має мерські амбіції.

“Засідання почалося з того, що Скаржинському передали список від фракції ПР, де 22 депутати вказали, що воліли б бачити на посаді секретаря Вишнякова. У Скаржинського не було вибору. Хоча він і розповідав, що Вишняков багато грошей винен, що його розшукують і так далі, його все одно обрали”, – розповідає джерело редакції в міській раді.

Прохід Вишнякова, який дуже хоче посісти крісло Скаржинського, міський голова коментувати відмовився. Лише зазначив:

“Будемо працювати. Кожен буде виконувати свої обов’язки”.

Довідково:

Ігор Вишняков – знаний забудовник, який був помічений в обіймах депутата облради Вадима Башуна, який за інформацією “Української правди” причетний до дерибану Біличанського лісу. Нещодовно фігурував у скандалі з закриттям старого приміщення дитячої поліклініки в Ірпені.

 

Вишняков також був близьким з Петром Мельником (на наступному фото стоїть праворуч з регіоналом), який після звинувачення у хабарництві та відкриття кримінальної справи втік від українського правосуддя до екс-дружини у США.

 

vyshnakov_melnyk

 

1 Comment

  1. з вулиці Шевченка 4 Грудня 2013 at 12:45

    На арені все ті ж пішаки Петі Мельника….

    213.169.84.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539