Ірпінський парк Жовтневий: прокуратура йде до касації

2

Апеляційна інстанція скасувала рішення Ірпінського міського суду, яким парк Жовтневий повертався громаді. Це сталося у четвер, 5 грудня.

За кількасот метрів від велелюдного євромайдану, мешканці Приірпіння організували свій протест. Цей парк вони називають парком Стельмаха, який тут колись мешкав.

“Заявку ми подавали через Головпоштамт, бо КМДА заблоковане. Старший лейтенант, який  стояв поблизу входу до суду, як зачув, через що ми тут, сказав, що нас цілком підтримує. Виявляється, він чув і про Ірпінь, і про Коцюбинське з дерибаном Біличанського лісу,” – розповідає організатор пікету, очільник громадської організації “Самозахист” Ігор Домбровський.

DSC_0531

“Але що мене здивувало, що в апеляцію вдруге поспіль разом із адвокатами забудовників з’явився депутат Ірпінської ради і, що не мало важливо, секретар земельної комісії – Юрій Денисенко. І мені здалось, що він схвально поставився до такого рішення, згідно з яким в громади забрали черговий парк,” – додає Домбровський.

На питання активіста Домбровського, чи вважає екс-фронтзмінівець Денисенко таке рішення несправедливим, депутат відповів таким чином:

“Рішення суду правильне. Це питання лежить в площині місцевої влади”.

Коли ж мітингувальники наголосили на тому, що депутат по суті і є місцевою владою, Денисенко, посміхаючись, це проігнорував і пішов собі геть із суду.

У залі суду перебували кілька десятків ірпінців разом із активістом Лаврентієм Кухалейшвілі.

“На кону стояли великі гроші. На суді першої інстанції з 22 відповідачів з’явилися аж 2-є представників Тетяни Москович і Фетісової Людмили. Остання тоді стверджувала, що вона єдина отримала земельну ділянку як мешканка Ірпеня. Всі решта – підставні.  І це на 3 га землі”, – розповідає захисгник зелених зон Лаврентій Кухалейшвілі.

Цього разу на засіданні були представники забудовників – Наталія Дащенко та Віталій Ліневича. У них у парку 6 фасадних ділянок. Як стврерджує Кухалейшвілі, їх забудовники придбали в депутата УДАР-івця і знаного прогульника Ірпінської ради Ярослава Місяця.

“Доказом цього може слугувати присутність на суді депутата Ірпінської ради Юрія Денисенка, який нещодавно вступив в ПР і є представником Місяця в різних інстанціях”, – говорить Кухалейшвілі.

Джерела редакції в Ірпінській міській раді підтверджують цю інформацію:

Була квота Місяця – йому на підставних тоді виділили 8 ділянок, які він продав Ліневичу“.

Джерело в раді стверджує, що в кожного депутата є своя квота і коли приходить його черга, то місцевому уряднику дають пай, як і Місяцю, на підставних.

“Прокуратура не погоджується з таким рішенням. Зараз готуються документи до суду касаційної інстанції,” – повідомляє редакції Сайту громади Приірпіння прес-секретарка прокуратури Київської області Світлана Судак.

Як правило, позови у касаційній інстанції супроводжують представники Генеральної прокуратури України.

(Фото з місця події – Андрія Сніжка)

2 коментарі

 1. Володимир 7 Грудня 2013 at 00:01

  Найбільша біда українців в тому, що вони не вміють відрізнити хороше від поганого. Активістка Жежера потратила масу часу для того, щоб осквернити Федорука, який робить багато гарних справ для міста Бучі… і не приділила часу Денисенку, який весь цей час тишком-нишком сидить на касі земельної комісії знаходячи юридичні обгрунтування неправомірним рішенням… Тому, шановна Ірино, якщо Денисенко і стане депутатом наступного разу то це буде в тому числі і на Вашій совісті:).

  95.158.26.**

  • Editor 8 Грудня 2013 at 19:39

   Пане Володимире, платформа сайту – це інструмент для всієї громади. Якщо у Вас є що сказати про Денисенка і є відповідні факти, а Ви мовчите, то його прохід в раду залишається на Вашій совісті як мешканця Приірпіння.

   Кожен з авторів-колумністів сайту робить посильну роботу й вирішує сам, які теми для нього як мешканця Приірпіння цікаві. Й про що він хоче, може і має час сказати громаді.

   Вся робота здійснюється на волонтерських засадах і не оплачується жодним політиком чи грантом. Ресурс обмежений, але він нарощується.

   Сподіваємось, Ви скоро надішлете нам свою колонку про Денисенка. Інакше… Це буде на Вашій совітсі 🙂 Знати і не сказати – це велика провина перед громадою.

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539