Ленінопад в Ірпені: голову вождя тягли всім містом (ФОТО, ВІДЕО)

2

lenin_upav

Ірпінський Ленін піддався швидко. На це людям знадобилось лише 1,5 хвилини.

“Це була не лише місцева радикальна молодь, але й прості люди, які виходили з будинків з дітьми, молоді пари, бабусі. Транспорт шукали довго. Машини не хотіли зупинятись, але зрештою знайшли якийсь трактор й накинули Леніну удавку на шию.Він впав майже одразу, але не розбився,” – розповідає журналіст Андрій Сніжко.

“Він, як виявилось, не з мармуру і не з граніту. Це була пофарбований бронзовий сплав. Далі трактор потягнув Леніна й вождю відірвало голову. Це ще більше додало запалу людям,” – додає Сніжко.

bez_holovy

У людей після повалення пам’ятника вождю був піднесений настрій, вони співали, танцювали та вигукували: “Слава Україні!”

Леніна з гловою намагались спалити.

palaye_lenin

Голову Леніна потім потягли всім містом.

holova

 

Люди зупиняли машини, вітали учасників акції. Настрій у них теж був піднесений.

У цей час в Ірпінській міській раді було засідання й на площі перед мерією депутати припаркували свої дорогі авта. Про те, що сюди йдуть активісти з коктелями молотова і депутати мають забрати свої автівки попередили з президії.

З криком “рятуйте” кілька депутатів та їхні водії почали відганяти свої машини.

Трохи згодом з’явились активісти, а за ними голова від пам’ятника Леніна.

Зрештою, вирішили до радикальних дій зараз не вдаватись, а голову передали в Ірпінській музей. Загалом майже сотня міст позбулась пам’ятників Леніну.

Фото ленінопаду мешканці Приірпіння почали викладати в соцмережі. Це був практично останній пам’ятник Леніну в Приірпінні.

 

Tagged with: ,

2 коментарі

 1. Ваня 26 Лютого 2014 at 13:52

  Никаких музеев. Эту падаль под полное уничтожение. Что б коммунистам не фалапать на памятник и ждать “своего времени”. В Израиле нет памятников Гитлеру. И в музеях тоже. В Израиле все партии националистические. В кнесете одни евреи и ни одного палестинца или ***. Учимся у братьев – евреев уму – разуму.

  (Редакція попереджає, що у своїх коментарях не можна допускати образливих висловлювань щодо будь-якої раси.)

  94.179.163.1**

 2. Сергій 28 Лютого 2014 at 22:03

  Їхав би ти “Ваня”в свій Ізраїль,а не смоктав кров з Украіців.Ібудинок свій спалив би БО побудований комуністами.І Хрещатик збудований комуністами треба допалити.

  94.248.77.**

Leave a Reply

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539