Борзило віддячив Місяцю та Денисенку за крісло землею?

2

kolomboДепутат Гостомельської ради Сергій Кандиба уперше публічно взявся за розслідування земельних афер Приірпіння.

Він довідався, що Ірпінська рада виділила землю в центрі міста двом харків’янкам — Ірині Онищенко та Наталії Конюшенко.

Виділяти землю на підставних з інших областей України — це вже звична схема, яка працювала і у випадку дерибану з Біличанським лісом, і у випадку з роздачею земель в Гостомелі. Але тоді депутат Гостомельської ради не провадив жодних гласних розслідувань.

З ділянками у центрі Ірпеня — інша річ. Як з’ясувалось, саме на ділянки, які віддали харків’янкам, депутат Сергій Кандиба мав свої плани.

Колеги Кандиби з Ірпінської ради вирішили підтримати намір гостомельського депутата і рік тому дали дозвіл на виготовлення документів на цю ділянку.

“Поки я збирав документи, мою земельну ділянку віддали двом мешканкам Харкова”, — розповідає Кандиба.

Тобто депутатський корпус Ірпеня, який відправив свого колегу збирати документи, за його ж спиною змінив рішення.

“На земельній комісії депутати Олена Мельник, Василь Дем’янко, Юрій Денисенко та землевпорядник одноголосно віддали земельну ділянку на Лібкнехта двом харків’янкам”, — додає Кандиба.

Обурений Кандиба заходився вивчати, хто ж виявився спритнішим за нього, й тепер стверджує — натрапив на беззаперечний слід депутата Ірпінської ради Ярослава Місяця, якого виключили з УДАРу і який за три роки роботи в раді відзначився своїми прогулами.

Депутат не полінувався й поїхав до Харкова, аби відшукати щасливих новоспечених землевласниць. І таки знайшов. Каже, на вигляд — “бомжі”.

“Конюшенко живе в гуртожитку, в Харкові. Офіційно вже 8 років ніде не працює. У свої 40 вона виглядає років на 60. Вона мені розказала, що до неї підійшла подруга й сказала, що її знайома живе в Ірпені, і їй потрібно допомогти. Мовляв: слухай, там під Ірпенем люди садять город і не можуть оформити, можеш помогти?” — говорить Кандиба

«Разом Оніщенко та Конюшенко написали заяви, їм заплатили по $200, про що вони мені сказали під час бесіди», — з’ясував  депутат Гостомельської ради.

Поки Кандиба перебував у Харкові й спілкувався з жінками, він натрапив на Ярослава Місяця, в якого на поїздку в Харків, на відміну від сесій рад, час знайшовся, та депутата Юрій Денисенка.

Денисенко підтвердив журналістам редакції, що в той час перебував у Харкові, але прикрився адвокатською таємницею. Мовляв, як адвокат він має право перебувати і виконувати свою адвокатську діяльність будь-де на території України й нічого нікому не пояснювати:

“Я адвокат — коментувати, що я роблю і де, я не маю права, я не можу розголошувати свої справи згідно із законом. Я особисто йому (Кандибі — прим. ред.) пояснював кілька разів. Що його дивує, я не розумію. Він хотів отримати ділянку, але її отримали інші — що тут дивного?” — розповідає Денисенко.

Денисенко переконаний, що всі звинувачення Кандиби безпідставні.

“Кандиба багато пише заяв, які нічим не підтверджені”, — стверджує Денисенко.

Хоча депутат Юрій Денисенко нічого не визнає, окрім свого перебування в Харкові, під час слідчих дій, запевняє Кандиба, виявили таку схему: подружка харків’янки Онищенко, яка просила про допомогу в Ірпені Світлана Єремчук за дивним збігом — повна тезка тещі Ярослава Місяця.

Єремчук дуже швико переоформила ділянки.

“Єремчук оформила довіреність на Наталію Дащенко, яка співпрацює з забудовником Віталієм Ліневичем”, — говорить Кандиба.

Редакція Сайту громади Приірпіння вирішила перевірити за своїми джерелами, чи справді від підставних слід тягнеться до депутата Ярослава Місяця.

Джерела в Ірпінській раді стверджують, що Линевич, в якого працює Наталія Дащенко, дійсно тісно пов’язаний з Ярославом Місяцем. Більше того, Дащенко – двоюрідна сестра депутата Місяця.

Окрім того, джерела в раді підтвердили, що землю на вулиці Лібкнехта отримали депутати Ярослав Місяць та Юрій Денисенко, і це була “подяка” від Ігоря Борзила за підтримку.

rishennja

“Дащенко — це сестра Місяця, яка працює у відділі продажів Линевича. Цю землю на Лібкнехта Денисенку й Місяцю видали на першій сесії після обрання Борзила другим першим заступником. Це була своєрідна подяка за підтримку. На тій же сесії перевели під забудову й базар”, — розповідає джерело в раді.

Екс-другий перший заступник голови Ірпеня Борзило стверджує, що про цю ділянку нічого не пам’ятає й заледве може згадати свого колегу з Гостомельської ради Кандибу.

“Щодо землі — чесно, я не пам’ятаю… Кандиба? А хто такий Кандиба? Він забудовник?”

Але той факт, що і екс-ударівець Місяць, і позапартійний Денисенко його підтримували й за це отримали преференції — не заперечує:

“За те, що мені допомогли стати заступником Скаржинського, у нас відбулося переформатування в комісіях — бюджетну очолив Місяць, він сказав, що буде щось для міста робити…”

За цим фактом порушено справу, й протягом року триває слідство. За цей час змінилося троє слідчих. У того, хто займається справою зараз, досвід роботи — лише кілька місяців.

2 коментарі

 1. Юрій Денисенко 2 Квітня 2014 at 08:43

  Автору статті «Борзило віддячив Місяцю та Денисенко за крісло землею?» Олені Жежері

  Денисенка Юрія Олександровича
  26 березня на сайті громади Приірпіння було розміщено статтю «Борзило віддячив Місяцю та Денисенко за крісло землею?»
  Викладена у статті інформація є недостовірною. Не має під собою жодного реального підґрунтя. Сказане Сергієм Кандибою є його суб’єктивним баченням навколополітичного життя Приірпіння, яке будується на припущеннях, чутках, власних переконаннях. Все сказане не містить жодного істинного факту, що може бути перевірений на відповідність дійсності.
  Право на землю Сергій Кандиба нічим не підтверджує. Також роз’яснюю, що передача у приватну власність земельних ділянок здійснюється не на підставі рішення комісії або за бажанням окремих депутатів (не потрібно вводити читачів в оману), а на підставі рішення органу місцевого самоврядування – місцевої ради, яке приймається у відповідності до чинного законодавства. Рішення про передачу у приватну власність земельних ділянок на сьогодні є чинним, ні ким не оскаржувалося, а тому говорити про його нелегітимність та незаконність є неприпустимо.
  В свою чергу виникає питання, хто дав право Серію Кандибі здійснювати розслідування? Заявляти про заговори та родинні зв’язки сторонніх йому людей? Вся ця інформація є конфіденційною! Збирати її не можна, розповсюджувати неприпустимо. Навіть статус колишнього міліціонера не дає йому право займатися подібним безкарно.
  Якщо ж стаття є самопіар то він є досить не вдалим – ну не повірять люди у «доброго міліціонера» який бореться з несправедливістю в інтересах ірпінчан.
  Все ж просто! Депутат хотів безкоштовно отримати землю. Намітив собі конкретну ділянку. Сам собі вирішив, що вона його. Прийшов у раду для того, щоб отримати документ на неї (думка ради його не цікавила – він сам собі все вирішив). Виявилося, що землю було передано у власність звичайним людям. Ображений на всіх депутат починає піднімати галас, звинувачувати всіх у корупційних зв’язках, поливати людей брудом, щоб повернути землю собі. Все коротко і по суті.
  Раджу Сергію Кандибі вибачитися за сказане та не поширювати між людьми неправдиві чутки – це не гарно.
  Ю.О. Денисенко

  95.158.38.**

 2. Громада м.Ірпінь 11 Січня 2015 at 10:09

  2 петуха поехали в Харьков. )) Им что своего курятника мало в Ирпене? Вот умора. Особенно Месяц

Залишити відповідь

Використання матеріалів сайту лише за умови посилання (для інтернет-видань - гіперпосилання) на "Громаду Приірпіння" не пізніше 2 речення.

Редакція може не поділяти думок чи висловлювань автора блогу чи коментатора.
Контакти редакції: Ірина Федорів, Олена Жежера pigmaliones@gmail.com, +38 050 2000 539